guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

Garanti...

merhaba arkadaslar;
degerli bir arkadasim yurt disindan alinan bir nikon makinenin nikon turkiye sayfasindan register edilip garantisinin turkiyede devam edebilecegini soyledi...bu konu hakkinda bilgi sahibi olanlardan cevap bekliyorum..tsk herkese...
saygilar...

Tarih: 18 Aralık 2005, 22:51 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

yaaaa..
....
valla durdugun kabahat emre.. hemen al bence.. hatta ayni fiyata belki de d200 falan alirsin amerikadan..
uzerine de merak etme, 18-70'i takarsin olur biter..
...
gercekten merak ettim simdi, turkiyeden alinmis d70s ile amerikadan alinmis d200 arasinda ne kadar fark var emre?.. pound cinsinden diyeyim de zor bir soru olsun..

................

hayirdir orhan, ne yazdin da sildin? kotu birsey mi soyledin yoksa?

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:10 - İp: 62.***.**2.10
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

silermiyim hiç yazdığımı. aynı anda yazıyor muşuz galiba..

sen bana yaratık mı demek istedin yoksa?!

bak üstüme gelme dada.. silerim bütün fotolarımı (ne varsa sanki) veya fdikere şikayet ederim pazarbeyin kuyusuna taş attı çıkaramadık diye.

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:16 - İp: 81.***.**5.14
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

dada d200 hiç hesapta yoktu..şimdi aklıma onuda soktun sen .sormam lazim fiyatını.bence biraz pahalıdır o..ben d70s alayım en iyisi..kafa karıştırma...
dpreview de d200 1700$ civarinda.bu alınırmı yaww..

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:18 - İp: 85.***.**1.241
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

orhan sanirim yaratik dememe alindin.. sen diyince ben de oyle yazdim.. espri olsun diye.. yoksa sana niye yaratik diyeyim ki durduk yere..
cunku sanirim sen de yari yilan yari insan olunca, yaratik cagrisimi yapti sende ki yari elma yari computer olan bir yaratik olarak tanittin kendini..
neyse.. eger ki yanlis anladiysan, ozur dilerim orhan.. amacim seni kirmak degildi..
.....................

tamam oyleyse emre.. sen en iyisi d70s al..
d70s de idare eder tabii..

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:36 - İp: 62.***.**2.10
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

sagolasin dada...sen bir numarasin..[>:D

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:40 - İp: 85.***.**1.241
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

hayır dada kesinlikle alınmadım...
sakın yanlış anlama.. ben espriyi ve bu çerçevede samimiyeti çok seven birisiyim. ben bir kere kendim yazdım onu önce.

birde bu sitede vara yoka alınan insanları işledim yazdığım satırlarda (çaktırmadan yapmaya çalıştım en azından )

sen bana değil yaratık, çok daha ağır bir kelime etsen bile önce sana mesaj atar sorarım.

tekrarlıyorum; kesinlikle böyle düşünme üzülürüm sonra.. dostluğa ve espirilere devam lütfen!

yalan söylüyorsam hem analog hem dijital makinem bozulsun.

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:49 - İp: 81.***.**5.14
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 19 Aralık 2005, 16:56 - İp: 62.***.**2.10