sulem8286
sulem8286 (üye)
Tekirdağ / Meraklı

Shinko Chc-9045 Termal Baskı

selamlar Shinko CHC-9045 Termal baskı makinası almayı düşünen biri olarak bu makina ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum baskı maliyeti bilgisi ve dayanııklılık ve baskı kalitesi nasıldır hangi marka termal baskı makinesi ile kıyaslanabilir şimdiden teşekkürler

Tarih: 30 Mart 2006, 01:44 - İp: yok
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bu işde yapman gerekeni soyleyim. istanbula yakınsın zaten.. kendi cektigin fotolardan bi cd yap.. sirkeciye gel. darfilm (shinko) yalcınlar (copal) eftaş (mitsubishi) ve sony magazalarından demo yapıp karşılaştır. Bunun baska yolu yok..

maliyet olarak en ucuz mtsubishidir..

Tarih: 30 Mart 2006, 12:16 - İp: 85.***.**0.68
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

BEN IKI AYDIR KULLANIYORUM. NETICELERI GAYET GUZEL.
10*15 MALIYETI SIMDILIK 290 KURUS. MAKINA YAYGINLASINCA
UMARIM FIYATLARI DUSER. AKTUEL DIGITAL. GOLBASI ANKARA

[email protected]

Tarih: 30 Mart 2006, 17:44 - İp: 85.***.**9.160
yenilmez
yenilmez (üye)
Afyonkarahisar / Firma

Shinkochc9046 termai tek kelimeyle harika tavsiye ederim arkadaşım. alırsan şimdiden hayırlı olsun
yenilmez color

Tarih: 1 Temmuz 2006, 00:39 - İp: 88.***.**9.65
fotoisil
fotoisil (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sony'den şaşma derim 7 saniyede baskı renkler çok canlı ve yumuşak...

Tarih: 6 Ağustos 2006, 16:36 - İp: 81.***.**2.138
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende shinko ile sony i kıyasladım.sinko daha iyi geldi.bitane sipariş verdim

Tarih: 8 Eylül 2006, 18:37 - İp: 85.***.**7.97
kobexxx
kobexxx (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

BENDE SHINKO CHC 9045 DIYORUM FUARDADA INCELEDIM HEM KAR MALIYETI 10X15 ICIN0,26KURUSA KADAR DUSTU HEM MAKINA FIYATIDA UYGUN DIGERLERINE GÖRE SADECE BASKI HIZI DIGERLERINDEN YAVAS AMA STUDYO ICIN KULANICAKSAN BENCE COK UYGUN..

Tarih: 17 Mayıs 2007, 12:08 - İp: 88.***.**0.8
fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

mıtsubıshıyede bir bak derim
en azından maliyet düşük

Tarih: 21 Mayıs 2007, 23:33 - İp: 88.***.**5.86
caner0203
caner0203 (üye)
Tekirdağ / Özel Gün Fotoğrafçısı

kolay gelsin öncelikle bende de copal dpb 6000 var ve bende memnunum 10*15 27 ykr 15*21 68ykr maliyeti var.hızlı baskı ama pc olmadan baskı imkanı yok.kullanımı cok kolay...tavsiye edrim fiyat ben 3130 ytl almıstım şimdi bilmiyorum...
saygılar...

Tarih: 25 Mayıs 2007, 15:53 - İp: 88.***.**3.188
mrtbyzsln0
mrtbyzsln0 (üye)
Gaziantep / Profesyonel Fotoğrafçı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 4 Eylül 2007, 16:03 - İp: 88.***.**4.206
demircet
demircet (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşım madem termal alacaksın bence mitsubişhi derim ben aldım arkadaşlarada tavsiye ederek aldırdım herkez çok memnun söyledigin markayı ve digerlerinide uzunca inceledim ve pek memnun kalmadım renk ve maliyetler açısından mitsubishi derim sana kolay gelsin

Tarih: 30 Ekim 2007, 13:37 - İp: 88.***.**9.34