egelibey84
egelibey84 (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Elinchrom

ELİNCROM FLAŞLAR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR KALİTE OLARAK NASIL BULUYORSUNUZ ELİNCROM MARKA PARAFLAŞ I YORUMLARINIZI BEKLİYORUM saygılar sunarım..

Tarih: 9 Şubat 2011, 14:49 - İp: 88.***.**9.190
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

gel uzat bekliyorum seni sen asıl kaybol

Tarih: 11 Şubat 2011, 14:53 - İp: 88.***.**3.232
egelibey84
egelibey84 (üye)

birsahil boş konuşma bak adam ol akıllı ol ben uşak'tayım sana uşağa gelde demiyorum uşak'la istanbulun arasında görüşelim senle ikimiz ne dersin burda boşboş konuşup adamın canınıı sıkma kes sesini s.... git adam ol sana adam gibi konuşmak suç demekki tekrar buraya cewap yazma artistliği git tvlerde yap bana sökmez senin artistliğin.. ADAM OLMASINI BİLECEKSİN HADDİNİDE BİLECEKSİN HİÇBİRŞEYİ BİLMENE GEREK YOK HADDİNİ BİL YETER UNUTMA AKILLI OL BİRDAHA BURAYA CEVAP YAZMA EĞER YAZACAKSANDA ÖZELDEN YAZ BOŞBOŞ BURDA KONUŞMA SEN GİT fomex reklamı yap elinchrom multibitz broncolo hensel REKLAMI YAPMA SAKIN YOKSA İŞTEN ATARLAR HAHAHAHAHAHA

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:17 - İp: 78.***.**0.183
birsahil
birsahil (üye)

sen s.....git kes sesini gel sendenmi korkucam lan bize karadenizli derler

#birsahil' tarafından 11.02.2011 15:21:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:20 - İp: 88.***.**3.232
egelibey84
egelibey84 (üye)

arkadaşımıza bak heryerde fomex demiş birde paraflaş almayı düşünüyorum demiş kardeşim sen heryerde varsın demekki fomex'te çalışıyorsun şimdi daha iyi anladım senin ne yapmaya çalıştığını sen karadenizliysen bizde egeliyiz yerimiz belli mekanımız belli aslanım hahahahahaha hiç güleceğimde yoktu ama neyse yaaaaa zira bu adam neden fomex diyo diyorum BU YORUMLARI OKUYAN ARKADAŞLARDAN ÖZELLİKLE RİCA EDİYORUM FOMEX YAZIN ARAM BÖLÜMÜNE HEP BU birsahil'i GÖRÜRSÜNÜZ fomexte fomex deyip durmuş hatta ve hatta bir yorumunda diğer markalardan inanın böyle arama bölümüne fomex yazın ilk sıradaki konuyu açanın ve cevaplayanın kim olduğuna iyice bir bakın ve neler neler yazmış onada iyice bir bakın sen erkek'sin kardeş biz değil sen doğrusu biz biz doğru söylemiyoruzz LÜTFEN RİCA EDİYORUM FOMEX YAZIP BAKIN İLK ÇIKAN KONUYA DİĞERLERİNEDE TABİ LÜTFEN ARKADAŞLAR Bİ BAKINNN

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:28 - İp: 78.***.**0.183
birsahil
birsahil (üye)

kardeş bak biz sana adam gibi bu markada var dedik biz kimseden korkmayız aslanım korkunun ecele faydası yok bizim de yerimiz belli yani marka söylemek o markanın adamı mı demek oluyor anlamadık

#birsahil' tarafından 11.02.2011 15:32:49 tarihinde düzenlendi.

