kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar Oyun Meraklıları Var Mı?

Bilgisayar da PC oyun meraklıları olan arkadaşlar vardır sanırım.
İster online,ister bireysel..
Yeni,eski güncel oyunları buradan paylaşalım derim ara sıra..Oyun geçemeyen,yardım vs hile ve save isteyen de katılsın,fikirleri paylaşalım.Rast gelsin.

NOT= PS2 de olabilir..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 04:39 - İp: 88.***.**0.204
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla mete aynı sorundan bende muzdaribim.ailem bilg.da çok oyun oynuorum die çok eleştirirlerdi ama çok faydasını gördüm ve kardeşim çok ufak yaştan beri oyun oynamasının faydasını dışardan rahatca görebiliorum.
bence kahve köşelernde oyun oynayacaklarına veya alkol ve bilumum kafa yapıcı şeylerle zaman geçireceklerine oyun ve fotoğraf çok güzel uğraşlar.ben 40-50 yaşınada gelsem oynarım heralde.
dün akşam god of war2, the matrix neo path aldım.tek kelimeyle god of war2 dehşet bi oyun imkanı olan varsa oynasın.

Tarih: 4 Ağustos 2007, 11:18 - İp: 88.***.**3.95
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hitman blood moneyi bitirdigimde acaip mutlu olmustum suratımda acaıp bı sırıtmayla gezdıgımı hatırlıyorum..
bende yarıs oyunlarını severim ama ne yalan soyleyeyım daha bitirmeden sıkılıyorum,okadar yarısmakta sıkıyor ınsanı..
bır sure sonra ilk basta cekici gelen efektlerde sarmıyor sıkıyor..
şimdi zaman bulsam splinter cell double agent a baslıycam ama nerdef.e.a.r da bence guzel oyundu eski ama guzel..playstatıonla komsum aldıgında tanısmıstım resident evil vardı ozamanlar..deli olmustum..o tasınınca tabı ps olayıda mazıye gomuldu..sırf oyun ıcın okadar para vermeyı mantıklı bulmuyorum..veren olursa alır oynarım o ayrı
birde atari zamanlarında tusubasa ile 90 tank diye iki oyun vardı..sabahlara kadar oynardık..e buda nostaljik kısmı..

Tarih: 4 Ağustos 2007, 15:09 - İp: 88.***.**7.175
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Splinter Cell Double Agent'i 10 gün evvel bitirdim PS2'de.
Ekran kartı yetersizliğinden PS2 alıp,Hitman'i de bunu da bitirdim.
Son SC Double Agent'te pek takılabileceğin bir yer olmayacak.Rahat ve kolaydı sevgili Gaijin.
Kolay gelsin.Rahatça oyna..

Tarih: 4 Ağustos 2007, 19:10 - İp: 88.***.**7.148
meella
meella (üye)
Çorum / Meraklı

2006'nın başlarında Knight Online oynamaya başladım öyle bir müptelası oldum ki gece gündüz uyumadan oyunun başına geçiyordum hı aralarda okula gidiyordum o derece
Edana Karus'da bi warior açmıştık
55 lvlden sonrası biraz zor ilerlediği için abimle ortak oynamaya başladık en son 68 lvl olmuştu kiii hacklendi
iyi ki de hacklendi, gerçi emeklere yazık oldu ama şimdi düşünüyorum zaman kaybıydı...

Tarih: 4 Ağustos 2007, 21:41 - İp: 85.***.**4.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Knight'a hiç bulaşmadık ve bulaşmıyacağız.
Bazen başa bela oluyor,gerek sistemden veya oyundan,Meella.

Tarih: 4 Ağustos 2007, 22:18 - İp: 88.***.**4.177
meella
meella (üye)
Çorum / Meraklı

zaten tavsiye etmem Knight Online 'nı

Tarih: 4 Ağustos 2007, 22:44 - İp: 85.***.**4.150
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

ben sim city4 hastasiyim.
kurmadigim sehir kalmadi.
imparator olucam yakinda

Tarih: 4 Ağustos 2007, 22:45 - İp: 83.***.**9.249
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Doğrudur Meella.
Ama o küçücük çocuklar müptelası olmuş,harıl harıl oynamaktalar.Ve de derslerinden de çakmışlar hep.
ALS ve OKS 'lerini bile etkilemiştir.Şimdi çok lazım sanki o çocuklara Knight..

Gencmenn sana da yeni Sim city'ler dileyeyim.

Tarih: 4 Ağustos 2007, 22:49 - İp: 88.***.**4.177
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

son cuma gününden beri the matrix path of neo oynuorum ps2 de.valla başından kalkamadığım oyun oldu.oyundaki çatışma sahneleriyle dövüş sahneleri filmi aratmıor.görsellik açısından güzel zevkli bi oyun.atvsiye ederim.
knight konusuna gelince tarzım olmayan bi oyun ve başından kalkamayı delisi olanlar da bi garip bakar oldum.bi ara bende de ogame hastalığı sarmıştı ama oyun da dala vereyi görünce bıraktım.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 09:24 - İp: 85.***.**1.18
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Age of Empires bu oyundan şaşmam.. saatlerce oynarım.. çok sıkışmassam hile yapmam..

Tarih: 6 Ağustos 2007, 10:02 - İp: 88.***.**3.20