egelibey84
egelibey84 (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Elinchrom

ELİNCROM FLAŞLAR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR KALİTE OLARAK NASIL BULUYORSUNUZ ELİNCROM MARKA PARAFLAŞ I YORUMLARINIZI BEKLİYORUM saygılar sunarım..

Tarih: 9 Şubat 2011, 14:49 - İp: 88.***.**9.190
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende senin gibi paraflaşlar hakkında araştırma yaptım çok marka var profoto,multibilitz,hensel,bowens,broncolor,elinchrom,ama ben sana FOMEXİ ÖNERİRİM G.KORE MALI SATAN ARKADAŞLARDA BU İŞİ 35 SENEDİR YAPIYORLAR HAYYAMDA YERLERİ VAR REFARANSLARIDA ÇOK İYİ TEKNİK MATERYAL Bİ BAK İSTERSEN [>:D :D<]

Tarih: 9 Şubat 2011, 16:16 - İp: 88.***.**9.211
egelibey84
egelibey84 (üye)

hocam o markayı ben sabun markası diye biliyordum ama neyse peki ben şunuda sormak istiyorum elinchrom hakkında bilgi almak istedim ben tam olarak aslında fonex hakkında değil ve ısrarla sanki bu hense broncolor multibitiz elinchromda varda güney korede yapılıp yada biz bunu çin'de desek daha doğru olur kendini dünya fotoğrafçılarına kanıtlamış firmaların önüne geçirip tek markayı övmeniz aslında bana mantıklı gelmedi bana deseydinizki elinchrom vs. paraflaşlar onlarda çok iyi fakat bu fomex diğerlerinden biraz daha ucuz istersen onada bakabilirsin deseniz sizi tebrik ederdim herkezin fikri düşüncesi var mutlaka ama elinchrom gibi övgü değer bi flaş hakkında bilgi vermek yerine fomex demenize bi anlam veremedim çatalla çorba içmek istemiyorum açıkçası 100 dolar fazla olsun ama made in çin kore olup ucuz maliyetlerde olup 2 yıl sonra kelvinlerinde düşüklük olup doğru rengi alamadıktan sonra hiçbir anlamı yok.. (ELİNCHROM HAKKINDA) Bilgi vermek isteyen olursa bir zahmet bekliyorum tekrar yazıyorum (ELİNCHROM) MARKA PARAFLAŞ İÇİN

Tarih: 9 Şubat 2011, 16:33 - İp: 88.***.**9.190
birsahil
birsahil (üye)

kardeş sen çorbayı kaşıkla iç aman dökülmesin sen güney kore malını küçümseme adamlar SAMSUNG,LG,KİA,HYUNDAİ GİBİ DEV MARKALR YAPMIŞLAR SEN ÇİNLE KARIŞTIRMA
http://www.fomex.com.hk/F_products/fomex_d.htm BURAYI BİR İNCELE
http://www.studyoteknik.com/ senin paran çoksa ben ne yapıyım buda çok ucuz değil

Tarih: 9 Şubat 2011, 17:04 - İp: 88.***.**9.211
egelibey84
egelibey84 (üye)

peki bunların fiyatı ve referansları ne durumda onuda ele almak gerek ve sadece referans olarak istnabul veya belirli bir bölge değilde türkiye geneline bakmak lazım ben elinchrom çok şahanedir demiyorum ama şunu biliyorum uzak doğu malıysa kaç kaçabildiğin kadar diye duyumlar alıyorum..

Tarih: 9 Şubat 2011, 17:29 - İp: 88.***.**9.190
birsahil
birsahil (üye)

uzakdoğu diyorsun NİKON CANON JAPON DEĞİLMİ ORASI UZAKDOĞU DEĞİLMİ YADA SONY MARKASI BENİM BİLDİĞİM JAPONLARA TEK RAKİP G KORE BİLİYORUM İKİ ADET HD 600 80 120 SOFT BOX 2600 TL DİYE BİLİYORUM YANILMIYORSAM SEN ÇİN MALLARIYLA KARIŞTIRMA KARDEŞ BUNLARI

