kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar Oyun Meraklıları Var Mı?

Bilgisayar da PC oyun meraklıları olan arkadaşlar vardır sanırım.
İster online,ister bireysel..
Yeni,eski güncel oyunları buradan paylaşalım derim ara sıra..Oyun geçemeyen,yardım vs hile ve save isteyen de katılsın,fikirleri paylaşalım.Rast gelsin.

NOT= PS2 de olabilir..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 04:39 - İp: 88.***.**0.204
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Colin Mcrea dirt almistim hafta sonu lakin grafik kartim 256mb 128bit geforce olmasina karsin desteklemedi alacak olanlara tavsiyem oncelikle grafik kartlarina bakmalari

Isteyen olursa oyunun hangi grafik kartlarini destekledigini yazabilirim..

#cemone' tarafından 06.08.2007 11:00:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 10:58 - İp: 198.***.**2.246
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Yaşımız pek elvermese de bizde oynuyoruz napalım

Aklıma yer edenler:
1-USAF: normal bir f-15E uçağının kokpitinin birebir aynısı önümde...İndirmediğim rus uçağı kalmamıştı...Film icabı gözü pek yanki pilotu oluyordum...(lanet herifleri de hiç sevmem ama oyun iyiydi)

2-Medal of honour: süper kere süper,aksilik buya yine yanki komandosu oluyordum

3-Colin Mc Rae: Ford focusla sollamadığım araba kalmadı...

4-Max Payne: Hala oynamayan varsa şiddetle tavsiyedir.Kendinizi oyunun içinde buluyorsunuz resmen...
Etkilenmeyen yalan söyler.

5-Süper Mario: İlk gözağrısı...Gerçekten gözlerim çok ağrımıştı...

6-FIFA99-FIFA2007....Fenerbahçeyle bütün kupaları topladım

Tarih: 6 Ağustos 2007, 11:34 - İp: 88.***.**6.103
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla benim en son korkarak oynadığım oyunlar max payne serisi ile painkiller dı.gerçekten ürkütücü oyunlar bunlar.
ayrıca burkay08'e tavsiyem ace combat serisini oyna bence uçak oyunlarını seviyorsan bence çok daha etkilenirsin.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 13:32 - İp: 85.***.**1.18
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet.Max Payne ve Mafia'nın ilk oyunu [zaten diğeri çıkmadı] çok sürükleyici bir oyundu..Nerede şimdi o eski oyunlar,maceralar.
Ekran kartı kaldırmayan oyunları PC'de oynayamayınca,PS2'de çıkmışını bulup oynuyoruz.
[Oyununuz bol olsun.]

Tarih: 7 Ağustos 2007, 00:04 - İp: 88.***.**8.196
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://www.travian.com.tr/

sayfasının alt tarafında yazıyor:.

"Ödeme yaptıktan sonra, üç gün geçmesine rağmen henüz altınları hesaplarına yatırılmayan üyelerimizin ödeme bilgileri ve ödeme kodlarını
[email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. "

sanal para (tahminim)..

ne zamandır NFS most wanted öylece bekliyor.. kamikazeyle kapışıcam bakalım...

Tarih: 10 Ekim 2007, 10:55 - İp: 85.***.**9.138
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ilk göz ağrım mario benimde onunla birlikte street fighter oynardık ama şimdi call of duty oynuyorum age o empires 3'in linkleri tamamlayayım öyle onu oynamaya başlayacam nfs undergrand serisinden sonra oynamadım uzun zamandır da oynamıyorum araba uçuyormuş felan araba gibi hareket etsin diye düşünüyorum fazlasını lazım değil

Tarih: 10 Ekim 2007, 11:22 - İp: 81.***.**7.150
oguzhany
oguzhany (üye)
Ankara / Meraklı

bilgisayar oyunu dedinmi benim aklıma strateji oyunları gelir ve bu oyunların kralı age of empires bütün serisini oynadım tekrar tekrar. bunun dışında yine strateji oyunlarından svdiğim iki oyun vardır medieval total war 1- 2 ve rome total war.

Tarih: 10 Ekim 2007, 11:48 - İp: 212.***.**2.7
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

bu programı ne olus olsun indirin.... interneti hızlandırmıyor bu programın tek amacı indirdiğiniz programı oyun gibi gereçleri çabuk indirmenizi sağlar.. az evvel indirdim.. mükemmel bişi.. tamam yeri burası değil ama bunun için yeni bir topic açmak istemedim...

TIKLAYIN

AÇILACAK OLAN SAYFADA BUNU İNDİRİP YÜKLEYİN.. tekrar ediyorum interneti hızlandırmıyor sadece dowland edilen nesneyi normal süresinin üçte biri kadar sürede bitiriyor.

#seyyah1981' tarafından 10.10.2007 13:17:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2007, 13:15 - İp: 88.***.**0.230
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

cemone,
colin'in demosunu oynamıstım bendeki de 256mb 256bit leadtek 6800 ekran kartı, onda da kastı, tam 2 sene önce 230 dolar +kdv'ye almıstım. Demek ki 2 sene ancak gidiyor

Bu arada Pes7 oynuyorum,demosu cıktı onla yetiniyoruz bu ayın 28inde orjinali cıkacak. Tr fiyatı 80 ytl civarı olması bekleniyor,yurtdısından toplu alım yapan güvenilir site var.yaklasık 45ytlye geliyor o zaman. meraklılarına duyrulur
Pes7'yi güzel yapmıslar özellikle şutlar kalecileri çok zorluyor adam geçme biraz daha zorlaşmış grafikler daha güzelleşmiş

fifa 2008e baktım zerre kadar zevk alamadım yine...

Onun dışında doom3 ve f.e.a.r şiddetle tavsiye edilir. Fakat karanlıkta oynamayın bu oyunları

Şu anda da Medal of honor airborne indiriyorum 6.5 7 gb civarında o oyunun da demosu cok güzel,gerçi medal of serisi hep güzeldi ya..

Tarih: 10 Ekim 2007, 13:39 - İp: 88.***.**6.207
admaydn
admaydn (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

oyun sevmeyen atasını sevmez be oyun oynamaya hic waktim yok bea

Tarih: 10 Ekim 2007, 13:47 - İp: 85.***.**0.128