eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

İşkence

televizyonda bir haber
ufak 3 çocuğa ingiliz askerleri işkence yapıyorlar
öldüresiye dövüyorlar
kameraya çeken subayları oda zevkten inliyor
elinde güç olan zayıfı eziyor
ve avrupanın avrupalı insanı koruyan yaklaşımı birden bire değişiyor
krlın çıplaklığı gözler önünde
aslında insandaki bu davranışın kökeni nedir onu merak ediyorum
saygılar

Tarih: 12 Şubat 2006, 21:09 - İp: yok
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hem okunası hem ders alınası hemde kulak cınlatısı bir topik..Sevgili Erddal teşekkürler

Tarih: 25 Ekim 2008, 18:53 - İp: 88.***.**9.185
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

bunları yapan şerefsizler ne psikolojik sorunlu nede herhangi bi rahatsızlıgı var bence tek sorunları küçükken okulda çok dayak yemişler büyük çocuklardan onun ezikligini ellerine geçen her imkanda gösteriyorlar bu karşılarında kim oldugnun pek önemi oldugunu düşünmüyorum tabii...
--------------------------
Bunların anneleriii belli babaları belli degil en az 35 tane babası vardır bu soysuzların ...

-------
Kusura kalmayın ben öle deneysel teknolojik yok psikolojide şurda şöle yeri var gibi konuşamıyorum en çok insanları tatmin eden cümleler böle cümlelerdirr..... mesela Aaaa adam manyakmış normal yaprıgı atın haaastaneye tedavi görsün yok anam bu şerefsizler o..çocugu soysuz 2435452 tane babanın oglu bunları böle cümlelerle daha iyi tanımlayabiliriz.....

şiddetin nedenleriymiş onun nedenleriymiş yahu bırakın bunlarıı benim böle adamlara sövünce yüregim soguyor ....
Naralar atın şimdii Ne kardeşim hangi yılda yaşadıgını sanıyorsun şiddete bilimle akılla karşılık vermessen çözüm bulamazsın diye hadi şu forumlara topiklere yazan bi arkadaş realll ne yapmışş bunlar burda yazılır burda biter yazacaksanızda yazın yüregimiz sogusun .....

Yanlış anlaşılma olmasın kimseyi ignelemek gibi bi gayem yok....

#eskidost' tarafından 27.10.2008 10:53:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Ekim 2008, 10:50 - İp: 85.***.**0.90
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

"küfür ruhun yelpazesidir"

Tarih: 27 Ekim 2008, 16:21 - İp: 81.***.**7.8
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

parmagını kapının kenarına vurdugunda o müthiş acıyı dindirmek için ne yaparsın ben biraz sövüp sayınca biraz acısı diniyor...

Tarih: 27 Ekim 2008, 17:19 - İp: 85.***.**0.90