kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

K10d Nin Renkleri

Tezim: k10d renklerinde yeşil ve sarı vardır- KOyu alanlar da yeşil renk kendini gosterirken açık alanlarda ise sarı renk açık bi şekilde kendini gotermekdedir.

Bu topic altında benzer tespitler ve kullanıcı gorusleri aynı zamanda izleyici gorusleri vardır.

İyi seyirler

#kontrast' tarafından 12.05.2007 22:28:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Mayıs 2007, 15:38 - İp: 88.***.**4.70
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ünal abi bende onu diyorum zaten

Tarih: 18 Mayıs 2007, 18:59 - İp: 85.***.**2.181
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ünal abi sizin meslek fotoğrafçılık mı ?

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:00 - İp: 85.***.**4.134
murat-d80
murat-d80 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:00 - İp: 85.***.**2.181
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ployboy ünal abi supersin. İstnabula gittigimde kesinlikle görüşmek istedigim birisin. Mutlaka aricam seni. Ömerginden de selam getiririm sana Hemserim ya. hic bana cekmemiş kereta. sen merak etme o da dogru yolu bulacak.

Çarşaf-bikini konusnda elbette herkesin diyecegi veya benimsedigi bisey mutlaka vardır. bende topic sahibi olarak hemen bir iki kelam edeyim. rokomet cok güzel soylemiş ama muratta peşi sıra güzel bisey soylemiş. İnanclar, farkılıklar, örf vs. Bir toplumun genel degerler bütünüdür. Ama ülkemize hızlı bir değişim ve hızlı bir kutuplaşma olmakta. Bunda dünaynın küçük bir köy haline getirilmeye cabalnamsının etkileri var genel olarak. Orta yolun bulunması da zor oluyor haliyle. O bikini olmasın bu çarşaf olmasın derse.. isteyen istedigini giysin cümlesi iflas ediyor bir anlamda. Bazı şeyler çözümsüzdür. Değişimin geregi olarak çözümsüzdür. Üstelik dünyanın fiziksel ve beseri olrak basdondurucu olumsuz hızını dusunursek bizim konustuklarımız devede kulak kalıyor.

Genel olarak herseyin yozlaşması bazı şeyleri imkansız hale getiriyor. Üniversite yıllarında bu konular icin belki de kitap yazazcak kadar cümlelerim vardı. ama şimdi inanın hic bisey diyesim gelmiyor. Böyle olması gerekiyor. Böyle oluyor.. böyle olacak. ve biz tükenecegiz.

konumuza dönelim. Dün elime is bulaştı. mintaxla temizledim. tertemiz oldu. Yeşil renkli mintax nasıl oluyorda oyle mis gibi kokularla tertemiz yapıyor tenimi.

Hergecen gun benimle aynı fikirleri paylaşan insanların oldugunu gormek adına da mutlu oldum. Her gecen gun bazı konular icin daha kararlı oluyorum.

Fufuili abimin de dediği gibi..
zenıt12xp.lumıx fz30 Nıkon d200 zenıt kullanmayan iyi bir fotoğrafçı olamaz

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:08 - İp: 88.***.**6.207
fufuli
fufuli (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyeliği iptal edilmiştir.

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:10 - İp: 85.***.**0.143
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

spor

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:12 - İp: 88.***.**6.207
fufuli
fufuli (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyeliği iptal edilmiştir.

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:15 - İp: 85.***.**0.143
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili arkadaşlar hanginizin elinde K10d varki bukadar ateşili savunutor yada elştiriyorsunuz.

Tartişmak güzel ama bunu farklı mecaralara çekerke kalp kırmak hiç hoş değil.

Öteyandan öteyandan geyikleri serbet kürsüde yapın

Aksitakdirde konu silinecektir.

flassv
EDİTÖR

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:19 - İp: 81.***.**6.136
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ünal abiyi bende hakikaten tanımak isterim. Birikimli bir agabeyimiz.

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:21 - İp: 85.***.**4.134
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

geyilerin serbest kursude yazılması fikrine katılıyorum. Ama bu yazınızı sadece bu topiğe yazmanıza katılmıyorum. Diğer topiklerede bir göz gezdirmelisiniz.

kontrast
üye

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:28 - İp: 88.***.**1.113