planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

Antalyadaki Katılıncılar Dikkat

konyaaltı belediyesinin katkılarıyla krulan dernegimiz faliyetlerine basladı yarın saat 15:00 da kent meydanında toplantımız gercekleştirilecek yapılacak ilk iş 23 nisan yarışma ve segilemesi olacak bunun için antalyalı fotograf severlerin katkılarına gereksinimimizvar konyaaltı kent merkezinde yarın gorusmek üzere
mail [email protected]

Tarih: 15 Aralık 2007, 18:13 - İp: 88.***.**7.101
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Bende anfad üyesiyim ama sizin kurduğunuz dernekte çok yararlı olucaktır gelişimime...
acaba buluşma yerisi neresi? ben antalyaya biraz yabancı olduğum için tam bilmiyorum... tarif etmek isterseniz eğer ben dedamanda oturuyorum, ona göre anlatırsanız eğer, bende gelmeyi düşünüyorum...

#gurhan_87' tarafından 29.12.2007 07:56:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Aralık 2007, 07:54 - İp: 88.***.**6.142
planetfoto
planetfoto (üye)

merhaba

dernegimiz Konya altı sahilindeki sealife otelinin hemen yanındaki konyaaltı kent meydanında yer almaktadır sahilden gecen tüm dolmus ve oto büslere sorarak ulasa bilirsiniz ozel arabayla gelecekseniz gine sahilden takip edip eski petrol opisi dolum tesislerini gecer gecmez sag taraftaki büyük meydan
meydanda garanti bankasının atmsi var hemen solundaki binada buluscagız

Tarih: 29 Aralık 2007, 10:24 - İp: 88.***.**7.101
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

saat kaçta acaba ???

bayada uzak mış yaa...

Tarih: 29 Aralık 2007, 10:41 - İp: 88.***.**6.142
planetfoto
planetfoto (üye)

evet size biaraz uzak ama geldiginizde merkezimizi gordügünüzde buna deyecegini goreceksiniz

saat 15:00 te

Tarih: 29 Aralık 2007, 11:00 - İp: 88.***.**7.101
zeougma
zeougma (üye)
Şanlıurfa / Meraklı

selm sizi tebrik ediyorum başarılarınızın devmın diliyorum adres lutfen urfalı [>:D

Tarih: 4 Ocak 2008, 17:01 - İp: 85.***.**4.137
planetfoto
planetfoto (üye)

merhaba urfalı afersimiz konyaaltı belediyesi kent merkezi sergi salonudur ancak yasal prosedurler tamamlanana kadar orada olamıyacagız
şimdilik web sitesi olarak http://www.azapoglu.com/forum
adresini kullanıyoruz tüm gelişmeler ve grup içerisi ileişim ordan saglanıyor

Tarih: 4 Ocak 2008, 21:23 - İp: 88.***.**7.101
planetfoto
planetfoto (üye)

arkadaslar yapilacak sergi icin fikir paylasimi ve gorev paylasimi icin pazar saat 14 de konyaalti kentmeydaninda toplaniyoruz katilmak ve yardim etmek istiyen arkadaslarimizi bekleriz

Konu : 23 nisan sergi organizasyonu
akdeniz universitesi organ nakli bolumu ile ortak proje

Tarih: 19 Ocak 2008, 21:13 - İp: 88.***.**7.101