z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

Sitenin Ömrü Ne Kadar Olur

kusura bakmayın bunu yazmak zorundayım photoshop bölümü ile yeterince ilgilenilmediği için orada sataşmalar çıktı sonradan site yönetiminden kendini bilmez birisi ortalığı düzeltmeye çalıştı ama eline yüzüne bulaştırdı oradaki üyelerden en azından siteyi hareketli hale sokan devamlı paylaşımlarda bulunan benim bildiğim en az 10 kişi gitti yaklaşık 10 gündür bu bölümde paylaşım adına açılan yeni bir konu yok zaten siteye günlük üye sayısına bakılıncada bu kolayca anlaşılıyor diyeceğim şu ki böyle giderse sitenin ömrü fazla değil zatenbu saatten sonrada yapılacak bir şey kalmadı beklemekten başka çarenizde yok isterseniz benimde bu saatten sonra üyeliğimi iptal edebilirsiniz zaten site yönetiminin en iyi yaptığıda bu
işte sitenin ömre siteyi en hareketli hale getiren hatta googlede bile aradığın her konuda aranılan site haline getiren photoshop bölümüne dikkat etmezsen sitenin ömrü çok kısa olur çok kısa........

Tarih: 13 Aralık 2007, 21:37 - İp: 85.***.**4.74
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

paylasım dediginiz ne????
alın su fotografı renklendirin
ooo super olmus sen bu işi biliyorsunmu????
---
degerli uyeler kimler????
sen benım kim oldugumu biliyomusun lanla baslayıp gerisini hiçde cekinmeden getirenlermi???
----
yapmayın ya yukarıda allah var.

Tarih: 17 Aralık 2007, 12:00 - İp: 88.***.**6.46
okankaya
okankaya (üye)
İstanbul / Amatör

ben bu siteyı senelerdir bildim bileli birileri süreklı fokurdar..
onalr fokurdadıkalıyla kalır.. ama keyf almasını paylaşmasnı bilenler hep burada bizimle kaldıalr..

canı isteyen.. yada canı istemeyen başka ifadeyle.. selametle ama bu site daha çok yaşar..

Tarih: 17 Aralık 2007, 13:07 - İp: 81.***.**4.155
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

ben hiç kimseye tahrik yazısı yazmadım hatta bir kimse imamlık yapacaksan başka yere diye beni tahrik ettiği halde ben sabırlı davrandım
aykut kardeşe gelince o arkadaşa sözüm yok ben şahsen kendisini takdirle karşılıyordum ve şunada eminimki siteye bir daha onun gibi bir usta zor gelir ama ben o zamabnlarda gerçekten taşınma nedenşi ile girmiytordum o aradada olanlar olmuş zaten
haklısınız siteye el atıldı ama geç atıldı demişya bir arkadaş torunlara da kalır diye evet kalır
artı kimse benim kankam değil ama o insanlar zaten atılmadılar ayrıldılar kendileri site kurdular hepsi buama ben bu sitye alışmışım daha buralarda idim ama şundan eminim ki mete kardeş senin gibi kişilere alışamadım

Tarih: 21 Aralık 2007, 23:56 - İp: 88.***.**1.192
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

kırıcı olduysam, kusuruma bakmayın...

fakat, sizin gibi iyi niyetli arkadaşlar paravan yapıldı...

özel mesaj servisi, tahrik maksatlı girişimlerde kullanıldı..

neredenmi biliyorum.. bana tahrik mesajı çok yazılmıştı.. Affedip unutmasını bildim..

fakat gözü dönmüş bir kalabalık, iyi niyetinden emin olduğum kimseleri aşağılayan konular açtı.. örneğin; Aykut beye karşı açılmış konuya cevap yazdım.. hiç bir kötü sözüm olmadığı halde konu başlığı silindi.. ardından "gidiyorum" başlığı atıldı.. oraya bir link verdim.. aynı kimsenin 1.5 sene önce açtığı "gidiyorum" konusunu hatırlattım.. o konu başlığıda silindi..

nereye cevap yazdıysam konu başlığı silindi.. kötü sözüm olmadığı halde ; bu ne yüreksizlikdir ki bana cevap verilemedi..