#birsahil' tarafından 11.02.2011 15:33:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:32 - İp: 88.***.**3.232
egelibey84
egelibey84 (üye)

bende senin gibi paraflaşlar hakkında araştırma yaptım çok marka var profoto,multibilitz,hensel,bowens,broncolor,elinchrom,ama ben sana FOMEXİ ÖNERİRİM G.KORE MALI SATAN ARKADAŞLARDA BU İŞİ 35 SENEDİR YAPIYORLAR HAYYAMDA YERLERİ VAR REFARANSLARIDA ÇOK İYİ TEKNİK MATERYAL Bİ BAK İSTERSEN [>:D :D<] bunu ilk yazan sensin doğrumu arkadaşım aslan parçası senin yerin yurdunda bellidir bizimde bellidir ben soru sorduğumda dediğimki (elinchrom) hakkında bilgi almak istiyorum sen kalktın üstteki yazdığını yazdın ve ısrarla ve şuda var fomex diye yazdığımda senden başkasının bu markayı övdüğünü görmedim övermisin översin tabiki öveceksin ekmek yiyosan ekmek yediğin yerin kılıcını sallamaktan başka birşey yapma zaten bende olsam aynısını yaparım arkadaşım bu davanda sana birşey demem ekmek parasıdır ama ben diyorumki HAKİKATİ konuşalım eğer bu dediğin flaş o markalardan daha iyiyse iyi olduğuna dair ticari anyayış içersiinde övdüğün malın gerçektende kalite değerlerini kalite belgeli olduğunu bize sun'ki haaaa bizde diyelim gözde paraflaş markalarının içinde fomexte varmış diyelim diyorum ama sen idda içinde bulunduğun flaşın diğerlerinden kaliteli veya hem kaliteli hem ucuz olduğuna dair bir açıklama yapamıyorsun ispatlamak zorundasın madem eğer gerçekten vicdanınla isen neyin ne olduğunu açık yüreklilikle söylemelisinki insanlarda haaa bu adam benim flaşımda işinizi görür arkadaşım ekonomik ama netice olarak ... markalar kadar kaliteli netice vermez veya onlara yakın kalitede olması için ... flaşlar kadar pahalı olması gerekiyor takdir müşterinindir 5,000 lira parası olan doğan slx alır 25.000 olanda mercedes alır desen sıkıntı yok bende sana ozaman derimki bu arkadaşımızda ekmek yediği yerin doğal olarak malını tanıtıyo veya dürüst bir satıcı veya tanıtıcı derim ozaman benim gibi binlerce kişi bi nebze sıcak bakar ve illaki hadi birde şu fomex'e bakalım der ama sen böyle yaparsan anca gelip en azından bi bakacak deneyecek belkide senin dediğin flaşın neticesi hoşuna gidip alacak insanlara karşı dürüst esnaflık çerçevesi içinde bilgilendir sadece bir markanın diğerlerinden iyi olduğunun idaaa ederek tanıtım yapma..

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:47 - İp: 78.***.**0.183
birsahil
birsahil (üye)

ya neden anlamıyorsun ben fomexle bir ilgim yok yalnız bu markada var bir araştır dedim sen fomex in adamısın dedin zaten şimdiki teknolojide aralarında çok büyük farklar yok şimdi pentax markası makinan olsa resim çekemiyecekmisin ben sana onu anlatmaya çalıştım

Tarih: 11 Şubat 2011, 15:54 - İp: 88.***.**3.232
egelibey84
egelibey84 (üye)

tabikide çekilir bu işler maddiyata bakıyor elinde örnek veriyorum 100 bin lira varsa manyak bir stüdyo kurarsın herşey maddiyata bakıyo ama sende bu marka şu para diğerlerinden iyi dediğin zaman olmuyor haksız rekabet etmek oluyor ben şahsen o markalarıda çok çok iyi bilip araştırmadım ama şu var sen tek bir markada kalınca bende haklı olarak kıllandım

Tarih: 11 Şubat 2011, 16:00 - İp: 78.***.**0.183
birsahil
birsahil (üye)

ya bu konu çok uzadı sen diğer markalara da bi bak ben nissin di 866 flaşı da övmüşüm şimdi onun adamımıyım yoksa

#birsahil' tarafından 11.02.2011 16:09:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Şubat 2011, 16:06 - İp: 88.***.**3.232
egelibey84
egelibey84 (üye)

evet uzadı haklısın diğer markalarada bi bakayım

Tarih: 11 Şubat 2011, 16:10 - İp: 78.***.**0.183