lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Çaylağın(!) Yorumları

***yakalanabilecek en güzel kurbağa fotoğrafı.mükemmel. eline sağlık. canon farkı olsa gerek. bende s2 almayı düşünüyorum. fakat tam karar veremedim. h1 ile arasında karar veremedim. bu fotoğraf yardımcı olacak gibi

***hep böyle bir fotoğraf çekmek istemişimdir.bu bakımdan tebrik ederim. ancak fotoğrafın görüntü kalitesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

***bu arada şunu farkettim. belli tip isnalra aynı fotoğraflara yoğunlaşıp yorumluyor.thalassa ve oğuz gibi

***diyecek bir kelime bulamıyorum......
bu arada bizim takımın tamamı burda.
buna psikolojide ilgide algı veya tam tersimiydi...

***mantar ancak bu kadar güzel çekilebilir

***bu güne kadar gördügüm en iyi salyangoz fotoğrafı.rai de yemek programında seyrettim.inan bana yeme kısmı ile ilgilenmemekte haklısın.Bu arada çok küçükken dayımla bir tencere toplayıp canlı canlı kaynatmıştık. Allah günahlarımızı affetsin

***ne söylenebilirki.herşey güzel.özellikle suyun üzerindeki yansıma nedeni ile 2 katmış gibi görünmesi mükemmel

***Biraz netlik sorunu var gibi duruyor.Genede hoş olmuş. Tekir kedilerin hepsinin alnında m harfi oluyor.BU kediyi görünce yaptığım bir hata aklıma geldi.Böyle bir tekir kedi çalmıştım. Pirelerinden arınsın diye raid le ilaçladım. Oda kendini yaladı. Zavallı zehirlendi.Balkonda bir o tarafa , bir bu tarafa koşmaya başladı.Sonra balkondan aşağı atladı.Ölecek diye gölgeye koyduk.Ölmedi. Ancak hep ishal olarak yaşadı.Görünce hüzünlendim.İnşallah benim yaptığımı başka kediseverler yapmaz.
Birde bence fotoğraf yorumlarına cevaplarınızı maillere yapın.Zira fotoğrafların yorumlanırlığı konusunda yanıltıcı oluyor.Bİrde benim gibi baktığı fotoğraflara tekrar bakanlardan değillerse bunu asla göremezler.Tabi bu benim fikrim.

***Mükemmel.Görür görmez slr işi olduğu anlaşılıyor.Mükemmel bir manzara çekmişsiniz.Bu gidişle banada slr aldıracaksınız. Lacivert, beyaz ve sarının doygunluğu mükemmel ayarlanmış. Kendi renklerimi yoksa biraz oynadınızmı.

***Ayaküstü değil el üstü çekmişsiniz bence.Çok sevimli çıkmış.Gerçek bir ev faresimi yoksa evcil bir faremi bu .Merak ettim.

***bende böyle fotoğraflar çektim ama başlığa koymadılar.Nedeni ine acaba.Fotoğrafınızı çok beğendim.Elinize sağlık.

***Yine çok güzel.Bende makro yerine tele kullanmaya başladım.Çok daha iyi neticeler aldım. Son eklediğim fotolar öyle çekildi.Yorumlarınızı beklerim.

***Bu kadar güzel olması bana fotoğrafta çok güzel bir işlem yapıldığı kanısını oluşturdu.Yanılıyormuyum.

***Murat bey olağanüstü güzel bir fotoıraf.İnşallah bende böyle fotoğraflar çekebilirim. Ama öncelikle bir göl ve kayık bulmalıyım.

----------------devamı gelecek---------------------------

#lazut' tarafından 12.12.2010 23:31:34 tarihinde düzenlendi.

#lazut' tarafından 13.12.2010 15:31:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Aralık 2010, 23:23 - İp: 95.***.**5.144
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

ANEEEEE...........

Benim jeton köşeliymiş

ben de gündüz dediydim, bu pazaremmi neden utanma ikonları koymuş böyle

ay ölmekten gülcem şimdik

tüm bu yorumlar pazaremmi'ye mi aitti

vay kedi katili PİSİkopat seniiiiiiii

#panctom' tarafından 13.12.2010 23:28:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:26 - İp: 94.***.**7.15
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tam beş yıl öncesinin emmi..

Bu adam bana ölemezdiyor ama ben onun yüzünden gülmekten öelecem.....

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:28 - İp: 78.***.**3.39
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bi de avukat olcek..

kediye raid sıkmış, allahtan o sırada ısınsın diye çakmağı yakmamış

kimbilir kediye daha neler yaptı da, onları bilmiyoruz

allahım yaa..
şu yazdığı yorumlara bak bi..

S2 haaa..

hay allah daha bi ölmekten gülcem burda

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:31 - İp: 94.***.**7.15
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi bence patron bu sitenin ismini pazarbey.com diye değştirsin...

Görüsen selam söyle patrona bir de bu dediğimi de

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:46 - İp: 78.***.**3.39
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

yani bi de yorumlar öyle espiri filan değil haa..
baya ciddi ciddi yazmış adam

ay okudukça göbeğim zıplıyor gülmekten

Tarih: 13 Aralık 2010, 23:47 - İp: 94.***.**7.15
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

PİSİkopat. yihohohahaha

Tarih: 14 Aralık 2010, 00:08 - İp: 88.***.**4.114
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Gerçekten sevecenlik bu adamın ruhunda var..
Ne edip edipbunukırmalıyız..
Yoğsam treyting yüzdesi Tayyip amcayı bile geçeçecek..

Yani tehlikeli..

Tarih: 14 Aralık 2010, 00:17 - İp: 78.***.**2.167
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kırsalındaki türbesine geçen yıllarda sadettino emmi gitmiş idi, sokkarımm,yakkarım diyen emmi, onu bile görmemiş kırsalında..

Tarih: 14 Aralık 2010, 00:19 - İp: 88.***.**8.22
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

***Böyle güzel bir damla çalışması görmedim desem yeridir.Damlalar ve su zaten yeterince ilginç ama böyle renkli hoş olmuş.
Nazar boncuğunun tam ortasına denk getirmen iyi olmuş.

****Çok hoş bir hatıra.Sanırım israilden.Çünkü birtek orda kadınlar askere gidiyor.Hemde yanılmıyorsam 4 yıl.
Fotoğraf tam bizim arkadaşım tekniği ile çekilmiş.Arkadaşım bir türlü tam bir fotoğ3raf çekemezdi.Aşağıdan yukarıdan sağdan soldan muhakkak keserdi.Buda öyle.
Ellerinize sağlık.

****Yav ni kadar sevimli böyle bu.Yirim seni(Sucuk olarak)
Bence fotoğrafçılık tarihinin en işi eşşek footğrafını çekmişsiniz.Benimde eşşeğim var ama sinkinin yanında lafımı olur.Çok beğendim.

****Bir arakadaş daha benzer bir çalışma yapmıştı ama bu kadar beğenelmemişti. Sanırım beğenilme nedenlerinden birisi kendinizsiniz.
Gerçekten beğenilmemesi imkansız bir fotoğraf.
Şeeyy, kopyalarınızdan fazla varmı.

Tarih: 14 Aralık 2010, 00:23 - İp: 78.***.**2.167
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

köpeeğe tekme vurana da yorum yazmış idi, bulsana onu da bakam.. ben biliyorum o resimi ve yerini..

Tarih: 14 Aralık 2010, 00:27 - İp: 88.***.**8.22