meil
meil (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon D80 Canon D40 - 450d*hangisi?

mrb, bu 3 makinden hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.. belki daha önce karsılastırması yapılmıs olabilir ama hiç vaktim olmadığı için bakamıyorum onlara.. şimdiden sagolun..

Tarih: 12 Ağustos 2008, 20:27 - İp: 85.***.**5.170
zadeh
zadeh (üye)
İzmir / Amatör

Sen bu ingilizce ile mi yabancı siteleri takip ediyorsun, yani yukarıda okuduklarından nikon canon karşılaştırmasımı çıkarttın ?

Belli niye böyle saçmaladığın, yazılanları anlayamayıp kendi bir tarafından uyduruyorsun. diğer başlıkta bir kaç kitap tavsiye ettim ahhh pardon senin okuduklarını anlayamadığını unutmuşum, neyse senin için bir çare yok üzülme bazı insanlar senin gibi doğuyor yazık.

Tarih: 21 Eylül 2008, 14:31 - İp: 88.***.**7.6
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

zadeh gerçekten geri zekalı olduğuna kanaat getirdim..

aşağıda bariz şekilde canon-nikon karşılaştırması var. ya sen ne zavallı birisin ya daha fazla rezil etme kendini.. söylediğin şeyler seni anlatıyor inan bana klinik yardım almalısın..

for exampledan sonra ceviriyorum)
(örnekte Canon daha yumuşak resimler üretmiş temel ayarlarda demiş.. ama Nikon daha keskin resimler üretmiş demiş))

You are over some control at your dslr, in default settings dslr engineers accept some values, for example Canon use soft picture at default settings but Nikon use sharper pictures. If you dont like this choice you can change this. Canon prefer portrait for default, Nikon prefer landscape, because portrait needs little bit softer images. This is choice also we can made.

dahada güldürme kendini...

Tarih: 21 Eylül 2008, 16:14 - İp: 78.***.**9.219
zadeh
zadeh (üye)
İzmir / Amatör

Puskas ailecek ve eğlenerek izliyoruz seni, yakında bir sirkte gösteriye çıkacakmısın ?

Ha bu arada o yazıdan anladığın buysa tebrikler başarılarının devamını diliyorum.

Ha bu arada bir ingilizce kursa yazıl diyeceğim ama sende bir işe yaramaz.

Tarih: 21 Eylül 2008, 16:48 - İp: 88.***.**7.6
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

sirkte gösteriye cıkacam ama terbiyecin olarak ortada oynayacak olan sen olcaksın..hahahhaah yazıyı çevirdim sana belki bilgin artmıştır. hahahaha hala inat inkar iflah olmazsın sen ya...ailene sabırlar olsun işleri zor senle...

karşında çoluk çocuk var zannetin galiba biryerlerden kopyalamış bi güzel ben yazdım diye satıyosun hahahahhaah ya hergün yazışalım inanılmaz keyiflendim bu olaylardan...

ya inan çok güldüm herzaman böyle şeyler yazda biraz keyiflenelim malum stresli işler yapıyoruz... hahahaahahh

Tarih: 21 Eylül 2008, 17:01 - İp: 78.***.**9.219