planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

Antalyadaki Katılıncılar Dikkat

konyaaltı belediyesinin katkılarıyla krulan dernegimiz faliyetlerine basladı yarın saat 15:00 da kent meydanında toplantımız gercekleştirilecek yapılacak ilk iş 23 nisan yarışma ve segilemesi olacak bunun için antalyalı fotograf severlerin katkılarına gereksinimimizvar konyaaltı kent merkezinde yarın gorusmek üzere
mail [email protected]

Tarih: 15 Aralık 2007, 18:13 - İp: 88.***.**7.101
tholgia
tholgia (üye)
Antalya / Amatör

caner bey merhaba ben antalyadayım ve anfad üyesiyim nasıl bir dernek adı ne ve biraz konuyu açarmısın.nerede buluşulacak tam olarak.

Tarih: 15 Aralık 2007, 19:51 - İp: 88.***.**1.149
planetfoto
planetfoto (üye)

merhaba dernegimizin amacı fotograf ve gezi severleri bir araya getirere tolumicerisinde etkinlikler düzenlemek tir ilk olarak yapmak istedigimiz 23 nisanda bir fotograf sergisi acarak fotografları satısa cıkartmayı ve bundan gelecek tüm gelirin bir cocuk vakfı yada hastanedeki cocuk bolumlerıne yardım olarak bagıslamayı dusunuyoruz oldukca yenı bir olusum konya altı belediyesinin destegi arkamızda olmasıda büyük bi avantaj konyaaltı kent merkezinde (sea lide oteli yanı) bir sergi salonu ve toplantılarımız icin bir odamız olacak bunun dışında acık alan müsayit oldugundan yaz aylarında acık hava sergileri yapıla bilir
yani henüz yeni kurulur olmamızdan hertürlü fikirlere acıgız yarın saat 15:00 de toplantımıza katılırsanız daha rahat bilgilene bilirsiniz
bana ulaşmak icin mail adresim [email protected] cep telefonum 05359724128
saygılarımla

Tarih: 15 Aralık 2007, 20:00 - İp: 88.***.**7.101
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

evet herkesı beklıyoruz arkadaslar bu katılıma hadı el bırlıgı ıle bırseyler yapmaya yarın butun antalya fotograf severlerı beklıyoruz ...

Tarih: 15 Aralık 2007, 21:47 - İp: 85.***.**6.241
playertr
playertr (üye)
Antalya / Amatör

merhabalar
size ozelden mail atıyorum fakat hep bir sorun cikiyo
ben sitenize uye oldum fakat henuz onaylanmadi
yardimci olursaniz sevinirim
saygilar

Tarih: 15 Aralık 2007, 22:43 - İp: 81.***.**6.113
planetfoto
planetfoto (üye)

playertr
üzeligin aktif durumda ama ben ginede tekrar kontrol ediyorum şimdi kullanıcı adını ve parolanızı gırdıgınızde sorun olmıyacagını umuyorum

Tarih: 15 Aralık 2007, 22:46 - İp: 88.***.**7.101
playertr
playertr (üye)
Antalya / Amatör

cok tklr simdi giris yapabiliyorum
iyi aksamlar
saygilar

Tarih: 15 Aralık 2007, 22:49 - İp: 81.***.**6.113
planetfoto
planetfoto (üye)

rica ederim iyi akşamlar yarın müsayitseniz sizide bekliyoruz

Tarih: 15 Aralık 2007, 22:57 - İp: 88.***.**7.101
playertr
playertr (üye)
Antalya / Amatör

gelmeyı cok istiyorum ama malesef gelemıyecegım.umarım onumuzdekı pazar gelebılrım.
saygılar

Tarih: 16 Aralık 2007, 16:14 - İp: 88.***.**6.99
planetfoto
planetfoto (üye)

merhaba bugün ikinci buluşmamızı gercekleştirdik playertr hiç onemlidegil bugün güzel di katılımcılar la gayet verimli gorusmeler gercekleştirildi hafta içi pazartesi ve perşembe de toplanıyoruz ancak bu perşembe olmaz sanırım hafta sonu için tabiki isteğe bağlı ama bayramlaşmada olur bizim icin bir söyleşi olur bugünkü toplantımızın detayları forum sayfasında yer alıcak saygılarımla

Tarih: 16 Aralık 2007, 19:03 - İp: 88.***.**7.101
planetfoto
planetfoto (üye)

Arkadaşlar merhaba

Derneğimizin bu pazarki buluşmasında onemli kararlar alma aşamasında büyük adımlar atmayı pilanlıyoruz

Pazar saat15:00 ( isteğe baglı öne çekilebilir ) Dernegimizin kurulma aşamasında söz sahibi olmak ve derneğin ileride yapmayı planlayaacğı fikirlere sahipseniz bize katılın

Çevremizdeki insanlara elimizden geldigince fotoğraf sanatını anlatmak ve kendi kişisel gelişiminizi tamamlamak için bazı fedakarlıklar gerekir. Belkide evinizde TV karsısında dinlenerek gecireceginiz vakitler sizin icin daha huzurlu gorune bilir ama bu sadece zaman kaybından ibarettir degerli vaktinizi bosa harcamadan, kendinize ayıracagınız vakitlerle bizlere katılıp elimiden ne geliyosa bişeyler yapmalıyız

Bu noktada bayramdan sonra herhangi bir buluşma gercekleşemedi umarım bundan sonra degerli zamanlarınızdan bikısmını ayırarak güzel paylaşımlar ve zamanlar yarata biliriz

Lütfen dikkate almanızı rica ederim bu pazarki buluşma oldukça onemlidir

Tüm Fotograf severleri bekliyoruz

Tarih: 29 Aralık 2007, 01:22 - İp: 88.***.**7.101