fotografya
fotografya (üye)
Edirne / Amatör

Alman Bbg'sinde Sevişme Şoku

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/6454670.asp?gid=180

Tarih: 7 Mayıs 2007, 10:34 - İp: 88.***.**7.55
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

çokda konuşulası bir konu değil..onlar için normal arkadaş böyle şeyler... ne demeli..

onlar biz diye ayırdım kusura bakmayın..buralarda şimdilik olmaz böyle şeyler ama ilerisi ne getirir oda bilinmez..

ben tiksindirici bulmuyorum ama ulu orta yapılması hoş değil sadece.. yapıyorsada yapıyordur bişey demeye hakkımız yok kişisel tercih meselesi..sevgilisinin orasının burasının görünmesinden rahatsız olmuyorsa bundan bize ne..!!

Tarih: 1 Haziran 2007, 17:53 - İp: 85.***.**4.72
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Bize ne değil sevgili nedimy bizim ahmak basın bunları insanlara pazarlıyor. Neden bizde bu program formatlarını kopyalayıp kullanmıyormuyuz, ileride ama çok ileride değil bizde de bu görüntüler normal hale gelecek. Bize dediğimiz sürece normalleşecek, gelecek nesil bizlerin ellerinde yoğruluyor, biz nasıl yoğurur yorumlarsak onlar öyle yetişecek böyle bir nesil mi bırakalım arkamızda
Çocuğunuzun bu görüntüleri görüp de size soracağı sorulara ne cevap verirdiniz merak ediyorum, bu tür görüntüler çağdaşlık değil basitlik olarak algılanmalı insanların reyting uğruna, para uğruna bedenlerini sattığı bir dönemdeyiz. Tv ler bu saçma programlarla bizi gündemden, gerçek hayattan koparttılar yoz bir toplum haline getirdiler, buna bu günlerde engel olamazsak bundan 5-10 yıl sonra hiç engel olamayız....

Tarih: 1 Haziran 2007, 17:58 - İp: 81.***.**3.185