dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon D40 800$ Garantili

Merhaba arkadaşlar

Nikon D40'ın, 800 Dollar'ın altında satıldığı biryeri, duyan ve de görenlerin (türkiye de) insaniyetlik namına buraya yazmaları ria olunur .

Teşekkür ederim.

Tarih: 26 Aralık 2006, 16:37 - İp: 88.***.**6.86
hisli
hisli (üye)
Yurtdışı / Amatör

kotu bir tartisma olmus. isteyen istedigini alir. kimsenin tercihlerinden dolayi kinanmasina gerek yok.

makineler teknolojik aletler, ek bir ozelligi gereksiz bir sekilde, ne var ki amatorlere gore diye nitelemek tartismayi kotu yola sevk etmis. dilaver bey keski murat beyin ozur diledigi yerde bu kotu tartismayi bitirme buyuklugunu gosterseydiniz. actiginiz konu yararsiz olmus sonucta.

ancak belki normaline doner diye konu ile ilgili fikirlerimi soyleyebilirim sanirim. D40 bence cok faydali bir makina. Nikon icin ucuz sayilabilecek bir fiyata satiliyor ve bir cok insana ucuza kaliteli fotograf cekme firsati verecek. Gorebildigim kadariyla ana hedef kitlesi bu saatten sonra compact makine almayi gereksiz goren, yeni baslayan ve yoluna eger devam ederse nikon ile devam etmek isteyen insanlar. Ancak Turkiyedeki satis fiyati 800$+Kdv cok afadersiniz ama bariz bir kotu niyet.

Tarih: 27 Aralık 2006, 17:35 - İp: 195.***.**8.198
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Sen biraz ağır ve efendi ol sana molla derler belki, topiğin başından beri üslubunu görüyoruz güya yardımcı olmaya çalışıyorsunuz insanlara bu şekildemi?

Tarih: 27 Aralık 2006, 19:08 - İp: 81.***.**7.66
burgman
burgman (üye)
İstanbul / Amatör

kod.çok doğru söylüyorsun.kimse nikon yada canon kötü makine demiyor.sadece ve sadece alındıkları fiyatları hak etmiyorlar. sitedeki fotoların en fazla hangi markayla çekilmişse o markadan alıcam zihniyetindekilerle aynı düşünceyi paylaşmıyorum.yurtdışı ile türkiye fiyatlarının aralarındaki uçurumu başkası değil bizler yaptık.gelelim dilavere..ördek lafını sana yakıştıramadım.çünkü.... söz sahibinindir.bu topiği kapaman daha mantıklı olur düşüncesindeyim.

Tarih: 27 Aralık 2006, 19:33 - İp: 85.***.**1.171
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

uslubumda ne varmış... mesaj arasında kendini usta - SRli makineleri (Sonyci-pentaxcı grubu hedef alarak) kullananları ise acemi ilan eden birinin karşısında "Senseiiii" deyip secdeye mi kapanacaktım?

Bir tane de FK sitesinde var böylesi..oda Tripod kullananlara Lümpen diyor. Bu arızalı bakış açısını sindirmemi mi bekliyorsunbuz?

"Bataklık ördeği" küfürü ile de kişi kendini belli etmiştir zaten. gerisi boştur.. benim kimseye ne topicden küfür etmişliğim nede özelden döşenmişliğim vardır. sonrasında kalpler kırılmasın diye de özrümü de dilemişim.
Ben suçluysam da severek kabul ettim.
Eyvallah...

#muratsen' tarafından 27.12.2006 20:05:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Aralık 2006, 19:34 - İp: 85.***.**1.217
docteur
docteur (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

selamlar
!!! mimarca!!! lafım sana dslr makine sahibi değilim ama dslr makine sahibi arkadaşlarımla beraber fotograf çekmeye gittiğimde onların da makinesini kullanıyorum ve fırsat buldukça piyasaya yeni çıkan makineleri mağazalarda inceliyorum elime dslr almışmıyım almamışmıyım gör bu da sana kapak olsun

Tarih: 27 Aralık 2006, 20:22 - İp: 85.***.**9.181
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

yalnız iyice bar kavgasına çevirdik olayı oda enterasan
Hepimize helal olsun! (başta ben olmak üzere)

Bence bırakalım artık...

Tarih: 27 Aralık 2006, 20:35 - İp: 85.***.**1.217
docteur
docteur (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

muratsen evet özür diliyorum ama mimarcanın söylediklerinden sonra cevap hakkı doğdu bana o yüzden bunları yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın

Tarih: 27 Aralık 2006, 20:47 - İp: 85.***.**9.181
journalelf
journalelf (üye)
İstanbul / Amatör

SELAM Sonunda fotoğraf makinemi aldım ..Deneme çekimleri yaparken anladım kii gerçekten mükemmel..Nikon D 40 hiç düşünmeden alın derim..
12+3 ay taksit kdv faiz dahil 1740.00ytl (1gb hafıza kartı 80ytl ıcınde)

Tarih: 27 Aralık 2006, 23:29 - İp: 88.***.**1.219
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

1740 YTL.

O fiyata D40 hiç düşünmeden alınır ancak, çünkü biraz düşününce alınmaz.

Tarih: 28 Aralık 2006, 00:05 - İp: 85.***.**3.108
burgman
burgman (üye)
İstanbul / Amatör

güzel espiri

Tarih: 28 Aralık 2006, 00:07 - İp: 85.***.**1.171