lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Çaylağın(!) Yorumları

***yakalanabilecek en güzel kurbağa fotoğrafı.mükemmel. eline sağlık. canon farkı olsa gerek. bende s2 almayı düşünüyorum. fakat tam karar veremedim. h1 ile arasında karar veremedim. bu fotoğraf yardımcı olacak gibi

***hep böyle bir fotoğraf çekmek istemişimdir.bu bakımdan tebrik ederim. ancak fotoğrafın görüntü kalitesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

***bu arada şunu farkettim. belli tip isnalra aynı fotoğraflara yoğunlaşıp yorumluyor.thalassa ve oğuz gibi

***diyecek bir kelime bulamıyorum......
bu arada bizim takımın tamamı burda.
buna psikolojide ilgide algı veya tam tersimiydi...

***mantar ancak bu kadar güzel çekilebilir

***bu güne kadar gördügüm en iyi salyangoz fotoğrafı.rai de yemek programında seyrettim.inan bana yeme kısmı ile ilgilenmemekte haklısın.Bu arada çok küçükken dayımla bir tencere toplayıp canlı canlı kaynatmıştık. Allah günahlarımızı affetsin

***ne söylenebilirki.herşey güzel.özellikle suyun üzerindeki yansıma nedeni ile 2 katmış gibi görünmesi mükemmel

***Biraz netlik sorunu var gibi duruyor.Genede hoş olmuş. Tekir kedilerin hepsinin alnında m harfi oluyor.BU kediyi görünce yaptığım bir hata aklıma geldi.Böyle bir tekir kedi çalmıştım. Pirelerinden arınsın diye raid le ilaçladım. Oda kendini yaladı. Zavallı zehirlendi.Balkonda bir o tarafa , bir bu tarafa koşmaya başladı.Sonra balkondan aşağı atladı.Ölecek diye gölgeye koyduk.Ölmedi. Ancak hep ishal olarak yaşadı.Görünce hüzünlendim.İnşallah benim yaptığımı başka kediseverler yapmaz.
Birde bence fotoğraf yorumlarına cevaplarınızı maillere yapın.Zira fotoğrafların yorumlanırlığı konusunda yanıltıcı oluyor.Bİrde benim gibi baktığı fotoğraflara tekrar bakanlardan değillerse bunu asla göremezler.Tabi bu benim fikrim.

***Mükemmel.Görür görmez slr işi olduğu anlaşılıyor.Mükemmel bir manzara çekmişsiniz.Bu gidişle banada slr aldıracaksınız. Lacivert, beyaz ve sarının doygunluğu mükemmel ayarlanmış. Kendi renklerimi yoksa biraz oynadınızmı.

***Ayaküstü değil el üstü çekmişsiniz bence.Çok sevimli çıkmış.Gerçek bir ev faresimi yoksa evcil bir faremi bu .Merak ettim.

***bende böyle fotoğraflar çektim ama başlığa koymadılar.Nedeni ine acaba.Fotoğrafınızı çok beğendim.Elinize sağlık.

***Yine çok güzel.Bende makro yerine tele kullanmaya başladım.Çok daha iyi neticeler aldım. Son eklediğim fotolar öyle çekildi.Yorumlarınızı beklerim.

***Bu kadar güzel olması bana fotoğrafta çok güzel bir işlem yapıldığı kanısını oluşturdu.Yanılıyormuyum.

***Murat bey olağanüstü güzel bir fotoıraf.İnşallah bende böyle fotoğraflar çekebilirim. Ama öncelikle bir göl ve kayık bulmalıyım.

----------------devamı gelecek---------------------------

#lazut' tarafından 12.12.2010 23:31:34 tarihinde düzenlendi.

#lazut' tarafından 13.12.2010 15:31:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Aralık 2010, 23:23 - İp: 95.***.**5.144
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 13 Aralık 2010, 17:13 - İp: 85.***.**7.202
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bu lazut hoca ölemez.

