fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

A. R. O. G.

Başkent Üniversitesi Senatosu olağanüstü bir toplantı yaparak avrupa birliği heyetini zehir zemberek bir açıklamayla Türkiye'den kovdu. Açıklama aynen şöyle:

Amaçları; ülkemizin bütünlüğünü zedelemek, anarşiyi destekleyerek birçok vatandaşımızın "şehit" edilmesi pahasına YAPAY etnik bölünmelere zemin hazırlamak, Türk yargısına müdahaleye kalkışarak devam eden davaları yönlendirmek olan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında parlamenterlerimizi sorgularcasına Türk Silahlı Kuvvetlerine adeta hesap sorma cesaretini kendilerinde gören ve aralarına şanlı Türk Bayrağımıza doğrudan saldırıda bulunmuş bir kişiyi de alan sözde medeni, çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen ve çok standartlı Avrupa Birliği temsilcilerinin bu davranışlarını şiddetle kınıyor, protesto ediyor ve onlara “TOPRAKLARIMIZA BASMAYA LAYIK DEĞİLSİNİZ, BİR AN ÖNCE TERK EDİN!” diyor ve onlara böylesine onur kırıcı davranışlarda bulunma cesareti ve olanağı verenleri de kamuoyunun takdirine bırakıyoruz

Aziz milletimize saygıyla duyuruyoruz.

Tarih: 3 Aralık 2008, 18:34 - İp: 78.***.**4.252
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

tıklayın

ve itina ile okuyun...
biraz olsun vicdanınız ile baş başa kalın, kimlere oy verdiğinizi düşünün... ermeniperest dış işleri bakanına, lanetler olsun... hergün önünden geçerken dualar okuduğum anıt ın bakan tarafından engellendiğini bilseydim, bir de beddua okurdum, malum partiye...

Tarih: 7 Aralık 2008, 10:47 - İp: 78.***.**8.39
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Bize bunları öğretmeyen tarih hocamın ellerinden öperim.
Geçmiş değilmi evet geçmiş. Geçmişi öğretiyoruz ya..
Pekiya gelecek?
Boş verin ya gelecek nasıl olsa geliyor değil mi..
Neye ihtiyaç var gündemden olan bitenden?

fikrimce yukarıda yazılanlar türkiyedeki her tariçinin temel olayıdır.

Tarih: 7 Aralık 2008, 11:06 - İp: 78.***.**8.247
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fujisever bu adamları okumuktan vazgeç.
Genelkurmay başkanına hani herşey çok güzel olacaktı diye ağlayan gazetecilerden ne beklersin.

Tarih: 7 Aralık 2008, 11:29 - İp: 85.***.**7.128
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

sana mı soracağım...

neyse.. yüz yüze olmadığım insanla, tartışmayayım...

Tarih: 7 Aralık 2008, 11:41 - İp: 78.***.**9.255
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

İçimizdeki batı uşakları gücenmesin ama her şehire böyle bir belediye başkanı lazım.

Tarih: 7 Aralık 2008, 18:57 - İp: 85.***.**7.246
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

evet, her ne kadar ilke olarak sağ bir partiye oy vermesem de, her seçim kazanmasını istiyorum, ki 4 seçimdir de kazanıyor...

belediye seçimler, en özgür ve demokratik seçimler oluyor.. keşke irademizi ülkeyi yönetenler üzerinde de böyle kullanabilsek, doğrudan başkanımızı ve vekillerimizi seçebilsek..

selamlar okyanus abi..

Tarih: 9 Aralık 2008, 17:03 - İp: 78.***.**5.184
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Çandar ve Pamuk
Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Cumhuriyet’inin sicilli düşmanı ve zamanında terör üyesi Cengiz Çandar, bir Amerikan dergisinde Orhan Pamuk’a ait bir yazıdan dolayı överken, Pamuk’un da, herkesin çocukluğunda yaptığı gibi, Atatürk şiirleri yazdığını söylüyor ve sonra da “Eğer böyle şiirler yazmaya devam etseydi, Nobel ödülünü alamazdı” demeye getiriyor! Yani Atatürk sevgisi, kızamık gibi çocukluk hastalığı! Haklı; Pamuk Atatürk’ü öven bır eser yazsaydı, Nobel’i filan alamazdı: O ödülü “Milyonlarca Ermeni’yi kestik” demek “cesaretini” gösterdiği için aldı!
Ben de 14 yaşımdayken, Hatay davasıyla ilgili bir Atatürk şiiri yazdım ve ondan kocaman bir “Aferin” aldım! Bu “aferin” benim için, Nobel Ödülü’nden, çok daha değerli!

a.kılıç

Tarih: 11 Aralık 2008, 04:16 - İp: 78.***.**1.19
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

tıklat

Tarih: 13 Aralık 2008, 09:48 - İp: 78.***.**2.182