pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ev Yapmak Yaramadı Bana

Öfff öffff;
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Ne fotoğraf çekmek, ne yüklemek, nede yorum yapmak. Nede forumlara yazmak. Lazut hocadan beter oldum valla. Üffffff
Acayip bunaldım. Mahvetti bu ev beni. Beni bu hale getiren mühendis benden beter olsun.
Sizlirde hakkınızı helal ediniz.Başınızı 2 seneden beri ağrıtıp duruyorum. En iyisi kimseyi rahatsız etmemek sanırım.

Tarih: 22 Kasım 2006, 18:15 - İp: 85.***.**3.228
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla arkadaşlar gerçekten çok bunaldım.Ne yapacağımı şaşırdım. şu anda eve 50.000 ytl veriyorlar.Satıp geçeyim ,onun yerine daire alayım birde tokiye yazılayım 2 tane dairem olsun diyorum.
Yada makinalarımı satayım, fotoğrafla tüm ilgimi kesip kurtulayım diyorum. Gerçekten acayip bozuk moralim. Hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden. Çok sıkıldım çok. Tavsiyeleriniz benim için değerlidir.Ne olursa olsun.
Eski günlerde bir günde 2 takım pili bitirirdim.Ya şimdi haftada bir kere bile boşalmıyor 1 takım pil.Öyle bekliyor işte. Hatta bazın kendi kendine boşalıyorlar. Off offf.

Tarih: 22 Kasım 2006, 22:31 - İp: 85.***.**3.228
tamron
tamron (üye)
Yurtdışı / Amatör

Ne halde oldugunu biliyorum pazarbey cünkü bizde ev yaptiriyoruz. Gercekten kolay degil.

Sabir sabir sabiiiiiiiiir.

Tarih: 22 Kasım 2006, 22:55 - İp: 84.***.**7.222
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Ev: Bulunur
Pazar: bulunur
Bey: Bulunur
Pazarbey:Zor bulunur
(not: Pillerde bel soğukluğu olmasın, erken boşalma nedeni)

Tarih: 23 Kasım 2006, 08:35 - İp: 85.***.**1.26
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Bir mühendis kaç senede yetişiyor biliyormusun, devlet(yani biz ) kaç lira harcıyor yetişmesi için. Sizde betdua ediyorsunuz.Kınıyorum sizi.

Görüyorumki S2(bunalım makinası) ler yaramamış size satın o makinaları ucuzcana forumda ihtiyacı olan bir sürü arkadaş var.Şöyle güzel güzel (sahibin bunalıma sokmayan) makinalar alın.Hiç bir şeyiniz kalmaz ne bunalımınız nede paranız.Hadi bakalım kolay gelsin.

Tarih: 23 Kasım 2006, 08:52 - İp: 139.***.**1.106
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

paranla rezil olmak....bu deyim bizim türkler e has. dünyanın parasını veriyorsun sonra karşılığında sıkıntı alıyorsun. pazarbey, benden söylemesi, daha çok sıkıntı çekeceksin o evde. hele bir bitsin kaba inşaat, sen asıl o zaman gör

ama şöyle bir şey var.
http://www.estonvilla.com.tr/tr/neden/main.htm

gidiyorsun şehrin güzel bir yerinden arsa satın aıyorsun, sonra bu adamlara bir villa sipariş ediyorsun. 2 ayda amerikan tipi villanı sana her şeyiyle teslim edip gidiyorlar. biraz pahalı gerçi ama hiç sıkıntısı yok.

neyse, canını sıkma boşver, değmez....canını sıkman ancak sana zarar verir, işleri hızlandırmaz.

Tarih: 23 Kasım 2006, 09:09 - İp: 88.***.**2.201
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

merhaba pazarbey ne güzel işte içinde keyfince oturabileceğin,zevkle çoluk çocuk istediğiniz kadar patırtı kütürdü yapacağınız(alttakileri düşünmeden)bahçesinde istediğiniz nebatatı yetiştirebileceğiniz hatta külübe yapıp köpek bile besleyebileceğiniz dahası yarın torunlarınızın dede evimiz diyeceğini yapımı meşekkatli ama sahip olunması çok zevkli bir eviniz olacak.Belki salonun bir köşesine de (ben de henüz almadım )sallanan bir sandalye koyup keyfince maç izleyeceksiniz.Eh bunlar az şeymi.Hadi sıkma tatlı canını netfotoğraf seni unutmaz .Hem zaten bir sürü fotoğraf yüklemişsin .Bak benim gibi meşgul insanlar da hala potfolyenin tamamını ziyeret edememişler ,onlara da zaman tanımış olursun.Allah ev yapana yardımcıdır.Parasal da sıkılma manen de hepsi geçer daha dur kaç aydır uğraşıyorsun ki...Biz 2 sene de ve hiçbir lükse kaçmadan anca yaptırabilmiştik.Hergün evde sorun vardı .Bunlar da olur geçerrr.Hayat bu işte monotonluk hiçte güzel değil.fazla uzattım ama yazacaklarımın ancak özeti bu kadar.Sevgi ve selamlar.

Tarih: 23 Kasım 2006, 09:20 - İp: 88.***.**8.128
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

takma kafani abi, hersey olacagina varir
ama ozlettin kendini hakkaten buralarda

Tarih: 23 Kasım 2006, 09:46 - İp: 144.***.**8.200
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Normaldir... Bu inşaatçılar adamın ömrünü Çürütür!

Onlara işi bitirmeden parayı koklatmayacaksınız. Önce iş sonra para. Bak nasıl çalışıyorlar düzgün yapıyorlar işlerini...

Tarih: 23 Kasım 2006, 11:12 - İp: 81.***.**5.24
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

zyilmaz seni kara listeye aldık.sakın ola ev yaptırmaya falan kalkma. Bitmez o ev.

Tarih: 23 Kasım 2006, 12:55 - İp: 139.***.**1.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bitmiyo zaten nbaba. İşini gerçekten çok iyi yapanlarda var. Çünkü belediyenin inşaatıda yapılıyor. 400 m2 ve 5 katlı. Bizden sonra başladılar ve bitirdiler.Hemde nasıl bir işçilikle.Mükemmel tek kelime ile.Bİzimki nedenle böyle oldu.Neyse hayırlısı bakalım.
Eraycanlı yapacak birşey yok maalesef.
Zyılmaz aman ne yapıyorsun bak hapı yuttun.
Banvit89 haklısınız ama şu anki sıkıntım herşeyden vazgeçiriyor insanı. Sonraki tabiki güzel olur ama işte şu sıkıntılar yokmu?
Bufalo pahalı onlar biraz yav. Ama güzeller. Sıkıntısız en azından. Tak git
Merson amca pillerim sağlıklı.Ama yaşlılıktan. Tutamıyorlar artık.
Tamron sanada Allah sabır versin.

#pazarbey' tarafından 23.11.2006 13:21:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Kasım 2006, 13:19 - İp: 85.***.**3.228