sizden açıkça özür gerekirse; tamam... sizden özür diliyorum... üslubum sert olabilir...

fakat, buradan gitmiş tayfa hakkında, özür dilemem söz konusu olamaz..

siz, netfotoğrafın ayrılmaz bir parçası olduğunuzu cevabınızla gösterdiniz.. Mübarek kurban bayramınızı kutluyor ve sanalda olsa sarılmak istiyorum.. [>:D

Tarih: 22 Aralık 2007, 13:35 - İp: 88.***.**7.170
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Z_yazgan bu yazıları yazmanın nedeni ne kendini tatmin etmekmi ....
http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=27930&syf=5

linkte şahsıma Şerefsiz Diyebilen Bir kişi olarak kimseyi tahrik etmedim dersen sana sadece helal olsun derim...
lafının arkasında durmak erkekliktir...
lafını yalamaksa .............................

Fdikerden ip bilgilerini ve adresini gereken hukuk işlemleri için istemiştim ama verilmedi...

neyse sizin şakşakçı tayfa gitti ve sitenin ömrü uzadı dostum...

Tarih: 22 Aralık 2007, 13:48 - İp: 88.***.**6.111
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bugün Mübarek Bayram.. karşılıklı helalleşip.. konuyu kapatmak, en doğru yol..

(sözüm, iki arkadaş içinde geçerli)

ek; Kerem'in verdiği linki göz ardı ettiğim düşünülmesin.. herşeye rağmen, helaleşmekden bahsediyorum.. yazılan düzeltilmezse, kötü sözün sahibine ait bir ayıp olarak kalır..

#mete007' tarafından 22.12.2007 16:10:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Aralık 2007, 14:14 - İp: 88.***.**7.170
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

haklısın kerem kardeş zaten ben bu siteye üyeliğim sürede sadece burada sana hakaret ettim (isterseniz bütün cevaplarıma bakın bunun haricinde bulursanız her şeye razıyım) ama bundada senin tahriklerinin büyük payı var bundan dolayıda senden özür diliyorum evimde internet olmadığı için sayfaları arşivimde tutmuyorum ama o zamanlarda yanlış hatırlamıyorsam imamlık yap gibi cümleler ve buna benzer cümleleri sen söylemiştin artık elimde olmıyarak bu satırları yazmıştım ama tekrar tekrar özür dilerim neyse ben bu satırları yazarken kimsenin avukatlığını yapmak niyetinde değilim kendimi haklı çıkarmak ise asla
neyseki zaman herşeyin ilacıdır derlerya zaman geçtikçe bazı insanlar hatalarını anlayıp kuzuya dönüyorlar bunlarda küçüklüğün bir alametidir ben affettim Allah affetsin
(benim adresimi illaki isteyenler varsa bana açıkca yazsınlar verebilirim)

Tarih: 24 Aralık 2007, 23:08 - İp: 85.***.**6.107
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

yazgan keşke o zaman hatanı anlasaydın derim.. o mevzuda karşılıklı tahrikler oldu bunun sonucunda karşılık hatalar oldu ben bu hataları telafi etmek amacı ile tüm yazdıklarımı meta abimin önerisi üzerine sildim... kimseye ne bi kin nede düşmanlığım bulunmaktadır. Kızgınlıkla Yapılmış Şeyler Var ki Bunlar Geçmiş Şeylerdir... Bende Senden Özür Dilerim Geçte Olsa Hatalarımız mızı Anlamak İnsana Mutluluk Veriyor... tekrar kusura bakma
Sağlıcakla Kalın...

Tarih: 25 Aralık 2007, 13:57 - İp: 88.***.**7.190
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Tarih: 25 Aralık 2007, 15:48 - İp: 81.***.**7.150
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kerem ve mete kardeş isterdimki bu türlü tatlı sözlerin photoshop bölümündede yazılması ve bu denli ayrılıkların olmamasıydı ama malesef oldu bende hiç kimseye kırgın yada kinli değilim zaten mizacımda kin tutmak gibi bir şeye yer yoktur
herkese bol kazançlı günler dilerim

Tarih: 25 Aralık 2007, 20:41 - İp: 88.***.**0.117