turntablism
turntablism (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Galeride Olup Biten ...

Arkadaslar, benim beynim durmus durumda, kimse alinmasin ama siteye yuklenen fotograflarin cogu album icin bile kullanilamaz, altindaki yorumlar ise "Cok guzel, tebrikler", "Super kare" gibi anlam veremedigim cumleler. Kimsenin zevkine birsey diyemem ama...Beni anliyan birileri mutlaka vardir?
Bu fenomen hakkinda konusalim kisaca...Citayi bukadar dusurduk?! Inanilmaz!

Tarih: 3 Eylül 2013, 15:51 - İp: 217.***.**3.225
can-acustik
can-acustik (üye)
Tokat / Amatör

PROFESYONEL NET FOTOGRAF COM DİYE BİR SİTE KURULSA HERKES MUTLU OLSA HAYAT BAYRAM OLSA YAHU SANKİ ZORLA YORUM YAP BUTONU KOYUYORLAR BEĞENMEDİĞİNE YORUM YAPMA ADAM HÜR İRADESİYLE AMATÖRCE ÇEKTİĞİ FOTOGRAFI YÜKLEMİŞ HERKES ARAGÜLER DEĞİLKİ

#acustik' tarafından 17.09.2013 12:40:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Eylül 2013, 12:40 - İp: 151.***.**1.74
turntablism
turntablism (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Buyuk bir istek ve sevincle izleyip yorum yapiyorum

Tarih: 17 Eylül 2013, 12:58 - İp: 217.***.**3.225
aydinunal
aydinunal (üye)
İstanbul / Amatör

Kesinlikle katılıyorum size turntablism ; fotoğrafın hakkı neyse o yönde yorum yapılmalı.Sanırım bazıları kendi fotoğraflarınada karşılık olarak iyi yorum alacağını düşünerek sürekli bu tür yorumlar yapıyorlar.Halbuki kendi adıma konuşayım, fotoğrafçılıktan gerçekten anlayan biri benim fotoğraflarıma "harika" "süper fotoğraf" yorumları yerine eksiklerimi söyleyip öneride bulunmaları daha çok hoşuma gider ve yararıma olur.

Tarih: 17 Eylül 2013, 15:19 - İp: 212.***.**6.194
turntablism
turntablism (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Arkadaslar! Bu isin cozumu yorum yapmak! Sitedeki guzel fotograflari on plana cikartmak! Usenmeyin ve sizin ustunuzde bir etki birakan fotograflara yorum yapin. Bu fotograflari ceken insanlar cekmeye devam etsin. Izleyicisi oldugunu bilsin. Gidin kendinize unlu bir fotografcinin albumunu alin. Eger icinde 1tane bile kelebek veya cicek fotografi var ise size bankadan albumun parasini gondereceim!

Tarih: 15 Temmuz 2014, 10:02 - İp: 217.***.**3.225
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Burası amatör fotograf sitesidir. Herkese açıktır. Üyeler kendi bilgi ve deneyimleri elverdiği kadarıyla çektikleri fotografları yayınlarlar. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz ayrı konu. Beğenmediklerinizi benim gibi yapın görmezden gelin. Kimsenin fotograf hobisini köreltmeye, hevesini kırmaya hakkımız yok.
Ayrıca bu konu ve benzeri konular geçmişte çok konuşuldu, tartışıldı. bir yere varılamadı. Tekrar etmenin anlamı yok.
"Çok güzel, tebrikler" "süper kare" gibi söylemler gerçek olmasa bile altında çok güzel dostluklar yatıyor. İnsanları gerçek dostluklara götürüyor. Bu güzel şeyleri görelim. Kendimiz üzülmeyelim. Başkalarını da üzmeyelim. Bırakalım dostluk ve arkadaşlıklar kazansın...

#ercan43' tarafından 15.07.2014 18:30:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Temmuz 2014, 16:49 - İp: 5.***.**6.244