sunhara
sunhara (üye)
Ankara / Amatör

Fotoğrafçılık Öğrenmek İstiyorum.

Mehaba arkadaşlar.Bugüne kadar hayatımda derslerden, arkadaşlarımla ve kızlarla takılmaktan başka hiçbir etkinlikte uzmanlaşamadım.Her konuda bilgim var,her şeyi yaptım ama hiçbir konuda kendimi geliştiremedim.Ama fotoğrafçılık konusunda gerçekten uzmanlaşmak istiyorum.Profesyonel olamasam bile bu sanata bir takım şeyler kazandırmak istiyorum.Bu yüzden de yardımlarınıza ihtiyacım var..Yardım ederseniz çok sevinirim.

Makinem Olympus M700 7.1 MP.Maalesef maddi koşullarım gereği bu aralar dijital çalışmak zorundayım.Ne gibi çekimlerle başlamamı önerirsiniz?Neler yapmalıyım?

Şimdiden teşekkürler..

Tarih: 19 Ocak 2007, 11:25 - İp: 88.***.**5.197
sazak
sazak (üye)
Ankara / Amatör

merhabalar sunhara öncelikle aramıza hosgeldin.Sunu cekmeliyim bunla baslamalıyım bence yanlıs bir düsünce sonucta bu senin hobin. bunun dısında kurs almayo secen arkadaslar var. ben genelde fotograf bulusmalarından cok sey ögrendigimi düsünüyorum.ama en basta cokca fotograf cekmek gerekiyor bence saygılar...

Tarih: 19 Ocak 2007, 23:57 - İp: 88.***.**8.5
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

içinden ne gelıyorsa onu cek...gecen gün canım sıkıldı dükkanda calıs calıs bunaldım..cıktım dısarı sahıle dogru yurudum ve cay ile denızın bırlestıgı yerde martılar havada ucuyor yere ınıyor toplu ahenklı bır göruntu..izledim biraz daha sonra kostum dukkana gerı makına aldım cektım...ve cok harıkaydı..

içinden geldıgı gıbı...

Tarih: 20 Ocak 2007, 00:00 - İp: 85.***.**3.165
sunhara
sunhara (üye)
Ankara / Amatör

Yaa kurslar için okuduğum bölüm nedeniyle pek vaktim olmayabilir,yalnızca gruplara girebilirim.Geri kalan bütün teknik bilgileri yalnızca internetten öğrenebilirim malesef

Tarih: 20 Ocak 2007, 11:29 - İp: 81.***.**8.24
sazak
sazak (üye)
Ankara / Amatör

fotograf biraz da kişiye kalmıs bir ugras kurslar yararlı ama iş kendinde bitiyor

Tarih: 21 Ocak 2007, 00:25 - İp: 88.***.**9.249
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

bence kursta bu işin tekniği öğrenilir. fotoğraf deklanşöre basmak demek değildir kanaatimce.. eğer vizörden baktığınızda hayal ettiğiniz kareyi gerçekten yakalayabiliyorsanız bencce gerçek fotoğrafı çekebiliyorsunuzdur... eğer dökümana ihtiyacın varsa birkaç ufak tefek bişiler web sayfamda var, incelemeni tavsiye ederim.

Tarih: 24 Nisan 2007, 18:20 - İp: 213.***.**2.146
megs
megs (üye)
Ankara / Amatör

burakcım çok artist çıkmışsın valla ben de fotoğrafçılığa ilgi duymaya başladım sitelerde dolaşıyodum bi baktım sen neyse bakalım kib geçtin heralde sınıfı

Tarih: 9 Ağustos 2007, 18:48 - İp: 88.***.**2.194
  • 1