appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

Bunu Gördünüzmü

daha önce verildi mi bilmiyorum...http://web.comhem.se/~u53900029/Israil-filer/frame.htm

Tarih: 12 Ağustos 2006, 10:13 - İp: 85.***.**9.240
ossser
ossser (üye)
Malatya / Amatör

linkte problem var appendix

Tarih: 12 Ağustos 2006, 20:23 - İp: 88.***.**3.171
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

http://web.comhem.se/~u53900029/Israil-filer/frame.htm

Tarih: 12 Ağustos 2006, 20:41 - İp: 85.***.**9.240
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

şimdi denedim açılıyor

Tarih: 12 Ağustos 2006, 20:41 - İp: 85.***.**9.240
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

kopyalayıp açarsanız açılıyor.direk tıklıyınca açılmadığını fark ettim

Tarih: 12 Ağustos 2006, 20:44 - İp: 85.***.**9.240
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Appendix mutlaka herkesin izleyip ibret alması gereken korkunç bir olay.

Verdiğin adres için sana teşekkür ederim.Bende elimden geldiği kadar yolladım çevreme.

Tarih: 12 Ağustos 2006, 21:36 - İp: 85.***.**9.15
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

banada email ile gelmişti..böyle katılımcıların yoğun olduğu bir ortamda kitlelere ulaşmanın daha kolay olacağını düşündüm.ayrıca bu fotograflardan sonra hitlerin ileri görüşlü biri olduğunuda düşünmedim dersem yalan olur.

Tarih: 12 Ağustos 2006, 21:41 - İp: 85.***.**9.240
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

yaşasın hitler.
ALLAH onun yerini cennet etsin.
o sadece ALLAHIN istediğini yaptı. naletlenmiş bir kabileye cezasını verdi.

dilerim böyle bir lider daha çıkar inşallah.

#orhan yum' tarafyndan 13.08.2006 01:32:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Ağustos 2006, 01:29 - İp: 88.***.**8.24
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

sonuna kadar bakamadım içim kaldırmadı çok büyük bi vahşet

Tarih: 13 Ağustos 2006, 01:58 - İp: 85.***.**2.9
zax
zax (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

ORhan bey dediğinize katılmıyorum.Bu insanlığa yakışmaz.Bende israili savunmuyorum aksine kınıyorum.Bir çok eyleme katıldım.
Hitler tamamen akli dengesi yerinde olmayan bir insan.Bunun gibi bir lider geldi ve şu an hala yaşıyor.Bu insan Bush.Her zamaniyi liderler gelmeyebiliyor.

Tarih: 13 Ağustos 2006, 04:04 - İp: 81.***.**1.246
saltiks
saltiks (üye)
Denizli / Meraklı

orhan kardeş gayrmüslüman bir kişiye mekanı cennet olsun diye dua etmek doğru değildir.allah o zalimleri zalimce cezalandırmak için müslüman birini yollayacak değildi ya. hitlerin de yeri elbette ateşin korlu tarafı olacak.. ve bazı şeylerin çoğu yahudilerin elinde olan medya yüzünden saptırılmaktadıt. ilk başta yahudi soykırımı gibi. şu anda dünya üzerinde 10 milyon yahudi yaşamaktadır ve onların iddalarına göre 2. dünya savaşında 2.5 milyon yahudi katledildi.halbuki o zamanlar avrupada o kadar yahudi yok tu ve rakamlar abartılmaktadır.hollywoodta buna destek vermekte başta steven spielberg gibi yönetmenler hasılat rekorları kıran filmleri ile yahudi propagandası yapmakta aman biz ezildik bizi öldürdüler yaktılar, vatansız bıraktılar ,hep kendilerini mazlum ve ezilmiş gösterdiler.

halbuki baş zalim onlar ve muhakkak birgün allahın vaat ettiği gün gelecek ve yaradan tarafından lanetlenmiş olan o topluluk birgün cezasını görecek . ,nşaallah o günler yakındır. yarabbi sen sana inanmış kullarını koru ve şu an
seher vakitlerinde yaptığımız duaları kabül eyle.müslümanları kafir topluluklar üzerine üstün kıl.bizler sana inandık iman ettik ve secde ettik,bildik ki sana en yakın olduğumuz an secde anı ve sana secdelere kapanarak yalvarıyoruz, durdur bu zülmü yarabbi, mümminlerin yüzünü güldür ve sana inanmışların canını yakanları kahret yarabbi çünkü sen kahharsın ve duaları bolca kabül edensin.

Tarih: 13 Ağustos 2006, 05:15 - İp: 85.***.**1.171