kerimtatoo
kerimtatoo (üye)
Bartın / Amatör

Fuji S9500 Estantane Problemi

Arkadaşlar merhaba,
Forum sayfalarını büyük bir zevkle takip ediyorum.Burdanda etkilenerek 2 ay önce S9500 fuji makina aldım.Ama 1 hafta önce durup dururken manuel ve P A S ayarları işlevini yitirdi.Manuel ve estantene ayarlarını yapan tekerlek çalışmamaya başladı.Garntiye gitti.Problem büyük ihtimalle halledilecek.Daha önce bu sorunla karşılaşan varmı?Tekrar aynı şey başıma gelirmi?Teşekkürler ve iyi günler dileklerimle...

Tarih: 6 Mayıs 2006, 09:06 - İp: 85.***.**7.13
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Ben 2 aydır kullanıyorum ancak ne ben ne de S9500 fun club'daki birçok üyeden böyle bir şikayet almadım.Bu sık karşılaşılan bir durum değil.Bir an önce makinanın tamir edilmesini umuyorum.Geçmiş olsun sana.

Tarih: 6 Mayıs 2006, 12:09 - İp: 85.***.**6.250
kerimtatoo
kerimtatoo (üye)
Bartın / Amatör

teşekkür ediyorum.Bende bu forumdaki S9500 ile ilgili bütün yazıları okudum.Böyle birşeyle karşılaşmadım.Ama makinadan çok memnunum.Aldığımada pişman değilim.Ama yinede başıma gelmesi çok üzüntü verici.Birde tavsiyem mutlaka garantili bir makina alın.Düşünsenize ben bu makinayı 200-250 YTL için amerikadan almayı düşünüyordum.

#kerimtatoo' tarafyndan 06.05.2006 13:03:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Mayıs 2006, 13:01 - İp: 85.***.**7.13
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İşte garantiye ben bu yüzden önem veriyorum.Kim istemez ki daha ucuza makinaya sahip olmayı ama işte insan birinden birini fedakarlık etmek zorunda kalıyor.Kısmet,kimin makinasına ne zaman ne olacağı belli değil.

Tarih: 6 Mayıs 2006, 13:30 - İp: 85.***.**6.250
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Kerimtatoo - Makineyi nerden aldın ? Türkiye ithalatı ise ( Ambalajın üstünde yumurta şeklinde bir hologram ve içinde Fujifilm Türkiye Garanti kartı bulunur ) benim dikkatime gönder - Sorun neyse hallederim - FUJIFILM TÜRKİYE / DEREBOYU CAD. 39 / Halkalı - İSTANBUL
MUSTAFA HOŞBAKAN DİKKATİNE.

Tarih: 13 Mayıs 2006, 15:24 - İp: 85.***.**4.241
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

makinen garantili ise positif kardeşimiz kesinlikle sorunu çözer

Tarih: 13 Mayıs 2006, 15:31 - İp: 85.***.**3.82
kerimtatoo
kerimtatoo (üye)
Bartın / Amatör

Mustafa bey makinayı aydınlar fotodan aldım.Kendim Bartın Amasradayım.Burada Bilgehan adında fujici bir abimiz var(Doğan Color)makinanın bozulduğu ertesi gün ondan makinayı İstanbula gönderdim( ki makinayı ondan almamama rağmen buda çok ince bir davranıştı).12 gün içinde tekrar elime geçti.Ben sadece bu problemin neden kaynaklandığını öğrenmek istemiştim ki bundan sonra bu problem hakkında bilgi sahibi vede daha dikkatli olayım.Bana bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum..İlginiz için teşekkür ediyorum..Makinadan çok memnunum.Herkese tavsiye ediyorum.Yeniden dünyaya gelsem yine aynı makinayı alırdım( )şakasıyla mesajımı bitiriyorum...

Tarih: 18 Mayıs 2006, 23:16 - İp: 88.***.**8.151
eozdemir
eozdemir (üye)
Karabük / Amatör

Evet bende makinamı bir iki ay önce aldım ve şimdi fonksiyon tekerleği çalışmıyor. Acaba bu konuda s9500 zayıf mı? Çok sinir bozucu bi olay. Makinanın içini mi açarlar yoksa yenisini mi verirler acaba? Sinir oldum.

Tarih: 5 Haziran 2006, 22:31 - İp: 88.***.**1.77
arda.ates
arda.ates (üye)
İstanbul / Amatör

Bende 2 3 aydır 9500 kullanıyorum tekelekte sorun yokda , manuel netlemeye yardımcı olan evf/lcd tuşunun altndaki tuş çalışmıo bi türlü boş zamanıma denk gelmedi gönderemedim servise

Tarih: 6 Haziran 2006, 03:55 - İp: 85.***.**2.124
ferhat89
ferhat89 (üye)
İstanbul / Firma

beyler hadi hayırlı uurlu olsun benimde ayar tekerleğim mort oldu ALLAH tan garantisi varda teknik servise vercem. bu fabrikasyon hatasımıdır kullanıcı hatasımı yane para isterlermi? ayrıca kerimtatoo kardeşim senin sorunun halloldumu para istedilermi senden?

Tarih: 5 Ağustos 2006, 12:46 - İp: 85.***.**6.169
crafty
crafty (üye)
İstanbul / Amatör

aynı sorun bende de var, işin kötüsü tatildeyken başıma geldi, negüzel gece fotoğrafları çekecektim rüyalarda kaldı hepsi en yakın zamanda bi servise uğrayacağız artık

Tarih: 15 Ağustos 2006, 14:06 - İp: 85.***.**2.127