eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Bisiklet Alım Sorunsalı

2 sene önce çalınmıştı, artık dayanamıyorum alcem bu hafta yeniden. ne tavsiye edersiniz?

bi de araba asma aparatı kullanan var mı hiç? nası bişeydir

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:07 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Abi gelme durumu zayıf görünüyor zamansızlık nedeniyle.
Yine de belli olmaz.
Ankarada bacanak var. Bacanağı özleseydim gelirdim ama hiç özlemedim kendisini de. Hatta birkaç sene görmesem de daha iyi olacak gibi. Sedat abi inşallah okursun buraları.

Bu arada öbür izmirdeki bacanağımın yaptığı poseidon namlı hidrojen yakıtlı araba hiprit araba bu sene açık ara birinci oldu.
Mazot benzin yakında beni ilgilendirmeyecek. Bana da bir tane steyşın olanını yapmayı düşünüyoruz hidrojenlinin.

Tarih: 7 Eylül 2009, 23:58 - İp: 85.***.**7.209
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Biz gelmiyoruz şabanemmi siz gidin işte iftara angaraya..roko da gelmeyecek, başka yerde olacak o, o günü..

14 yani ,ondört şabanemmi.. plaka kodu..he he hee..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:05 - İp: 195.***.**2.193
okyanus.
okyanus. (üye)

Abi unuttum zati de. Bizim de bu hafta iftar buluşmamız var facebook mukabili. Başka site başka mantalite yani.
Abi ben ortaokul liseyi yatılı okumuş idim. Simit alacak para yoktu anlıyacağın.
Yatılı okuyan arkadaşlar 20 sene sonra bulduk 35-40 kadarı birbirimizi. Kimimiz binbaşı olmuş kimi başhekim kimi emniyet müdürü kimide ünlü avukat.
Geçen ay Akseki de buluşma yapmış idik geniş katılım mukabili.

Foto yüklerim keza ama senin 146 çok boğuşur şimdi.

Bu cumartesi bahçelievler civarında lüks lokantalardan birinde buluşacaz inş.
Bizde öyle yemek kaç paraymış çay beleş olsun sorunsalları yok. Yer kalite olsun para mühim değil kumköy abi. Keza hesap geldiğinde kaç lira olduğuna bile bakmadan atarız gönlümüzden kopanı.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:09 - İp: 85.***.**7.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

PEmbeyemi hidrojen takdırıyon. Arkasını nası uzatcen. Torosların arka bölümü yakışır pembişe.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:09 - İp: 85.***.**5.27
okyanus.
okyanus. (üye)

Sen kırsal motorinle devam et.
Hidrojen taşralıya gelmez.
Hatta yolda seninki gibi memleketlerin çevre yolundan geçerken rafineri mazotunda dampink diye ilan yazıları gördüm adı duyulmadık benzincilerde.
Bu aralar adı duyulmadık benzinci markalarından biriyle anlaşmak üzereyim danışmanlık mukabili. Danışmanlık dediysek benzine su mu katalım süt mü katalım danışmanlığı değil. Hukuki ve derin mevzularda.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:13 - İp: 85.***.**7.209
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Öyle olmalı zaten okyanus, tak diye ödeyecen iaşe bedelini oracıkta , sonra temsil ve ağırlama gideri yani..Buluşun tabi, oralarda olsam gelir idim tek tabanca..

Pembeye hidrojen dakdırmıyacak zati bacanağı ona yeni araba yapıp verecek emmi, İzmir mantalitesi..

Okyanus eskiden tombalacılık vardı duvar diplerinde ve o meslekte günümüzde kaybolan meslekler arasına girdi işte,, izmir deyince aklıma izmir torba geldi ondan yazdım okyanus, pazar emmi bilmez izmir torbayı sanırım..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:14 - İp: 195.***.**2.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ohhh sen parayı al onların sorduklarını bana sor benden öğren onlara sat. NE ala valla. Artık bana sorduğun hukuki sorular mukabili para isterim. YOksa hiçbişeyi söylemem sana.
Daha geçen bi petrolcü müşterim (İflas etti) EPDK 700 milyar ceza yazmıştı. BEnde dava açtım. Bi biz kazandık. İptal oldu. Başkaları cezaları bile ödemiş.Ee büyük avukatım canım.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:18 - İp: 85.***.**5.27
okyanus.
okyanus. (üye)

Evet abi tombalacı arkadaşlarımızda vardı keza mavi bandrol mukabili.

Akseki nin derin vadilerinde gizli bizim arkadaşın kayınpederinin Alabalık çiftliği mertebesinde buluştuk. Kayını işletirken alkol de var imiş ama kayınpeder olaya el koyunca alkol kalkmış.

Keza yandaki arkadaşın badem bıyıklı olduğuna da dikkat ediniz. Ramazan olsaydı yiyemezdi öyle öğlen vakti balıkları üçer üçer.

BIyıklara dikkat ediniz. Badem bıyıığın ülkücü bıyık versiyonlusu. ve genel görünüm mukabili foto.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:28 - İp: 85.***.**7.209
okyanus.
okyanus. (üye)

Arkadaşlık bazen bir ağacın dallarını paylaşabilmektir abi.

Bunlarda sanatsal içeriği yüksek foto genel görünüm mukabili.

Hepsini üçkağıtçı fransızdan aldığım d200 le acemilik mertebesinde çektim. keza kıllanma kılavuzunu vermedi. kartta vermedi kumköyün dediği yerlerden aldım. lcd koruyucusunuda vermedi onu da kumköyün dediği yerden selamını söyleyerek aldım peşin para mukabili.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:34 - İp: 85.***.**7.209
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Alkolsüz yani..mmm..

Alabalık çiftliği pek dar imiş o ne o öyle, gel bak gırglareli gaynarca köyüne de alabalıkları görün ,geniş geniş..

Bıyıklı adamı gördüm okyanus kim ki o.?Aşağı sarkık olan, badem değil..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:35 - İp: 195.***.**2.193