ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Hadi Hayirlisi

Degisen hicbirsey yok gibi birsey benim anladigim.AKP nin bu sekilde kazanmasi ve milletvekili sayisinin dusmesi memleketin hayrina olmustur bence.Ne kadar %50 yiz densede,gecen secimlerdeki DP ve Saadet partisi milli gorusculerinin oylarinin eridigini ve %7 gibi bir ekstra oyun AKP de toplandigini varsaydigimizda cokda ovunulecek bir durum degildir .Yani sagin ve Milli gorusculerin potansiyel oyu AKP de oldugu halde %50 ve sandalye kaybi ile pekde simarilacak bir durum olmadigi ortada.CHP evet beklenen bir cikisi yapamadi ama en azindan milletvekili sayisi ile bir cikisi var ve bence en onemliside bu zaten.Sonucta halkin secimi bitti sira meclisin seciminde ve kararlarida bu vakitten sonra orasi verecek.

Dedigim gibi daha onceki mesajlarimda,AKP nin kazanmasi cari acik gibi memleketin ekonomik dengelerini alt ust edecek onemli bir problemin cozulmesini test etme acisindan ve milletin goruslerini olumlu yada olumsuz degistirme acisindan cok onemli bir sinav olacak.

Doguda bu arada rahat durmayacak o kadar milletvekili ile ve allah kolaylik versin diyorum.Bu asamadan sonra ozerklik calismalari hiz kazanir ve su bela ve memlekete verdigi agir yuklerdende kurtuluruz insallah.Hala diretmenin ve vatan topragi,sehitlerin kani ile sulandi falan demeninde anlami yok artik.Adamlarin oradaki varligini kabullenme ve haklarini verme zamani geldide geciyor.Kursunlar Federal ozerk yapilarini gorelim.Bolunseler kime zarari var,yani yuktenmi kurtuluruz yoksa rahatlarmiyiz bunu dusunmek gerekir...

#ozansan' tarafından 13.06.2011 03:44:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 03:42 - İp: 221.***.**1.153
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Kural derken zormu geldi soru?

Tarih: 13 Haziran 2011, 19:02 - İp: 221.***.**3.132
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

ozansan, haklısınız.. birkaçınızın yazdıklarını görünce biraz oyun oynamak istedim gerçekten de. çok komik görünüyorsunuz çünkü... finanstan anlamam, ilgimi de çekmiyor. ama dünyada bir tek siz mi anlıyorsunuz finanstan yahu? akp'yi kötüleyenler bile ekonomide gösterdiği başarıları kabul etmeden yazılarına başlamıyorlar. dış basında yazılan yazılarda hep bunu gördüğüm için bizdeki "finans uzmanları"nın yaygaralarına prim vermiyorum.

ercan bey, önümüzdeki günler gerçekten de büyük olaylara gebe görünüyor. ve gerçekten de chp altından kalkamazdı. akp kalkabilir mi bilmiyorum. inşallah kalkar, hatta muhalefetle bir olup bunu başarır. ama üzerinde durduğumuz şey bu değil. arkadaşlar inkar edilemeyecek bir başarıyı bile kabullenemiyorlar. gülümsemeden okumak mümkün değil. sayılar, parametreler ortada... buna başarısızlık diyorlar.

Tarih: 13 Haziran 2011, 19:21 - İp: 130.***.**3.165
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmiselli beyler. yalanyolu habarın yan kuruluşu cihan habar acansı bütün anadoluda teşkilatlandğı için herkeş ondan öğreniyor. anında bildiriliyor.
keza meçulgiller şimdiki kankaları olan kominisleri dövmekle meşguken yalanyolucular çalışmakta idi.
hayatında türkçülük adına adım atmayan , türkçülüğü adam dövmek sanan sizin gibilerden Tengri Türkü korusun.

Tarih: 13 Haziran 2011, 19:27 - İp: 88.***.**1.54
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

valla emmiler ben bu akepelilerin matamatiğinden birşey anlamadım
milletvekili sayısı düşende bu nasıl galibiyet olanda
millet uyandı yimiyor gari bu numaraları

Tarih: 13 Haziran 2011, 19:46 - İp: 85.***.**8.126
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yuh emmi amma yaptınız. kaybetti demek akepe.

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:15 - İp: 88.***.**1.54
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Pazar emmi birak miyavlasinlar sorun degil. Gercegi degistirmez.

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:31 - İp: 192.***.**9.70
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

gerçekler acıdır emmi
gabıl edin gari

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:32 - İp: 85.***.**8.139
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

tamam, ben kabul ediyorum. akp hezimete uğradı. 8 yıldır yaptıklarının cezasını çektiler. bu da onlara ders olsun.

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:35 - İp: 130.***.**3.165
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

hahh 40 yilda bir olan hadise gerceklesti
ve ikinayus dogru soyledi
GERCEKLER ACIDIR

Miyavvvvvv

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:36 - İp: 192.***.**9.70
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

biyolokus emmi okyanus dayıynan kayseriye ziyarete gelem sana. bizi yidir içir gezdir tatil mukabili. akepenin kaybedişini kutlarız.

Tarih: 13 Haziran 2011, 20:39 - İp: 88.***.**1.54