lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bu Ne Sendromu?

ya size de oldumu yada oluyor mu bilmiyorum ama artık çektiğim fotoların hiç birini beğenmez oldum yahu..İçim sürekli fotograf çek diyor..Çekmek için de onlarca yol katediyorum.Ama eve gelip pc de fotolarımı görünce sinir krizi geçiriyorum..Makinemi duvara çarpmamak için kendimi zor tutuyorum..Bi yardım edin yahu..

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:04 - İp: 85.***.**4.14
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

slr almalısın sendromu

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:06 - İp: 212.***.**6.82
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:07 - İp: 85.***.**4.14
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Benim sendromumun değişiğine yakalanmışsın.
Bak bakalım benziyormu.
link
Ben mp3 çalar ile kurtuldum.Bakalım sen ne ile kurtulacaksın.Büyük geçmiş olsun.
Bugün çektiğim tüm fotoğrafları daha makinada iken sildim.

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:18 - İp: 85.***.**5.1
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

photoshop saolsun Ben o sendorumu ancak boyle yeniyorum. Dslr al sendromu değil bu.

Cunku bazı dslr ciler compactlar daha iyiydi yahu diyor bazı zamanlar

Bana kalırsa fotografla ilgili ufuk acıldıkca beklenitde artıyor kendi cektigimiz fotograflardan.

Mesela lazut diyelimki galeriye girip benim fotograflarıma baktın sanırım. O yuzden kendi fotograflarını sevmemeye basladın gibi

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:25 - İp: 88.***.**7.158
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hem benziyo hem benzemiyor.Bir şey yapasım gelmiyor demişsiniz ama tam tersine okulu asıp dağlara çıkacak kadar fotograf çekesim var..

Bugün çektiklerimi daha makine de iken sildim demişsiniz aynen öyle..Silmedim ama silsem de yeriydi..uff..

müzikden nefret ederim yahu..Yani o zımpırtılardan..Dinlediğim üç beş ŞARKI var okadar..Gerisine dayanamıyorum bile..

Off of..Yahu bu ne hal be kardeşim..

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:30 - İp: 85.***.**4.14
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hıım o zaman lazut hocam biraz kontrasın fotolarına bakıp teselli bul.
Adamda deseksen var ama çektiği fotoları millet cep telefonu ile çekebiliyor.Bide öylesi var.
Bence biraz dinlen.Bir süreliğine fotoğraf falan çekme. Milletin çektiklerine bak.İyice bunalıma gir.Elbet vardır Allah'ın bir bilgidiği de.

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:44 - İp: 85.***.**5.1
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

peki yeterince emek veriyor muyuz?_

kaç fotografımızı tripotla cektik?

Kaç fotografımız icin uygun ışıgı bekledik yada uygun ışıgı kullandık

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:47 - İp: 88.***.**7.158
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Bu sendromun ilacı yok efenim en iyisi siz o makineyi parçalamadan bana verin dslr filanmı iyi bişey olsun kötüyse almam haaaaa

Tarih: 15 Ekim 2006, 22:51 - İp: 85.***.**7.232
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

peki yeterince emek veriyor muyuz?

kaç fotografımızı tripotla cektik?

Kaç fotografımız icin uygun ışıgı bekledik yada uygun ışıgı kullandık

imzamı atarım..

Tarih: 15 Ekim 2006, 23:10 - İp: 88.***.**8.240
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

1 haftadır N5700 arıza yüzünden onarımda. D 80'cilerin muhabbetiyle oyalanıyorum sitede.
Mükemmel görüntüler o yokken hep karşımda. Özledim keratayı. Birine verin saklasın, dediğimi yaşarsınız siz de.
Bir de, eski fotoları ters çevirip, PS'de oynayıp kılıktan kılığa değiştirerek bir hallere sokuyorum: Foto-mizah gibi oluyor sonuçları.

Tarih: 16 Ekim 2006, 07:01 - İp: 85.***.**7.14