pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Netfotoğraf Burkayla Trt 1 De.

BURKAY salı günü saat 14 te trt 1 radyosunda siteyi tanıtan bir programa konuk olarak çıkacak.
Bunun sitemiz için büyük bir olay olduğu kanaatindeyim. Bilmiyorum yanılıyormuyum. Tanıtımımız için büyük şans.Burkayı kutluyorum.
Ayrıca bir ricam olacak.
Sitemizin profilinden bahsetsin.Hangi tip fotoğrafçılar tarafından kullanıldığından.Çoğunluğumuzun amatör olduğundan bahsedilsin.

Tarih: 8 Ekim 2006, 23:52 - İp: 85.***.**1.169
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

sevgili burkay bey..
bizleri yani netfotograf ailesini en iyi şekilde temsil edeceğinize yürekten inanıyorum..
şimdilik aklıma gelen önerilerden bazıları:netfotograf sitesinde birbirilerini görmedikleri ve tanımadıkları halde bir aile havasında geçen forum sohbetlerimizin dile getirilmesini rica ediyorum..(sitenin aynı zamanda güzel dostlukların oluşmasında ön ayak olması)
siteye üye olan arkadaşlarımızın sadece ve sadece fotoğraf sanatı için üye oldukları meraklı üye arkadaşlarında zamanla fotoğraf sanatını benimsemeleri ve bu konuda adım atmaları..(fotograf sanatının türkiyede gelişmesi gençler tarafından sevilmesinde sitemizin ciddi bir şekilde ön ayak olması)
sevindirici bir gelişme emeği geçen tüm üye arkadaşları kutluyorum...
YAŞASIN NETFOTOGRAF AİLESİ VE AMATÖR FOTOGRAFÇILAR

#merhaz' tarafyndan 09.10.2006 02:49:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ekim 2006, 02:49 - İp: 85.***.**6.198
tugrax
tugrax (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Site ve sakinleri açısından çok olumlu bir teşebbüs... Bu olay dahada ilerletilebilir.Örneğin: "ve insan" programının yapımcısıyla konuşulsa ve her hafta bizim siteden bir fotoğrafı anlatması için ikna edilse, tabiki bunun için sitede "ve insan" adı altında bir bölüm daha açılsa herkes en sevdiği ya da o programda işlenmeye layık gördüğü bir karesini hikayesiyle birlikte aktarsa ve puanlama usulüyle adam kayırmaksızın bir seçim yapılsa... Neden olmasın...

Murat Abi sana başarılar dilekmekle birlikte yukarıda düşünceyi aktarmanı ve Trt ya da bir başka kanalda fotoğraf üzerine bir program yapılmasını malzeme(fotoğraf) ve katılım olarak bu site sakinleri tarafından destekleneceğini iletebilirsen iyi olur düşüncesindeyim.

Çünkü bu sitenin üyelik sayısından da anlaşılacağı üzere ülkemizde çok fazla fotoğraf meraklısı var.

Diline kuvvet, Allah utandırmasın...

Tarih: 9 Ekim 2006, 06:15 - İp: 88.***.**1.114
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf daha önceden de, Trt2 de yayınlanan "İnternet Tv" programında ardından "Teknologi Chanel"'da benimde katılımımla 30 dakikalık bir programda tanıtılmıştı. Gazetelerde ve dergilerde de çıkmış ama ne gariptir hiç bir tanesini göremedim. Trt1 radyosundaki bu programın dünyaya canlı olarakta yayınlanacak olması ayrı bir güzellik. Ailem, benim çocukluğumda yurt dışındaydı o zamanlarda televizyonda hafta bir "Türkiyeden Mektup Var" diye bir program yayınlanıyordu, sabırsızlıkla beklerdik. Netfotograf ailesi olarak yurtdışındaki vatandaşlarımıza bizden de bir mektup olsun bu program.

Tarih: 9 Ekim 2006, 08:53 - İp: 81.***.**8.46
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar Güzel Bir Haber Bu...
Ya ben o saatd e işte olacağım. Büyük ihtimalle dinleyemem.
Birisi bu yayını kaydedebilir mi?
Daha sonra biz de dinleriz paylaşım sitelerinden...

Tarih: 9 Ekim 2006, 09:46 - İp: 85.***.**0.146
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Bakanlıklara ve Turizm şirketlerine, amatörlerin katılacağı fotoğraf yarışmaları düzenlemeleri isteği iletilmeli. Burkay'a kolaylıklar dilerim.

Tarih: 9 Ekim 2006, 10:18 - İp: 85.***.**9.180
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Bu çok sevindirici bir haber yarın 14te radyo başındayım ama ben radyo dinlemem pek trt fm'in frekansı nedir ankarada?(Bağışlayın beni bilinen bişey biliyorum ama unuttum işte)

Tarih: 9 Ekim 2006, 10:30 - İp: 85.***.**6.34
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

TRT FM demi yayınlanacak program. İstanbul için kanal ve frekansı bilen var mı ?

Tarih: 9 Ekim 2006, 13:24 - İp: 85.***.**2.223
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kütahya için 95.4 .
ama bir arkadaş umarım kaydederde dinleyemeyenler dinler.Yarın 15 tane dosyam var.Sanırım o saatte bitmez.

Tarih: 9 Ekim 2006, 13:25 - İp: 85.***.**5.228
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Hadi Hayırlısı...Burkay...En iyi şekilde temsil edeceğine eminim ...Başarılar...

Tarih: 9 Ekim 2006, 13:59 - İp: 85.***.**4.196
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hadi hayirli olsun kardesler
frekanslari bu adresten ogrenebilirsiniz
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/frekanslar.aspx?tur=RD
Burkay gerci sen planlamissindir ne anlatacagini ama forumlarda fotografcilikla ilgili herhangi bir konuda cok rahat yardim alinabileceginden bahsedersen bu dinleyicilere cok cazip gelir.
bir de organize edilen fotograf gezilerinden bahsedersen bu da kulaga hos geliyor.
baska ne diyelim, Allah utandirmasin

Tarih: 9 Ekim 2006, 14:10 - İp: 81.***.**7.8