fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

A. R. O. G.

Başkent Üniversitesi Senatosu olağanüstü bir toplantı yaparak avrupa birliği heyetini zehir zemberek bir açıklamayla Türkiye'den kovdu. Açıklama aynen şöyle:

Amaçları; ülkemizin bütünlüğünü zedelemek, anarşiyi destekleyerek birçok vatandaşımızın "şehit" edilmesi pahasına YAPAY etnik bölünmelere zemin hazırlamak, Türk yargısına müdahaleye kalkışarak devam eden davaları yönlendirmek olan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında parlamenterlerimizi sorgularcasına Türk Silahlı Kuvvetlerine adeta hesap sorma cesaretini kendilerinde gören ve aralarına şanlı Türk Bayrağımıza doğrudan saldırıda bulunmuş bir kişiyi de alan sözde medeni, çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen ve çok standartlı Avrupa Birliği temsilcilerinin bu davranışlarını şiddetle kınıyor, protesto ediyor ve onlara “TOPRAKLARIMIZA BASMAYA LAYIK DEĞİLSİNİZ, BİR AN ÖNCE TERK EDİN!” diyor ve onlara böylesine onur kırıcı davranışlarda bulunma cesareti ve olanağı verenleri de kamuoyunun takdirine bırakıyoruz

Aziz milletimize saygıyla duyuruyoruz.

Tarih: 3 Aralık 2008, 18:34 - İp: 78.***.**4.252
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

pazaremmi konuya soda olma, sulanmasın.. uyu sen, yoldan geldin hade...

lazut hocam, saat 12 yi geçmiş

okyanus abi, belediye başkanı yürekli adam, bilirim.. bir keresinde beraber öss ye girmiştik, bir protesto olayında... garip bir duyguydu, başkan çok eylemci bir adam....

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:20 - İp: 78.***.**8.7
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

başkan kışkırtıcı davranıyor.Sakin olmak gerek.
öncelik fotoğraf olsa sorun kalmaz

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:24 - İp: 78.***.**1.169
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

fotoğraf makinem de yanımda olacak hocam... ama fuji değil, dökme demir olan zenit... ucunda da 200mm f4 pentacon... toplam ağırlık sanırım 3 kilo... kavga filan çıkarsa, insanın kafasına vurmalık bir ekipman.. öncelik de fotoğraf olacak haliyle.. perde sesi de iyidir zenitin.. rus.. objektif de alman sanırım... kaba ırk...

merak etme hocam, şaka...

sadece bayraklarımızı alıp bekleyeceğiz... kıpkırmızı olacak inşallah şehir....başka kapıya diyeceğiz....

başkan da 3 dönemdir seçiliyor, halkın sevdiği biri, sağcısı solcusu oy verir, oy için girişmedi bu işe, 2 şehit verdik geçen hafta biliyorsun, acımız taze... ha ben oy vermiyorum mete başkana, babam da vermez, benim çocuğum da vermeyecek... o başka konu....

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:36 - İp: 78.***.**8.7
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İnşallah okyanus inşallah.
Para konusunde ne desem boş. Geçen bizim katip büroda 600 ytl bulmuş dosyaların arasında. Atmışız oralara öyle sürünüyomuş. Yav dedim bu ne parası.Yİriz sonra yerine koyamayız valla. Attık cebe. Bissürü param oldu. (Köy yerinde 600 ytl bissürü para sayılır)

Tarih: 4 Aralık 2008, 00:51 - İp: 85.***.**7.128
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bir günde şu forumda 2. sayfadan itibaren son mesajları okuduğumda konuyla ilgili bir mesaj görürsem fotograf makinemi hediye edeceğim.

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:01 - İp: 84.***.**9.6
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yapma ya. Bİzde inandık. Hepsi argo ile ilgili.

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:06 - İp: 85.***.**7.128
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

sen zazarbey, sen bari yorum yapma. sen ancak şu smileyi kullan:

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:19 - İp: 84.***.**9.6
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:22 - İp: 85.***.**7.128
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

utanmadan sırıtıyo bide. sen bulursun lastikcuklatayı.

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:34 - İp: 84.***.**9.6
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

yaw böyle duyarlı bir konu bile sulandırılmış ya! Hiçbişey demiyorum!!
Bol tükürüklü, sulu forum konuları arasında çok güzel, duyarlı, taşı gediğine koyan bir başlık!
Bunu paylaştığın için teşekkürler Fuji kardeşim
Benim en çok zoruma giden bu i... heriflerin isteklerine boyun eğiyoruz ya!
Apo'nun canı sıkılıyormuş, yanına arkadaş yollayın diyorlar, biz de yolluyoruz ya kuzu kuzu..
Hani bir türk dünyaya bedeldi? Ne dünyası abicim!!
3-5 tane AB temsilcisine bile boyun eğer olmuş başımızdakiler

Tarih: 4 Aralık 2008, 01:55 - İp: 88.***.**3.123