netfotograf
netfotograf (Yönetim)
İzmir / Firma

Netfotoğraf Canon Eos 30d Test:

Değerli üyelerimiz.

Netfotoğraf sitesi olarak sizlere daha önce sitemizce yapılacağını duyurduğumuz makina testlerinin ilkini Canon Foto-Video Türkiye Mümessili Erkayalar dan sitemize gönderilen Canon nun EOS 30D modeli başlatmış bulunuyoruz.

Bu testin sitemizde ve Türkiyede bir ilk olmasından dolayı eksikliklerimiz olabilir.Amacımız burada açtığımız bu forum ile bizlere bundan sonraki testlerimizde yön vermeniz ,test ettiğimiz Canon EOS 30D fotoğraf makinası hakkında görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilmeniz.

Testi gerçekleştiren arkadaşımız AS (Adnan) ın yaklaşık bir buçuk aylık çalışması sonucunda ortaya çıkan bu inceleme sizlere sunulmadan önce sitemizde fotoğrafçılık ve ekipmanları konusunda bilgisine güvenebileceğimiz arkadaşlarımızın önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır.

Buradan sitemiz adına bu arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Canon EOS 30D hakkındaki görüşlerinizi bu topicten ,DSLR / DSLR Like Satın alma rehberinden yapabileceğiniz gibi Test sayfamızda ki "Forumda Canon Eos 30D" başlığı altından da bu topiğe ulaşabilirsiniz.

Canon EOS 30D Test sayfasına giriş için tıklayınız.

Saygılarımızla Netfotoğraf.

Testi hazırlayan: As ( Adnan )

Teste yorum ve görüşleri ile katkıda bulunan arkadaşlarımız:

Dadanagast ( İlker )
Burkay ( Murat )
Ömergin ( Ömer ).

#netfotograf' tarafından 12.10.2006 12:00:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ekim 2006, 01:47 - İp: 81.***.**0.119
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla oyle yapiyorum adnan..
....
mehmet sana forumca alalim diyecegim ama once kivanc'a almamiz lazim valla.. ha bir de fikrete..

Tarih: 30 Kasım 2006, 05:54 - İp: 86.***.**0.120
burfak
burfak (üye)
İstanbul / Amatör

ilker, avukat'ı unutmayalım.
adamcağız ne hallere düştü dslr için. hayatı altüstü oldu baksana avatarlarına.

Tarih: 30 Kasım 2006, 07:40 - İp: 84.***.**6.243
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

mehmetklyr sen hala makina alamadınmı.Epeydir ortalıklarda görünmeyince ben makinayı aldı fotoğraf çekmeye gitti diye düşünüyordum.

Tarih: 30 Kasım 2006, 15:59 - İp: 85.***.**6.94
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Önce bana,sonra Pazarbeye(yok onun parası var bedavaya getirmeye çalışıyor, almayalım o halde ona ),ve mehmet'e alalım.

Tarih: 30 Kasım 2006, 16:21 - İp: 85.***.**3.126
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bence de bir kivanc'a bir de mehmete alalim.. avukati bosverin, o cimri, almiyor..
istese, valla canon'un tum lenslerini alip cikar..
arkadaslar bir de bana alalim, benim de yeni bir dslr'a ihtiyacim var.. veya bendeki 350d'yi kivanc'a verelim, ona alinacak dslr'i da bana verelim..
(bu kadar da insaniz, artik bir 1dsMII alinir herhalde.. )

Tarih: 30 Kasım 2006, 19:18 - İp: 86.***.**0.120
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Siz İngilizler zenginsiniz.Stüdyoda bile hasselblad kullanıyorsunuz.Sen iyisimi kendine ondan al,bırakda biz garibanların umudu olsun mark 2

Tarih: 30 Kasım 2006, 23:16 - İp: 85.***.**9.173
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

ingilizler zengin de kivanc, ben degilim valla.. icim gidiyor butun lenslere makinelere ama alamiyorum iste..
gel bana alalim, sen zaten beklemeye alistin..

Tarih: 30 Kasım 2006, 23:27 - İp: 86.***.**0.120
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Olur valla söz ilk para veren ben olacağım sana.1 euro ile başlatalım mı açılışı,ne dersin?

Tarih: 1 Aralık 2006, 15:46 - İp: 85.***.**5.64
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

ha ha ha yine hayal patlamaları olmus burada. makinalar lensler havalarda ucusuyo valla bende canon 5d ye niyetlendim ama niyetlenmemle kaldım cunku hayat sartları beni istanbula surukleyince makinaya ayırdıgım paranın tumunu eve esyaya bagladımmmm

Tarih: 1 Aralık 2006, 20:19 - İp: 88.***.**0.249
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

hayalleri gerceklestirebiliriz ama.. bulent ne kadar veriyorsun soyle hocam?.. bak kivanc 1 euro verdi bile..

Tarih: 3 Aralık 2006, 23:06 - İp: 86.***.**0.120