fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

A. R. O. G.

Başkent Üniversitesi Senatosu olağanüstü bir toplantı yaparak avrupa birliği heyetini zehir zemberek bir açıklamayla Türkiye'den kovdu. Açıklama aynen şöyle:

Amaçları; ülkemizin bütünlüğünü zedelemek, anarşiyi destekleyerek birçok vatandaşımızın "şehit" edilmesi pahasına YAPAY etnik bölünmelere zemin hazırlamak, Türk yargısına müdahaleye kalkışarak devam eden davaları yönlendirmek olan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında parlamenterlerimizi sorgularcasına Türk Silahlı Kuvvetlerine adeta hesap sorma cesaretini kendilerinde gören ve aralarına şanlı Türk Bayrağımıza doğrudan saldırıda bulunmuş bir kişiyi de alan sözde medeni, çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen ve çok standartlı Avrupa Birliği temsilcilerinin bu davranışlarını şiddetle kınıyor, protesto ediyor ve onlara “TOPRAKLARIMIZA BASMAYA LAYIK DEĞİLSİNİZ, BİR AN ÖNCE TERK EDİN!” diyor ve onlara böylesine onur kırıcı davranışlarda bulunma cesareti ve olanağı verenleri de kamuoyunun takdirine bırakıyoruz

Aziz milletimize saygıyla duyuruyoruz.

Tarih: 3 Aralık 2008, 18:34 - İp: 78.***.**4.252
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Helal olsun Başkent Üniversitesi senatosuna.

sorosun gayrimeşru çocukları salya biriktirmeye başlamıştır şimdiden.

Tarih: 3 Aralık 2008, 19:27 - İp: 85.***.**7.246
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

a.r.o.g. ???

Tarih: 3 Aralık 2008, 20:27 - İp: 81.***.**7.8
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

a.r.o.g ??

Tarih: 3 Aralık 2008, 20:36 - İp: 88.***.**5.46
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Diğer arkadaşlar A. R. O. G.'u düşünürken ben de birşeyler yazayım: Afferin başkent üniversitesi senatosuna. Kanal B izleyenler zaten onların çizgisini bilirler.. Bu açılım inşallah diğer kurumlara, stk'lara ve halka da yayılır..

Tarih: 3 Aralık 2008, 21:50 - İp: 88.***.**8.197
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

halen daha düşünüyorum

ssattta oniki olmadı ama

Tarih: 3 Aralık 2008, 23:49 - İp: 88.***.**5.46
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Hocam, hormonlu gıdalar lazların da metobolizmasını bozmuş olabilir

Tarih: 3 Aralık 2008, 23:53 - İp: 88.***.**8.197
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

gora nın tersi, niye bu kadar düşündünüz ki...
iyi ki soros yazmamışım, onun tersi de yok...

ama düşünmediğiniz bir durum var ki, onu da inşallah cumartesi dtp liler İskenderun a geldiklerinde tüm Türkiye düşünecek...

Türkiye sınırları içerisinde Türk bayrağı açamaz hale geldik... biri çıkıp kürdistan ı gezen dtp li milletvekillerime teşekkür ederim diye lafına başlar, öteki apo yu serbest bırakın der, avrupa birliği Atatürk yargılanmalı diye konferans verir, fedarasyon gelmeli Türkiye ye diye öğütler verir.. iktidar da el avuşturur bu köpek avrupalılar karşısında, apo ya arkadaş neyin yollar, sayın der, Ankara nın ızdırabından Brüksel in şefaatine sığındık der..

öyle yağma yok, İskenderun a gelsinler de görsünler Türk , Laz, Arap nasıl da bayraklarımızla bekliyor olacağız, şehitlerimizin toprağı kurumadı daha , o köpekler oy istemeye şehrimize girecekler ha...

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:05 - İp: 78.***.**8.7
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okyanus avatarını değiştir. Yada adam gibi bi vesikalık koy. NE o öyle.
Ana Emanet... Neysi Krıstmısa yetiştircem muhakkak.

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:06 - İp: 85.***.**7.128
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Haaa şimdi anladım

Tam destek sonuna kadar destek hep destek..

O adlarını anmayaaklarım bi zahmet edip şöyle karadenize doğru da bi gelseler..

Bakacağım bu dağlar kandile ne kdar benziyor ne kadar benzemiyor ama gelmiyorlar işte

neyse fuji ben burda pusiya yattım sen kışrtla onları ben burda bekliyor olacağım

Not:Soros'u niye örnek verdin ki kavak dururken onu anlayamadım..Şimdi de onu düşünüyorum

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:10 - İp: 88.***.**5.46
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

iskenderun belediye başkanıda iyi afiş asmış. pazarbey yedin bizim cristması. almanyaya gidecektim senin emanet yüzünden gitmedim.

gönder emaneti bilader. içine birazda para koy.

bu adamdaki paranın yarısı bende olsa yerdim valla.

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:15 - İp: 85.***.**7.246