Tarih: 13 Aralık 2010, 17:22 - İp: 88.***.**4.114
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ölür de bulunamaz, fosil mukabili olcek çünkü.

Tarih: 13 Aralık 2010, 17:25 - İp: 85.***.**7.202
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ahan da geldi....

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:15 - İp: 78.***.**3.39
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

***Tebrik ediyorum.Fotoğraf ve mesaj çok iyi. Koyu bir yeşilaycı olarak memnun olduğumu açık seçik ifade edeyim.

****Çok güzel.Ama neden noiseli çıktı.Yüksek ısodamı çektin.

****Abovvvv.Bu ne yav.Allah bu böceleri Biz makrosunu çekelim deyi yaratmış herhal.Çok güzel. Yalnız netlik derinliği daha fazla olsaydı keşke.

****Bizim dilencilerimize örnek olsun. Helal olsun anneye. Bir kanalda seyretmiştim.Kocası bir kadının ellerini komşuya ayna verdi diye kesmiş.Kadının kardeşede kocayı vurmuş.Kadıncağız kesik elleri ile kekik toplayıp satıyordu. Buda o misal.Tebrik ediyorum bu insanları ve bunu bize taşıyan insanı.

****Dadanagast efendi sana hayvanın ismini soruyorlar.Cevap versene.Çekmişsin ama adanı bilmiyorsun dana.SEn banim araknafobim ile dalaga geç.Önce kendin öğren çektiğin hayvanın ismini.
Arkadaylar bu bir firavun faresi. Aslında fare değil ama öyle demişler.Sansargillerden.Kobra yılanları ile dans edecek kadar hızlı gözü kara ve yırtıcı hayvenlerdir.
Hilal hanıma öpmesini tavsiye etmem. Zinhar murakabe etmeyiniz.
Babam bunların Türkiyedeki akrabalarından olan kokarcayı yakalamıştı.TEl kafesin içine koyduk dişleri ile tel kafesi parçaladı.Bİr ısırışta babamın başparmağınıve tırnağını deldi.
yaa işte böyle.Maden çekiyorsunuz birazda araştırın kardeşim.Bilmiyorsanız sorun. cık cık cık.

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:24 - İp: 78.***.**3.39
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bela geldin sen bu siteye.

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:28 - İp: 88.***.**4.114
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

***Gördüğüm en ilginç fotoğraflardan biri bu.Sanki sen çekerken suyun içinden biriside seni ve deniz anasını çekmiş gibi.İnsan anlamkta güçlük çekiyor.
çok güzel bir çalışma.

***Şimdiye kadar gördüğüm en iyi kompozisyonlardan birisi .Çok güzel olmuş.Arının rengi orijinalmi acaba.

***Valla zaten sen belanı arıyorsun. Bana lup aldıracaksınız. (Lupu bilmeyenler merak etsinler biraz) .
Valla her zamanki gibi tüm kıskançlık damarlarımı ayağa kaldıran bir fotoğraf.Gıpta demiyorum.Kıskançlık diyorum.Çünkü kıskanıyorum.Açıkça .Yalanmı söyleyeyim. Ama Dün laptop alacaktım. İzin çıkmadı. Ona izin çıkmazken yeni makinaya hiç izin çıkmaz.
En iyisimi oturayım oturduğum yerde.Ama s2 nin sınırlarını baharda zorlayacağım.Bekleyin beni.

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:28 - İp: 78.***.**3.39
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ne adamlar var ya.

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:33 - İp: 88.***.**4.114
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi LUP ne sen bişliyon mu..

Ama daha çok merak ettiğim bu lupu aldımı almadı mı

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:46 - İp: 78.***.**3.39
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

vikilik emmiye sorsana o sana LUP'u tarif eder söyler de,, gozetlemeye saymaya yarıyor emmi..

Tarih: 13 Aralık 2010, 22:48 - İp: 88.***.**8.22