mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

3 Mayıs Milliyetçilik Günü

DEVLETIN GUCUNU ELINDE TUTANLARA KARSI DA TURK MILLETI'NI KORUMA IRADESININ TURK MILLIYETCILERI'NDE OLDUGUNUN BEYANIDIR 3 MAYIS.GUNUMUZ KUTLU OLSUN.

#mechul75' tarafından 03.05.2011 10:03:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mayıs 2011, 10:02 - İp: 78.***.**9.241
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

biologusun tespitine göre bütün canlılar ortak atadan gelmektedir.
Hz.Adem 10 metre eninde idi.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 11:03 - İp: 85.***.**4.229
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Okyanus guzel bir konuya cekti rotayi
o halde Hz. Adem adem Turk idi.
vay be bilim nerelere gouruyor. Yine Hz. Adem den gelen Afrikada Zencilerde Turk. Ne zaman Turkceyi unuttu bu siyahiler?

Tarih: 6 Mayıs 2011, 15:10 - İp: 99.***.**0.75
okyanus.
okyanus. (üye)

sen ne zaman unuttu isen onlar senden milyon sene önce unutmuştur.
keza osmanlıcayı Türkçe sandığına göre

Tarih: 6 Mayıs 2011, 15:29 - İp: 85.***.**4.247
okyanus.
okyanus. (üye)

biologus hacemmi
içinde öpüşülmüş belediye otobüsüne binen dinden çıkarmı keza ??

pensilvanya yakındır bi fetva alsan ya anan baban hayrına.

keza internete fetva vermiş cahilus imamemmi.
hükümette interneti yasaklamakla meşkul.

keza cünup belediye otobüsüde yasaklansın kağnı çağına döner isek tam uygun olur sizin mantaliteye.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 15:37 - İp: 85.***.**4.247
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Okyanus emmi
bu bilmez, bimedigini de bilmez ama kendini bildi zannedenlere ne yapmak gerek onun bi fetvasini alayim geleyim senin is kolay. Onlari bi ara sana ben yazar veririm. Haftaya yanina gittigimde icimden sorarim sende internetten herkul.org den cevabini alirsin.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 15:47 - İp: 192.***.**9.70
okyanus.
okyanus. (üye)

alırım emmi selam söyle erzurumluya cümlemizden.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 15:49 - İp: 85.***.**4.247
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

sayın biagalus ben düşüncelerimi herzaman belgeye dayatmak isterim.umarım bunları okumuşunuzdur.bunları söyleyenler saygın bilim adamlarıdır.kaldıki kazım mirşan gibi gibi bir türkologu tanımadığınızı sanıyorum.Etrüskolojinin en ünlü profesorü Giovannangelo Camporeale, Etrüsk yazıtları konusunda Kazım Mirşan'ın ulaştığı bulguları incelemiş ve kendi yöntemlerinin eksik olduğunu kabul etmiştir.

ÖN TÜRKLER TIKLA

ÖN TÜRKLER 2 KAÇIRMA TIKLA İZLE

Soyunu kurta dayandıran halklar yalnızca Türkler, Moğollar ve Etrüsklerdir.

Italya'da Ferrara Üniversitesi Genetik bilimci Prof. Guido BARBUJANI, Firenze Üniversitesinden Prof. Davit CARAMELLI, Bologna Üniversitesi Prof. Loredana CASTRY, Parma Üniversitesi Prof. Antonella CASOLI, Pisa Üniversitesi Prof. Francesco MALLEGNI, Ispanya Barselona'da Pompeu Farba Üniversitesi Prof. Carles LALUEZA imzalı raporda yaşları 2700 ile 2300 arasında değişen 80 Etrüks iskeletinin genetik araştırması sonucunda Etrüsklerin Doğulu olduğu sonucu açıklanmıştır. Ayrıca, Etrüsklerin Orta Asya'dan gelen ama Hazar kuzeyinden gelip Avusturya'daki Insburg bölgesi üzerinden Italya'nın Po ovası bölgesine inen bir halk olduğunu, Sn.Kazım MIRŞAN'ın Etrüsklerden kalma üzeri yazılı belgeleri okumasından da anlaşılmaktadır.

runik harfleri araştıran bilim adamları tıkla

şimdi biz latin harflarini kabul etmekle aslında eski türk runik yazı sistemimizi kabul ettik.çünkü latin alfabesinin kökeni etrüksdür.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 22:21 - İp: 78.***.**7.49
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Biagalus o ben degilim

Peki ben saygin olmayan bilim adamimiyim da elin TURK OLMAYAN bilim adamlarina inaniyorsun da Senin ile ayni genetigi paylastigina inandigin Turk bilim adamina inanmiyorsun? O bilim adamlarindan neyimiz eksik???

Tarih: 6 Mayıs 2011, 23:02 - İp: 192.***.**9.70
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus emmi başına imam kadar taş düşşün emi. gerçi hepinizi içeri tıktığına göre kızmakta haklısınız. beter olun.
emmi Hz Ademin boyu ve eni hususunu hal etmiş idik sanırsam. Sana Ege ün. Gördüğüm gongurgulak (Salyangoz) fosilinden bahsetmiş idim.
Emmiler insanın atasının ortak olduğuna ve bunun Hz adem olduğuna şüphesi olan yok sanırım içimizde. KEza her ne kadar öyle eddia edilse bile insanları kurttan gelmemişir. Maymundan gelmekte saçmalıktır amma kurt kadar değilb

Tarih: 6 Mayıs 2011, 23:29 - İp: 88.***.**0.172
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ben Allahin Arslani olarak Hz. Hamzayi hic duymamistim.

Tarih: 6 Mayıs 2011, 23:57 - İp: 78.***.**4.159