eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Bisiklet Alım Sorunsalı

2 sene önce çalınmıştı, artık dayanamıyorum alcem bu hafta yeniden. ne tavsiye edersiniz?

bi de araba asma aparatı kullanan var mı hiç? nası bişeydir

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:07 - İp: 81.***.**7.8
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

kron sedona tavsiye derim bunu 400 ytl yada 500 ytl alabilirsin ama illaki daha bilindik marka olsun diyosan

Bianchi ve bisan markalarının bu bisiklerdeki özelligi olan modelleri inanın ki daha pahalıya alabilirsin aynı özellik ama sadece markasına para vericen

karar sizin

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:15 - İp: 85.***.**1.2
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

bunların arasından alcek olsam sedona alırım kesinlikle çok sağlam kadroları var kullandım ama lüks kaçar bana. dağ bayırda işim olmaz zati

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:20 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

sorunsal etmediğimiz bir bu kalmıştı. hadi hayırlı sorunsallar..

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:27 - İp: 85.***.**1.235
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

amin

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:28 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)

Dün ford bayisindeydim. c max in arkasında bisiklet taşıma aparatısı ve bisiklet vardı. fordçu ( yanlış anlama ford satıcısı ) abi bu c max i alırsan bisikletide veririz dedi. böylece hem araban hem bisikletin olur. düşün istersen.

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:29 - İp: 85.***.**1.235
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kendinden çıkan taşıma aparatı de mi onlar ben de corsada görmüştüm üle bişey. dur o zaman ben başka sorunsal açayım kendinden bisiklet taşıma aparatlı otomobil sorunsalı diye
en mantıklısı bu bence bisiklet beleşe geliyo o arabayı koyayım kenara bisiklet takacağım zaman onu kullanırım onun dışında bizim f355 spider idare ediyo beni. zaten ferrari aparat takarsan elinden alırız arabayı dedi

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:33 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)

sana naçizane beş on tavsiyede bulunayım.

şimdiki bisikletlerin oturakları hem çok küçük hem çok sert. haliyle ne oluyor uzun yolculuklarda ?? orasını sen düşün artık.

benim eskiden bisan vardı. onun oturağı rahattı, uzun yolculuklarda konfor veriyordu. sonra bi arkadaşın bianchisi ile takas ettik vitesli mitesli cazip geldi ama bisandaki rahatlığı hiçbir bisiklette bulamadım. dediğim şu eski bisanlardan dümeni u şeklinde olan. arkaya patates çuvalını koyunca bile selesi yamulmayandan.

bisandan başka tanımam. ama balon teker olduğu için haliyle 0-100 hızlanması biraz düşüktü, akselarasyon yani. kalkışlarda kapışmaya gelme toz yutarsın.

Tarih: 1 Ağustos 2008, 22:39 - İp: 85.***.**1.235
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

bunları diyosun galiba? taşrada milyonlarca var bunlardan ihtiyar delikanlı dedelerin altında

Tarih: 1 Ağustos 2008, 23:16 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)

o zamanlar bisiklet yoktu. velespitti bu.

Tarih: 1 Ağustos 2008, 23:35 - İp: 85.***.**1.235
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Hocam şu yaz gününde deniz bisikleti öneririm şöyle yunuslu bişeyler oh gel keyfim gel...

Tarih: 1 Ağustos 2008, 23:41 - İp: 88.***.**2.225