tabiatdost
tabiatdost (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Help

merhabalar iki gün önce yayınladığım angora isimli fotoğrafım pc de yok.neler oluyor bilgisayarımda,iki hafta önce tüm resimlerim kaybolmuştu recovery ile bir kısmını kurtarmıştım.bugünde kedimin resimleri.lütfen yardım edin.picasa yı kurduktan sonra bu olaylar başıma gelmeye başladı.alakası olabilirmi.?
saygılarımla.

Tarih: 14 Kasım 2009, 19:03 - İp: 78.***.**7.171
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

combofix ve gmer tüm herşeyi aktiflikten çıkartır.. KİLL ALL meselesi yani. o an karartma uygulanır. yani bunu narkozla uyutulmuş birine ametliyattan uyanamama riskine benzetebilirz.
çünkü tüm işlemlerden çıkıkken yapılabilecek hata sistemin açılmamasına neden olabilir veya açılış dosyalarında sorun yaratabilir. ama ben kaç zamandır kullanıyorum hep ileri ileri dedim hiç bigünde başım ağrımadı..
(sistemim: interl işlemci ve tek disk ve xp sp3 lü bir işletim sistemi)

Tarih: 16 Kasım 2009, 01:05 - İp: 88.***.**8.187
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

AVG her naneye TROJAN uyarısı veriyor... üstelik, savaş alarmı gibi bir alarm sesiyle yapıyor bunu

Trojan olmadığına emin olduğum dosyalara bile, ötüyor... bu yüzden vazgeçtim.
zira, torrent programlar kullanıyorsan, yandın....

Tarih: 16 Kasım 2009, 16:19 - İp: 88.***.**3.151
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

1- Hernaneye uyarı veriyorsa ozaman o uyarışarı okumalısınız. Çünkü bazen serial üretme programlarına bile virüs, veya yama amaçlı patch lere bile uyarı verebiliyor. bunu yoksay deyip devam ediyorsunuz. oldu bitti işte.

2- Torrent benim soyadım gibidir. Ben torrentle tanışınca çağ atşadım resmen. Cilalı taş devrindeyken anidenfransız ihtilaline gelmiş gibi oldum

İndiridiğim şeylerin tahmini yüzdelerini vereyim:
%75 : Eğitim videoları
%24 : program, plug-in vs..
%1 : 40 yılda birde oyun indiririm

film-mp3 indirmem oyunuda hayatımda kırkyıldabir denecek kadar az oynarım.
Şu anda bile 4 şey indiririyorum. 4üde eğitim videosu.

Tarih: 16 Kasım 2009, 17:28 - İp: 88.***.**3.32
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Tarih: 16 Kasım 2009, 17:37 - İp: 88.***.**3.32