drertugrul
drertugrul (üye)
Ankara / Amatör

Xd Kart Silindi Yardım Please

Site çok iyi oncelikle teşekkurler Olympus 1030 kullanıyorum benim ufaklık format atmıs tum fotolar gitti fakat kurtarma programları işe yaramıyor 7 tanesini denedim full surumluler dahil fakat the media is too badly to use gibi mesajlar cıkıyor taramaya bile baslayamıyor 2 GB kart okuyucuda 3,18 mb olarak gozukuyor ve karta formatta atılamıyor yazma korumalı diyor XD lerde nasıl acıyoruz
Şimdiden tesekkurler

Tarih: 4 Ocak 2009, 05:21 - İp: 94.***.**2.218
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Güzel türkçemizde " lütfen " sözcüğü varken neden Please diye yazdığınızı anlayamadım?

Keşke kartınıza hiç bir işlem yapmasaydınız...
Madem aankarada yaşıyorsunuz kartınız ile birlikte servisimize buyrun ben size burda çözmeye çalışayım (biz bu işlemi ücretsiz yapıyoruz) ancak her başarısız deneme işlemi zorlaştırdığı için size kesin ben kurtarırım diyemiyorum...

Murat Özdemir www.burukay.com

Tarih: 4 Ocak 2009, 17:11 - İp: 85.***.**4.70
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

açtığım konular 2. sayfaya kaydığı için görememişim. benim daha önce bu hafıza kartlarındn silinen fotoları kutarmakla ilgili konuma bakabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle işinizi görecektir.
http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=30952

#remi5861' tarafından 04.01.2009 20:31:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ocak 2009, 17:54 - İp: 88.***.**3.76
ahmetozcan412
ahmetozcan412 (üye)
Kilis / Amatör

endişelenme recuva diye bir program var kesinlikle işe yarıyor internette ara bulursun tamam işine yarar diye düşünüyorum

Tarih: 6 Ocak 2009, 07:19 - İp: 193.***.**5.9
  • 1