pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ev Yapmak Yaramadı Bana

Öfff öffff;
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne fotoğraf çekmek, ne yüklemek, nede yorum yapmak. Nede forumlara yazmak. Lazut hocadan beter oldum valla. Üffffff
Acayip bunaldım. Mahvetti bu ev beni. Beni bu hale getiren mühendis benden beter olsun.
Sizlirde hakkınızı helal ediniz.Başınızı 2 seneden beri ağrıtıp duruyorum. En iyisi kimseyi rahatsız etmemek sanırım.

Tarih: 22 Kasım 2006, 18:15 - İp: 85.***.**3.228
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Pazarbey büyük işi yapmak küçükten kolaydır.Fazla acele edipte kendini üzme iş olacağına varır.Sonu iyi olacak bundan hiç şüphen olmasın. Ben bu işin içinde olmama, her türlü ekip elimin altında olmasına rağmen Yeni aldığım dairede ufak tadilatlar için günde iki defa gidip gelerek iki ayda anca yaptırdım.Kolay gelsin. Bu yüzden forumdan ayrılma seni özleriz. Belkide seni foruma geri getirmek için gelir evini hep beraber bitiveririz.

Tarih: 23 Kasım 2006, 13:52 - İp: 139.***.**1.106
miracle75
miracle75 (üye)
İstanbul / Amatör

boşver pazarım beyim...sen bence nazara geldin...merat etme sıkıntı çekmeden feraha ulaşılmazmış:9
sık dişini biraz bitecek elbet ev...hep böyle kalacak değilya

Tarih: 23 Kasım 2006, 14:20 - İp: 213.***.**4.166
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

pazar bey abi avatarının yanına bir nazar boncuğu koysan nasıl olur...nazar gider belki

Tarih: 23 Kasım 2006, 14:49 - İp: 85.***.**3.108
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

abi hallolur ya sen kafana takma koskocaman avukatsın olmadı bi dava açar donlarına kadar alırsın ama boşver ya onlarda gairpler ne yapsınlar

evinin bittiğini bi odanın duvarlarını full kendi çektiğin fotoğraflarınla doldurduğunu o odanın sadece sana ait olduğunu her türlü hobilerini orda yapıp geçireceğin vakitleri...

çocukların bahçede koşuşturduğunu.... yaz akşamı hanımınla birer bardak çay alıp günü yorgunluğunu bahçedeki masada attığınızı ..... ve daha neler neler

bunları düşünürsen bişiğ kalmaz bence..

Tarih: 23 Kasım 2006, 15:20 - İp: 85.***.**3.108
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Her şeye yeniden başlarken her şeyden önce bir diş hekimi ile anlaşmalısın.
Daha çok diş sıkacağın günler olacak, diş geçiremediklerin, diş bileyeceklerin, dişleyeceklerin... önce diş hekimi...

#merson' tarafından 23.11.2006 15:55:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Kasım 2006, 15:52 - İp: 85.***.**0.113
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey kendini harap etmene değermi? Atacaktın E-mailini, ''bu işten anlayan varmı?'' diye. Azami 12 günde kurup teslim edecektik evini.
Camilere girip imamların fotoğrafını çekmeye benzemiyor dimi?
a.haydar düşünce görürüm seni
Pazarbey nasılsa artık makineleri kullanamayacaksın bu gidişle, ful aksesuar olarak ilave et diğer ilanının yanına
Allah kolaylıklar versin.

Tarih: 23 Kasım 2006, 17:10 - İp: 85.***.**9.231
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

hatırlarsan inşaata başladığında bir öneride bulunmuştum..
inşaat öncesi bir fotoğrafını çek ve inşaat bitiminde de tekrar bir fotoğrafını çektikten sonra karşılaştır inşaatın senden götürdüklerini görürsün
ben üç sene önce o derdi yaşadım.tam herşey istediğim gibi oldu derken su tesisatında sızıntı çıktı banyo ve wc nin tüm fayanslarını kırdırttım

Tarih: 23 Kasım 2006, 18:28 - İp: 88.***.**7.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Alahım sevdiğime çile dert verme
İsterse hergün bana bin azap versin
Ne olur Ümitsiz günler gösterme
İsterse derdime bin dert eklesin

Kul hatasız olmaz oda öyledir
Belkide suç bende günah bendedir
Bence yaşamak onu öyle sevmektir
Yetersi sağolsun yetişir bana

Hakkı Bulut

Görün ne kadar umutsuz bir vak'a olduğumu.
Merhaz her yerde dediğini anlatıyorum zaten.
Dilaver hocam bi de sen gelme üstüme.İntihar ederim sebebi imam-hoca-mütayit diye mektup bırakırım valla.
Merhaz sıkacak diş kalmayacak sanırım .
Yakuprai iyi fikir valla.Hemen koyuyorum
Miracle abla clio yu satta yardım et akıl vereceğine.
N baba şu anda inşaata 50 bin veriyorlar. Satsammı acaba . 15 bin kar etmiş olacağım. Ama yer olarak bundan mükemmel bir yer çok zor.
Zemin yekpare mermer. Yüksek bir yer.^3 tarafı yol.Güneye bakıyor. Merkezde.
Satayımmmı acaba.

Tarih: 23 Kasım 2006, 20:22 - İp: 85.***.**2.119
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Satmayı istediğiniz özellikte bir ev olmaktan uzak olduğu için mi istiyorsunuz yoksa uğraşmaktan bıktığınız için mi?..Haa tabi diyeceksin ki bıktığım için..Yahu kardeşim şöyle bi geriye bak ta öyle nelerden nelerden bıkmıştık..Bu da onlardan biri..Gelip geçici..

15 bin ytl de iyi para..Ama yine de satma sen ..

Haa nbaba ya sormuştu..Neyse biz de kendi fikrimizi söyledik

Tarih: 23 Kasım 2006, 21:38 - İp: 88.***.**6.137
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Olsun hocam sende fikrini söyle.Önemli olan doğruyu bulmak. Bıktım ben yoksa ev tam istediğim gibi.

Tarih: 24 Kasım 2006, 00:10 - İp: 85.***.**2.119