seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Anket

UCUZ KAHRAMANLIKLAR YAPMA.. SAKİN OL...
SADECE HANGİ PARTİYE OY VERECEĞİNİ YAZ...

NOT: ESPİRİ SERBEST AMA İNCE OLMASI GEREK A4 BOYUTUNDA

#seyyah1981' tarafından 08.02.2007 16:35:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:55 - İp: 88.***.**3.66
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

gajin kardeşime buranın serbest kürsü olması sana ait bişey deyil sana serbest oldu kadar banada serbest ben buraya fikirlerimi yazarken karşı fikri savunan insanların sınırında durmam gerekir nasıl olsa serbest kürsü herşeyi yazarım özgürüm dersen aynı özgürlükten bende de var ama benim özgürlügüm senin özgürlügünün başladıgı yerde biter en azından ben bitiririm sende öyle yap
ögrenciyim demiştin örencilere yapılan iyileştirmelerden haberin olması lazım
gençligin vermiş oldugu heyecanla size göre herşey yanlış bu tarihte defalarca tecrube edilmiştir ama 80 li yıllarda ögrenci hareketlerinin başını çekenler şu an yönetici konumunda insanlar ancak kendileri yönetim çarkına girince anladılar şu an sizin düşündügünüz gibi düşünmenin yanlış oldugunu size göre yani ögrencilere göre hükümet sürekli yanlış yapar yök sömürücüdür polis işkenceci yargı taraflı vs ama okul bitip kademelerde görev alınca her şey degişir.
senle daha fazla tartışıp kafanı meşgul etmek istemem senden ricam bana cevap yazma cevap yazacan süre kadar dersine çalış tabi bu rica şimdi sana ne benim dersim dersin belki gerçekten bişey yapmak istersen ders çalış okulu bitir belki bir gün yönetime talip olur gönlündeki şekliyle yönetirsin ülkeyi derslerinde başarılar dilerim saygılar.

Tarih: 10 Şubat 2007, 01:35 - İp: 88.***.**7.127
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

birisi çıkıp hangi partiye oyvereceksin diyecek kardeşim burası paylaşım sitesi

burada asıl kızdıgın boyle bir konu acılması,yada acan yanı seyyah1981 ama nedense foks ve gaijin suclusu...

siyaset yapacaksanız ilgili sitelere gidin lütfen

yanı dıyorsunki burada siyaset konusmayın,üstünede diyorsunki baska siteye gidin...sonrada diyorsunki buranın serbest kursu olması ıstedıgını soyleme hakkı vermez banada serbest vesaıre

okumadıgın zaten buradan belli,ben burası serbest kursu ıstedıgımı soylerim sanada hakaret ederim ben ozgurum sana ozgurluk tanımam diye birşey dedimmiki, sana serbestse banada serbest aynı ozgurluk bendede var,benım ozgurlugum basladıgı yerde senınkı biter dıyorsun??ben senın ozgurlugune mı saldırdım??burada istedigimi derimmi dedim??benım yazıdgım yazıda burası serbest kursuyse burada sıyasette konusulabılır demedimmi??ben burası serbest kursu her turlu konu acılabılır dedim,her istedigini soyleyebilirsin demedim..buna karsımısın???

bekliyordum acaba nezaman işi benım ogrenciligime, tecrubesizligime saflıgıma akılsızlıgıma,hayatı gormemişligime bilmezligime baglamaya gelecek diye..oyle ya düşünmek, konusmak için once bir diplomanı almak,carkta ezilmek,sonrada icazet almak gerek.ogrenci adam dusunurmu,aklı erermi,beyni yetermi???.

ben ogrenciyim ya,polisi işkenceci gorurum,ben ogrenciyim ya yargıyı taraflı gorurum,ben ogrenciyim ya hukumetı beceriksiz gorurum,ogrenciyim ya babam benım için salak morugun tekidir,gencim ya kanım kaynıyor diye sürekli yanlış yaparım,sürekli aslında yüzde yüz haklı buyuklerimin sır tersine konusmus olmak için konusurum ve sen gormus gecirmiş adamsın ya ogrenciyide gencide bi b.ktan anlamayan,düşünmeyen,tek işi muhalefet olan anarşist asalaklar surusu gorursun..ne farkımız var soylesene sen bana??????ben onyargılıyım ya güya,senın saydıgın polise hukumete yargıya herseye sana gore, peki sen onyargılı degilmisin bana,benim gibilere,senınle aynı fıkırde olmayanlara..daha dun sen yazmadınmı buraya bizim için,siz kendi fikrinizden olmayanları dıslıyor adam yerıne koymuyorsunuz diye ve daha dun sen demedinmi sizin yeriniz burası degil diye???bu ne yaman çelişki???kaldıkı siz diyerek neden bizi bir gorme inadında ısrar ediyorsun hala anlamış degilim..

ben dersime calısıyorum merak etme,okuluma onem veriyorum hiç düşünme...ama aynı zamanda sistemin bizden istemedigi birşey daha yapıyorum..düşünüyorum okuyorum,goruyorum,okadarda kusuruma bakma..
nezaman bilge akil oldunuzda başkasını kucuk gorme hakkı buldunuz merak ediyorum..

ne onceden sordugum soruların bırıne bıle cevap alacagım ne kendimi anlatabılecegim,cunku biliyorumki karsımdakinin anlayabıldıgı kadaranlatabılırım.. okumadan anlamakta cok kolay bir iş degil..cevap yazmayalım artık,benım yazdıklarım bosa gidiyor zaten,cevap alamıyorum nedense hiçbirşeye..gencim,öğrenciyim ya dogru cumle kuramıyorumdur buyuk ihtimal..ozaman cevap yazmayalım...

#gaijin' tarafından 10.02.2007 03:48:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2007, 03:12 - İp: 88.***.**3.96
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

ganjin siyaset yapmadım başlıktada yazdığı gibi anketti bu.. neden şu partiye oy veriyorsun diyen sensin.. niye bu tahammülsüzlük.. sanane hangi partiye oy verecek.. 25 yıllık evli, ilk okul mezunu babam annemin oy vereceği partiye karışmazken.. bide okumuş adamsınız yaa...

#seyyah1981' tarafından 10.02.2007 09:07:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2007, 08:56 - İp: 85.***.**7.17
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sadece parti ismi mi?
zor be seyyah kardeş.
o kadar basit bir kural ki sadece parti ismi.

bunu bile beceremiyoz.kalkıp millete ahkam kesiyoz

Tarih: 10 Şubat 2007, 11:05 - İp: 85.***.**8.215
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

#gaijin' tarafından 10.02.2007 14:15:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2007, 13:50 - İp: 88.***.**7.102
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Oh ne güzel milletebirbirini yiyo.

Tarih: 10 Şubat 2007, 18:15 - İp: 85.***.**9.217
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

YAHU NİYE BİR BİRİNİZİ BOŞ YERE ÜZÜYORSUNUZ Kİ..Bırakın isteyen istediğine istediği nedenden dolayı versin oyunu..

Bu ülkede 6 kere gidip 7. kez başbakan yaptığımız insanlar.. Ve bilmem daha neleri de..İsteyen istediği kadar propaganda yapsın kafalar çoktan netleşti..

Onun için sadece parti ismi yazıyorum..İP

Tarih: 10 Şubat 2007, 21:22 - İp: 88.***.**6.46
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ip de ne partisi yuaaaaaaa

Tarih: 10 Şubat 2007, 22:12 - İp: 85.***.**4.241
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

liebster işçi partisi sevgili dostum

Tarih: 10 Şubat 2007, 22:22 - İp: 88.***.**6.46