mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

Ne Zor İşmiş Dslr Seçmek:)

Evet arkadaşlar Fotograf merakım benim bilgiasayarın başına civiledi...
Bundan 2 ay önce çıktığım bu yolda nerelere geldik.

Öncelikle bir compat makina alayımda biraz kendimi geliştirince üst seviyede bir makina alırım diye çarşıya çıktım. Ama aldıgım compact ve DRLR like makinaların amacıma uygun olmadıgını görünce yok olmayacak bu iş deyp DSLR almaya karar verim, olan bundan sonra oldu

Fotograftaki amacım binip arabama kaygısız bir şekilde doğaya açılmak, kapalı mekanlardan bir parça olsun uzaklaşmak, kendimi dinlemek, güzel fotograflar çekip mutlu olmak idi...

Ama bu DSLR işi öyle karışık bir işmiş ki son 1,5 aydır internette fotograf makinası incelemekten bir hal oldum, kapalı mekanlardan kurtulalım derken Forum bağımlısı oldum çıktım...
Lütfen yardım edin bu forum bağımlılığının çaresi var mı?

DSLR satın alma bölümüne yazdım ki benim gibi ilk defa DSLR almak isteyen arkadaşlara örnek olsun diye... Saygılarımla....

Tarih: 8 Ağustos 2006, 14:19 - İp: 85.***.**3.163
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

Şu an itibari ile Canon Eos 350D ye sipariş verdim İnsallah Pazartesi elimde olacak. 1600 YTL KDV dahil fiyata Body+512 CF+Tripod+Garantili.Lenslere 2-3 gün içerisinde karar vereceğim artık, gerçi o konuyuda o/o 90 kararını verdim sayılır.Son rütüsleri yapacağım

Evet arkadaşlar sancılı ve sıkıntılı bir sürecten sonra bu kararı vermiş olmak bende hissettiğim kadarıyla 1000 Euro degerinde bir rahatlama sağladı

Son söz olarak "Ne Zor İşmiş DSLR Seçmek" diyorum ve darısı kararsızların başına olsun

#mbsahan' tarafyndan 11.08.2006 19:29:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Ağustos 2006, 19:03 - İp: 88.***.**6.184
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Hayırlı olsun, keyifli fotograflar.

Tarih: 11 Ağustos 2006, 19:52 - İp: 85.***.**7.251
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

M.Fatih Demirhan verdiğiniz bilgiler ve iyi dileğiniz için çok teşekkür ederim.

Tarih: 11 Ağustos 2006, 19:58 - İp: 85.***.**0.16
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Sancilar bitmis, gecmis olsun.

Ve hayirli olsun, nice guzel pozlara..

Tarih: 12 Ağustos 2006, 01:08 - İp: 85.***.**7.13
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

Antika teşekkür ederim

Tarih: 12 Ağustos 2006, 15:49 - İp: 88.***.**3.136
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gecmis olsun beyhan.. hasta oldugunu bilmiyordum..

Tarih: 12 Ağustos 2006, 16:37 - İp: 62.***.**2.10
mbsahan
mbsahan (üye)
Gaziantep / Amatör

İlker merhaba, geçmiş olsun dileğin için teşekkürler...
Ama Adnan abi tedavisini buldu
-"mbsahan bu forum bağımlılığının tek çaresi hemen bir makina alıp kendini dağlara ,bayırlara vurup fotoğraf çekmenin zevkini yaşamak."

Bende fikrini dogru buldum ve makina almaya karar verdim. Makinam gelsin direk dağa çıkacam

Tarih: 13 Ağustos 2006, 16:26 - İp: 85.***.**9.254