dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon D40 800$ Garantili

Merhaba arkadaşlar

Nikon D40'ın, 800 Dollar'ın altında satıldığı biryeri, duyan ve de görenlerin (türkiye de) insaniyetlik namına buraya yazmaları ria olunur .

Teşekkür ederim.

Tarih: 26 Aralık 2006, 16:37 - İp: 88.***.**6.86
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

...

#muratsen' tarafından 27.12.2006 10:41:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Aralık 2006, 10:38 - İp: 85.***.**1.217
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

boynuna taktığında havalı duracak bişi arıyosan Can simidi al - ördeklisi makbüldür! üzerine marker kalemle Canon yazarız.

Tarih: 27 Aralık 2006, 10:44 - İp: 85.***.**1.217
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Hatta bu can simidinden on tane alırsan kendiliğinden CAN -ON olmuş oluyor....
bu arada bizi makaraya sarmasanda kendi asıl nickine dönsen diyorum. ip'ler çok belli oluyo bak!

Tarih: 27 Aralık 2006, 10:45 - İp: 85.***.**1.217
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

#dilaver61' tarafından 11.01.2007 14:29:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Aralık 2006, 11:39 - İp: 85.***.**0.171
murat71
murat71 (üye)
İstanbul / Amatör

bbu topikte yazılanları okuyorumda konu nerden nereye gitmiş neyin kavgasını veriyoruz halbuki saygı ve seviyeli bir tartışmadan uzaklaşmış teknoloji gibi ben zeniht kullandığım dönemde bile hiç utanmadan heryerde kullanıyordum ve hiçde aa yanımdakinin canon veya nikon demiyordum makinam beni memnun ettigi ve bende onu en iyi şekilde kullandıgım sürece sorunyoktur canonda kullandım ama marka saplantım olmadı eminimki dilaver beyde zeniht kullanmıştır ama şimdi teknoloji ilerledi neredeyse hiç hata yapmadan hepsi cekiyor fotografı birbirlerinden aslında pek yok farkları hepside birdilim pasta kapma şavaşında ama bizler burda ne yapıyoruz bunu düşünelim lütfen herbirimiz burda bir şeyler ögrenmek ve bildiklerimizi paylaşmak için burdayız her görüşe saygı duyalım ve birbirimizi kırmayalım marka şavaşları yapılırken burada onlar orada ceplerini doldurmaya çalışıyor bakın bayram haftasındayız birbirimiz kırmayalım

*** İYİ BAYRAMLAR DİLERİM***

Tarih: 27 Aralık 2006, 12:05 - İp: 85.***.**9.19
ahmet79
ahmet79 (üye)
Antalya / Amatör

evet dilaver bey seçiminizi yaptınızmı?

Tarih: 27 Aralık 2006, 13:16 - İp: 85.***.**7.112
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

#dilaver61' tarafından 11.01.2007 14:30:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Aralık 2006, 16:37 - İp: 85.***.**0.171
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Yani burada pentax pantax pantax pantax diye sayıklayanlar o makinelere toz kondurmayanlar acaba ellerine kaç kere bi pentax makine alıpta bi fotoğraf çekmişler.
Çekememezliğinde bu kadarı olur diyorum ben siz istediğiniz kadar yırtın kendinizi kimse sizi dinlemiyor işte bu bi gerçek geçen bi topicte adam sıfır pentax fiyatına ikinci el nikon d70s almıştı o arkadaşlarında defalarca pentax pentax pentax dedikleri halde.
Siz düzeltemezsiniz veyada olmyan bi imajı siz yaratamazsınız arkadaşlar açılan topiclere saygısız saygısız dalga dubara şeyler yazarak bişey yaptığınızımı sanıyorsunuz acaba?

Tarih: 27 Aralık 2006, 16:58 - İp: 81.***.**7.66
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Hop, ağır olun molla desinler... ortamı boş bulup saldırmayalım.

Dilaver bataklık ördeği lafını sana aynen iade ederim...
seni adamdan saydık bide özür falan diledik. Ben senin yerinde olsam zaten para harcayıp makine falan almam. yetenek olmadıktan sonra makine naapsın?

Tarih: 27 Aralık 2006, 17:09 - İp: 85.***.**9.77
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

ben Dilaverin usta-acemi lafına takılıp olayı biraz sulandırmış olabilirim ama bu bataklık ördeği benzetmesi haddini aşan acıklı bir kelamdır. o lafa kadar da kendisine abi diye yazdım hatta ama adam otomatik pilota bağlamış hırs yapıyor... Allah akıl fikir eylesin ne diyeyim.

"bu kadarı fazla gerçekten de... siz haklısınız. keşke usta acemi olayında daha dikkatli kelimeler kullansaydınız da bunları hiç yaşamasaydık...

ben söylediklerimden ve alaycı tutumumdan dolayı özür diliyorum sizden, samimi olarak hem de... unutalım artık bunları, 3 günlük Dünya da yaşıyoruz."

bu mesajımdan sonra hala saldıran birine nasıl saygı duyarım?...

Tarih: 27 Aralık 2006, 17:28 - İp: 85.***.**9.77