profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

Ağzı Olan Konuşuyo ...

Etrafındakilerin söylediklerine kulak asmak

Hoca oğlunu eşeğe bindirmiş yolda gidiyormuş. Biri rastgelmiş : "koskoca adam yürüyor, gençler eşekte. ne günlere kaldık" demiş. Hoca oğlunu indirip eşeğe kendisi binmiş. Biraz sonra birisi rastgelmiş : "koskoca adam utanmıyorda küçücük çoçuğu yürütüyor, kendisi eşeğe binmiş" demiş, hoca bu sefer çoçuğunu da kucağına almış. Biraz sonra birisi "ulan hayvana yazık, iki kişi birden binmişler" demiş. Hoca eşekten inmiş, oğlunu da indirmiş eve kadar öylece gitmişler

velhasılı kelam, bir hedef belirleyip, o hedef doğrultusunda ilerlemek lazım. Eğer kalbiniz emin ise, çevrede gelen bozuk seslere itibar etmeyin. Ağzı olan konuşuyor çünkü...

#profiterol' tarafından 04.08.2006 10:28:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2006, 09:57 - İp: 85.***.**9.238
legionella
legionella (üye)
Malatya / Amatör

Yok bunda büyütecek bit şey. Serbest kürsüde açılmış normal bir konu. İçerik için de katılıyorum. Bir fotoğrafa, yapıcı olmak adına bazen gerekiz eleştiriler yapılabiliyor. Bazen gerekiz övgüler gibi.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 20:21 - İp: 85.***.**9.210
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

acılan bi konuda fazlaca mesaj varsa bilin ki orada tartısma var! bugune kadar valla tahminim hic yanıltmadı beni.

Tarih: 6 Ağustos 2006, 00:14 - İp: 85.***.**7.220
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

malcom tartışmamı hani nerde ben bişi göremiyorum

sadece oylama yapıyoruz profiterol konu açmaya devam etsin mi etmesin mi diye sende takıl

Tarih: 6 Ağustos 2006, 00:18 - İp: 85.***.**4.74
rf
rf (üye)
Bursa / Meraklı

Tarih: 6 Ağustos 2006, 00:30 - İp: 85.***.**4.70
sarper1981
sarper1981 (üye)
İzmir / Meraklı

pofff 1 hafta tatil yaptım aman ne sıcak ne sıcak her gün bişey buluyon gönderiyon sende oh ne güzel...

Tarih: 6 Ağustos 2006, 03:17 - İp: 81.***.**3.159
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

İlgili arkadaşlar... burayı tıklasın

ben, artık kimseyi alkışlamıyorum.. (zirvedekileri alkışlamaktan bahsediyorum)

Orada, "bu son" dediğim halde başka fıkralar ekledim.. ve sanırım ekleyeceğim...

Profiterol.. benim fıkralarıma kimse birşey demediğine göre.. sizin fıkralarınız, sitemize renk katıyor..

orada en sona eklediğim demokrasi.. köprü.. hikayeside bazı durumlara cuk oturuyor... ( sizin başdaki fıkranız gibi)

Saygılarımla.. mete...

#mete007' tarafyndan 06.08.2006 17:46:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ağustos 2006, 11:17 - İp: 85.***.**3.250
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Sarper, kendi konunu takip etmeni önereceğim..

http://forum.netfotograf.com/onerileriniz.asp?msg_id=11427&offset=10

orada sana ilgi göstermiş kimselere teşekkür etmek , nezaket gereğidir..

saygılar..

Tarih: 6 Ağustos 2006, 12:07 - İp: 85.***.**2.162
polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

serbest kursu degil mi istersem gunlugumu burda yazarim istersem yemektarifi veririm. Ama is insan kirmaya terslemeye. gruplasma yaratici, ayrimci yaziya geldi mi o zaman tamam. aslinda burda profiterole terslik yapan arkadas, profiterolun anlattigi fikradaki karekterle ortusme cabasi icinde. ilginc ve ironik ben gulerim boyle olaya

Tarih: 7 Ağustos 2006, 06:34 - İp: 24.***.**6.164