kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar Oyun Meraklıları Var Mı?

Bilgisayar da PC oyun meraklıları olan arkadaşlar vardır sanırım.
İster online,ister bireysel..
Yeni,eski güncel oyunları buradan paylaşalım derim ara sıra..Oyun geçemeyen,yardım vs hile ve save isteyen de katılsın,fikirleri paylaşalım.Rast gelsin.

NOT= PS2 de olabilir..

Tarih: 3 Ağustos 2007, 04:39 - İp: 88.***.**0.204
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

antalya'da D&R'da ve bimekste orjinal oyunları bulmak mümkün hiç olmadı internetten sipariş yapılabilir

Tarih: 1 Kasım 2007, 11:56 - İp: 88.***.**3.191
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla ben ps2 aldım ve belli başlı oyunları oynayanlardan değilim ve oynadığım oyunların çoğunu da bitirdim.örnek vermek gerekirse;

ace of war belkan war
ace of war the unsung war
god of war2
gta2
mafia
wrc
nfs underground serisi
black hawk down serisi
metal slug
formula1
splinter cell double agent
transformers
call of duty

ilk 2 sıradaki oyunları mutlaka oynayın ps2 de görsellik bakımından en iyi oyunlar god of war halt etmiş yanında.

ha bide ps2 de halo oynamak gibi bi hayalim var ama bulamadım bi türlü.

#cyaxar' tarafından 01.11.2007 12:05:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Kasım 2007, 12:00 - İp: 81.***.**5.37
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hafta arası yeni oyunlar bakayım,neler varmış.

Tarih: 5 Kasım 2007, 03:58 - İp: 85.***.**1.113
veria
veria (üye)
İzmir / Meraklı

Sevgili canmahmut,
yazdıklarınız mutlaka okunmuştur,ama gördüğünüz gibi sizden sonra oyun sohbeti hızını kaybetmeden devam ediyor.Yani bir kulaktan girip öbüründen çıkıyor.
Çok şükür ben kurtulanlardanım,Sevgi ve Saygılarımla..

Tarih: 5 Kasım 2007, 04:49 - İp: 88.***.**0.234
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

COD 4 de çok güzel oyun ama nerde o, eskileri aratır bunlar..

Bakalım 2008 de neler çıkaracaklar yeni..

Tarih: 29 Aralık 2007, 21:57 - İp: 88.***.**9.20
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

kendi adıma; kimsenin sözünü kulak ardı etmem... herşeyi tadında bırakmaya özen gösteririm.. hobi'nin yeri hobi dir.. işimin yeri ayrıdır..

benzer durumu, akvaryum ile ilgili açtığım, "rokooo" başlığıyla arkadaşıma göstermek istetiğim linkleri foruma aktarmamdada aynı sınırı korumaya çalıştım..

NFS Most Wanted ı , arada bir elime alıyorum.. henüz yarıdayım... sonrasında iki oyun daha çıkarmışlar.. onlara, henüz bakmadım bile..

hatırladığım kadarıyla, garajımdaki arabalar: fiat punto, vw golf, mitsubishi eclipse, mazda RX 8, mitsubishi Evo 8, porsce cayman S, mercedes clk 500..

tabi bunlar, oyunun içindeki arabalarım.. gerçek hayatta arabasız durumdayım..

en son kamikaze'nin elinden mersedesini alınca biraz rahat ettim.. polis takibi esnasında Suvlar (rhino unit) karşıdan çarparak durduruyor.. öbür arabalarda hep yakalanıyodum.. mersedesle çarpışınca Suvlar zor toparlanıyor, o arada kaçıyorum..

sahiden.. polis takibi bazen çok zorluyor.. etrafım onlarca araçla çervrili olunca; oyun, oyun değil işkenceye dönüşüyor.. bi hilesini bilen varmı acaba..

Tarih: 30 Aralık 2007, 12:29 - İp: 85.***.**1.99
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

NFS prostreeti dün akşam yükledim
COD4üde şimdi yüklemeyi bitirdim oynayalım bakalım eski sürümlerine göre ne gibi farklar var. COD4te yükleme esnasındaki resimlere baktım arapça yazılar var. bunların sağı solu belli olmaz camii bombalatmaya çalışmazlar inş.

Tarih: 30 Aralık 2007, 12:45 - İp: 78.***.**4.116
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

99 senesinde çıkmış Swat 3 den şöyle bir bölüm hatırlıyorum:..

losAngels'da türk konsolosluğundan kaçırılıp rehin alınanları kurtarmak için operasyo nyapılıyordu.. kk.. gibi bir örgütün şüphelenilen buluşma adresi basılıyordu.. silahlı adamlarla içeri girdim, birisi üzerime ateş açıyo.. oyunun kuralı gereği, masum biri kaza kurşununa maruz kalırsa oyunu kaybedicem.. kenara çekilip havaya ateş açtım ve ardından uyarı mesajını veren tuşlamayı yaptım.. Adam yere diz çökmüş.. gidip kelepçeyi takıyorum, o arada "- I don't know any think, I am just an old man." demezmi.. koptuydum vallahi... o bölümdeki isimlerden biri hala aklımda "jemil kamal" diye yazmışlardı..

kaç sene olmuş o oyunu oynayalı.. hatırası var demekki..

Tarih: 30 Aralık 2007, 15:13 - İp: 85.***.**1.99
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Türkçe düzenlemeli PS2 oyunlar revaçta şu an.Biri yapmış ama iyi etmiş..Favori oyunları TR olarak oynayabiliyoruz artık, bilgilerinize..

Tarih: 28 Ocak 2008, 02:48 - İp: 88.***.**1.128
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

maxpayne ne zaman çıkıyor bilgisi olan var mı ?

bir de GTA pc ye ne zaman gelecek ...

Tarih: 28 Ocak 2008, 10:52 - İp: 81.***.**7.49