Tarih: 9 Şubat 2011, 18:46 - İp: 88.***.**9.211
egelibey84
egelibey84 (üye)

peki ozaman kardeş bana sağlam referanslar verirmisin canon nikon gibi heryerde kullanılan ortalama olarak dünya sıralamasında kullanılan bir cihazmıdır sizin bu fomex onu sormak istedim ben aslında ? ve diyelimki çok iyide elinchrom multibitz hensel borncolor'dan artısı nedirki hem ucuz hem daha kaliteli söylermisin bizde bilelimde çöpe atmayalım paramızı ve hani bu markalardan daha iyiyse sanayi ve ticaret bakanlığı tarafından bu saydığım markalardan daha iyi olduğunu daha iyi fotoğraf neticesini verdiği hakkkında bir belge sunarmısın burdan veya ben bizzat istanbula geldiğimde gösterme şansın varmı güney doğu malı derken canon nikon (FOTOĞRAF MAKİNASI)hakkında konuşmuyoruz burda hensel elinchrom multibitz broncolor gibi stüdyo flaşlarının ki dünyaca ünlü paraflaşların önüne geçirip ısrarla söylediğin fomex markalar hakkında konuşuyor yani (STÜDYO PARAFLAŞI) Kardeş bilmem anladınmı ? bende seni alkışlıyorum algılama kabiliyetini bana hakkında söz ettiğin marka konusunda noter'den tasdikli diğer markalardan artısı olup ucuz olduğuna dair ispat gösterde bi ben değil bütün türkiye geneilinden bu sayfaya giren insanlara önder ol'da milletin parası çöpe gitmesin

Tarih: 10 Şubat 2011, 18:17 - İp: 85.***.**2.23
egelibey84
egelibey84 (üye)

düzeltiyorum güney doğu yazdığım için uzak doğu pardon kardeş bunun dışındakiler hakkında bizzat dediğin markanın artılarını anlatki bilelim paramızı çöpe atmayalım ?

Tarih: 10 Şubat 2011, 18:19 - İp: 85.***.**2.23
birsahil
birsahil (üye)

KARDEŞ SEN NASIL BİLİRSEN ÖYLE YAP O ZAMAN MERCEDES VAR KİA VAR OPEL VAR HYUNDAİ VAR PHİLİPS VAR SAMSUNG VAR SEN EN İYİSİ SANAYİ BAKANINDAN RANDEVU AL SANA AÇIKLAMA O YAPSIN

Tarih: 10 Şubat 2011, 19:40 - İp: 88.***.**1.31
birsahil
birsahil (üye)

O ZAMAN HERKES TEK MERCEDES KULLANIR ,KİA ,ALMAZ YADA HYUNDAİ SANTA FE JEEP ALMAZ ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ YADA SAMSUNG KAPATSIN FABRİKAYI

#birsahil' tarafından 10.02.2011 19:46:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2011, 19:43 - İp: 88.***.**1.31
egelibey84
egelibey84 (üye)

malına göre para olduğuna göre ve sende eğer o dediğin fomex marka paraflaş hakkında eğer çok iddalıysan madem belgelendir kalitene övdüğün markaya ve malına güveniyorsan ozaman diyeceksin kardeşim bu mal bu para bu malın bu özelliği iyi şu keskinliği iyi neticesi şöyle iyi .... markalardan daha iyi olduğu için bu fiyat demelisinki bizde paramızı çöpe atmayalım sen randevu alacaksın sanayi bakanında ben değil birşey diyosan arkasında duracaksın ALACAKSIN BABALAR GİBİ RANDEVUNU MALINA ÇOK GÜVENİYOSAN BURDA YAZMASINI BİLİYOSAN OZAMAN MİLLETİN CEBİNDEKİ PARAYI ÇOK DÜŞÜNÜYOSAN KANITLA BİZDE PARAMIZI ÇÖPE ATMAYALIM HADİ KOLAY GELSİN SANA EĞER NE ZAMAN KANITLARSAN DİĞER MARKALARDAN HEM KALİTE HEMDE FİYAT FARKI OLDUĞUNA DAİR EMİN İSEN TEKRAR BU KONU HAKKINDA YAZ'Kİ BİZDE SENİ KUTLAYALIM GÖRELİM BAKALIM İDDAA ETTİĞİNE GÖRE NASIL BİR MARKAYMIŞ Kİ HEM DAHA EKONOMİK HEM DAHA KALİTELİ Bİ ZAHMET GÖRELİM

Tarih: 10 Şubat 2011, 20:08 - İp: 85.***.**2.23