french
french (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ermeni Sorunu

arakdaslar ben yabanci dil ögrencisiyim ve dolayisiyla avrupali ve amerikali onlarca arkadasim var...
coguyla ermeni sorunu uzerine bir konusma yaptk ve bana verdikleri cevap neydi biliyor musunuz "hitler turkleri ornek almis. hepsini trenlerle kamplara tasiyip oldurmusuz"

rica ediyorum http://www.ermenisorunu.gen.tr/english/intro/index.html bu sayfayi ana sayfaniz yapin. ne kadar reyting alirsa o kadar ust siralarda yer aliyor google, yahoo gibi arama motorlarinda... hergun en az 5-10 kere ziyaret etmis olursak bu siteyi, ermeni soykırımı değil ermeni sorunu oldugunu anlatan bu site üstlerde hatta en üstte yer alir ve belki okuyup anlamak isteyen yabancılar, gercekleri gorur!!

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:11 - İp: 88.***.**1.50
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

o diyenlerin milletleri nedir??

ingiliz mi fransız mı ermeni ler mi yoksa... yunanlılar yada ruslar....

şimdi bişey diyecem de neyse gülüyorumm sadece....

şimdi onlara nası tercüme edecenki

önce iğneyi kendine diye
bırak afkursunlar derler buralarda da karadenizliler bilir..neyse terbiyemi bozdum özür dilerim

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:19 - İp: 85.***.**7.94
french
french (üye)
Yurtdışı / Meraklı

hollanda avusturya irlanda iskocya...
gunlerdir derdimi anlatmaya calisiyorum adamlara, cok sinirleniyorum, cok üzülüyorum... bildiğiniz gibi değil!
o kadar kulaktan dolma o kadar cahilce konusuyorlar ki herzaman ovundukleri o medeni hallerinden eser yok!

siz ziyaret edin her fırsatta bu siteyi

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:22 - İp: 88.***.**1.50
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

komik, hitler bizi nasıl örnek alırki. hitlerden kaçan yahudi profösörlerin İstanbula sığındığını herkes bilir.
600 senelik imparatorlukta Ülke sınırları içinde yaşayan hiç bir millete asimilasyon uygulamamış bir Millete bunu sölemek çok saçma.

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:24 - İp: 88.***.**9.143
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

fokss abi keşke uygulasaydık..

o zaman bak neler olurdu neler...

şimdi dunyanın bir numaralı devletiydik..

ya vu bizim atalar hiç düşünmemişlermi bizi..

töbe yarabbim nediyom yaa çarpılacam gece gece

şaka bi yana saygıyla ve sevgiyle anıyoruz.. artık taaaa nerey kadar varırsa kökümüz. [>:D

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:27 - İp: 85.***.**7.94
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Armenian Problem...

Son sınıf çeviri sınav sorularımızın ana başlığıydı

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:41 - İp: 81.***.**5.223
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

bisquit, senin adına yapabileceğimiz bişey varmı?

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:43 - İp: 88.***.**9.143
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Fransizlarin Afrikada Tutsi katliamini bizzat destekledikleri, silah ve para yardimi yaptiklari bundan iki ay once ispatlandi ve iki Afrika ulkesi Fransa ile olan butun diplomatik iliskilerini dondurdu.Bati kendisi yapmasada yaptiriyor,bu devirde soy kirim bu sekilde islenir halde.

Ama Fransaya kim nede di? Hangi haber bulteninde dinlediniz bu gercegi ? Hangi uluslararasi mahkeme sorusturma acti ?
Hicbirisi olmadi,nedeni de guclu devlet olmasi,zengin devlet olmasi.Iste bu nedenle Turk milleti kulagini,agzini kapatacak bakacak kendi isine,sadece calisacak,cok calisacak,sen de bu zenginligi yakaladigin zaman herkesin agzi kapanir.

Tarih: 23 Ocak 2007, 23:48 - İp: 195.***.**2.69
french
french (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Amaçları, sözde iddialarını tüm dünyaya “tanıtmak”, Türkiye’yi bu temelsiz iddiaları “tanımak” zorunda bırakmak, sözde soykırımdan dolayı Türkiye'den "tazminat" ve "toprak" almak ve "Büyük Ermenistan" rüyasını gerçekleştirmek olan ermeniler neden bu denli seviliyor uluslararası topluluklarda acaba??

Tarih: 24 Ocak 2007, 00:13 - İp: 88.***.**1.50
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

nedir arkadaş bu..

ermeniler büyük ermenistan isterler...

kürtler büyük kürdistan isteerler(alınmayın hepsi değil çoğunluğğu)

ee karadenizde de büyük rum ümparatorluğuu muabbetleri var...

istanbul desen oraya burayaa bilmem ne kilisesi patrikhanesi cartı curtu açma peşindeler..

yunanlıların istedikleri adalar ve izmir....

yok arkadaş katliam yapmak zarurileşti

Tarih: 24 Ocak 2007, 00:20 - İp: 85.***.**7.94
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu gece gece uzun uzun yazcam yine
en iyisi şimdilik susayım ankaradan yazarım
cahille etme muhabbet verem olursun zulmetmenin kitabını yazan adamlar cocuguma tokat attım diye beni yeriyosa bunun acıklaması cahıllıktır,yada yuzsuzluk...sec secebilirsen

Tarih: 24 Ocak 2007, 00:23 - İp: 88.***.**1.230