lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Çaylağın(!) Yorumları

***yakalanabilecek en güzel kurbağa fotoğrafı.mükemmel. eline sağlık. canon farkı olsa gerek. bende s2 almayı düşünüyorum. fakat tam karar veremedim. h1 ile arasında karar veremedim. bu fotoğraf yardımcı olacak gibi

***hep böyle bir fotoğraf çekmek istemişimdir.bu bakımdan tebrik ederim. ancak fotoğrafın görüntü kalitesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

***bu arada şunu farkettim. belli tip isnalra aynı fotoğraflara yoğunlaşıp yorumluyor.thalassa ve oğuz gibi

***diyecek bir kelime bulamıyorum......
bu arada bizim takımın tamamı burda.
buna psikolojide ilgide algı veya tam tersimiydi...

***mantar ancak bu kadar güzel çekilebilir

***bu güne kadar gördügüm en iyi salyangoz fotoğrafı.rai de yemek programında seyrettim.inan bana yeme kısmı ile ilgilenmemekte haklısın.Bu arada çok küçükken dayımla bir tencere toplayıp canlı canlı kaynatmıştık. Allah günahlarımızı affetsin

***ne söylenebilirki.herşey güzel.özellikle suyun üzerindeki yansıma nedeni ile 2 katmış gibi görünmesi mükemmel

***Biraz netlik sorunu var gibi duruyor.Genede hoş olmuş. Tekir kedilerin hepsinin alnında m harfi oluyor.BU kediyi görünce yaptığım bir hata aklıma geldi.Böyle bir tekir kedi çalmıştım. Pirelerinden arınsın diye raid le ilaçladım. Oda kendini yaladı. Zavallı zehirlendi.Balkonda bir o tarafa , bir bu tarafa koşmaya başladı.Sonra balkondan aşağı atladı.Ölecek diye gölgeye koyduk.Ölmedi. Ancak hep ishal olarak yaşadı.Görünce hüzünlendim.İnşallah benim yaptığımı başka kediseverler yapmaz.
Birde bence fotoğraf yorumlarına cevaplarınızı maillere yapın.Zira fotoğrafların yorumlanırlığı konusunda yanıltıcı oluyor.Bİrde benim gibi baktığı fotoğraflara tekrar bakanlardan değillerse bunu asla göremezler.Tabi bu benim fikrim.

***Mükemmel.Görür görmez slr işi olduğu anlaşılıyor.Mükemmel bir manzara çekmişsiniz.Bu gidişle banada slr aldıracaksınız. Lacivert, beyaz ve sarının doygunluğu mükemmel ayarlanmış. Kendi renklerimi yoksa biraz oynadınızmı.

***Ayaküstü değil el üstü çekmişsiniz bence.Çok sevimli çıkmış.Gerçek bir ev faresimi yoksa evcil bir faremi bu .Merak ettim.

***bende böyle fotoğraflar çektim ama başlığa koymadılar.Nedeni ine acaba.Fotoğrafınızı çok beğendim.Elinize sağlık.

***Yine çok güzel.Bende makro yerine tele kullanmaya başladım.Çok daha iyi neticeler aldım. Son eklediğim fotolar öyle çekildi.Yorumlarınızı beklerim.

***Bu kadar güzel olması bana fotoğrafta çok güzel bir işlem yapıldığı kanısını oluşturdu.Yanılıyormuyum.

***Murat bey olağanüstü güzel bir fotoıraf.İnşallah bende böyle fotoğraflar çekebilirim. Ama öncelikle bir göl ve kayık bulmalıyım.

----------------devamı gelecek---------------------------

#lazut' tarafından 12.12.2010 23:31:34 tarihinde düzenlendi.

#lazut' tarafından 13.12.2010 15:31:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Aralık 2010, 23:23 - İp: 95.***.**5.144
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

bunlar gerçek mi hocam?

Tarih: 13 Aralık 2010, 00:30 - İp: 94.***.**7.15
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O bulmuşsa gerçektir..

Tarih: 13 Aralık 2010, 03:30 - İp: 88.***.**9.245
bahattinakkaya
bahattinakkaya (üye)
Ankara / Meraklı

iyi imiş bu yorumlar.

Tarih: 13 Aralık 2010, 10:36 - İp: 88.***.**0.246
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi vallahi de billahi gerçek..

Tarih: 13 Aralık 2010, 13:23 - İp: 78.***.**1.65
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yakında gelir merak etmeyin..

Tarih: 13 Aralık 2010, 13:24 - İp: 78.***.**1.65
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

şu kediceizin başına gelenleri okurken gülsem mi, kızsam mı bilemedim

yaa ne garip adamlar var dünyada..
raid sıkmışlar.
kedi balkondan atlamış.
ölecek diye gölgeye çekmişler..

vallahi gülsem miiiii
yoksa yağdırsam mııı

tövbe yarabbim yaaa

Tarih: 13 Aralık 2010, 14:09 - İp: 94.***.**7.15
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Aman abi sadece gül..
Ama dur bak o kediciğin başına daha neler gelmiş..

Tarih: 13 Aralık 2010, 15:30 - İp: 78.***.**7.137
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

****dediğim gibi kedim tam olarak hiç iyileşmedi.Köye gönderdik.Ayrıca kedisini çaldığım arkadaşa çaldığımı söyledim.Böylece almış oldum.Köyde müthiş bir avcı olarak ün saldı.Daha sonra madendeki fareleri yemek üzere madene götürmüşler.Fakat orada denyonun birisi tarafından vurulmuş. Bizde kedi öldürmek büyük günah sayılır halbuki. Allahından bulsu

Tarih: 13 Aralık 2010, 15:32 - İp: 78.***.**7.137
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

allahım dayanamayacam

bu ne yaw

yaw bu kedinin hayatı filim olur.

ailesinden çalınıyor.
üzerine raid sineksavar sıkılıyor.
raidi yalayan kedi kafayı buluyor ve balkonu dört dönüyor.
o da yetmiyor, balkondan uçuşa geçiyor.
ölecek diye gölgeye çekiliyor.
sonra asıl babasına haber veriliyor, kedini ben çaldım, diye..
köye gönderiliyor ve ünlü bir kedi oluyor.
karizma yapıyor.
sonra maden işlerine transfer oluyor.
orada denyonun biri bu şöhreti hazmedemiyor ve kahramanımızı öldürüyor

ne ikonu koyacağımı şaştım haa

Tarih: 13 Aralık 2010, 15:48 - İp: 94.***.**7.15
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 13 Aralık 2010, 16:07 - İp: 88.***.**4.114