sulem8286
sulem8286 (üye)
Tekirdağ / Meraklı

Shinko Chc-9045 Termal Baskı

selamlar Shinko CHC-9045 Termal baskı makinası almayı düşünen biri olarak bu makina ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum baskı maliyeti bilgisi ve dayanııklılık ve baskı kalitesi nasıldır hangi marka termal baskı makinesi ile kıyaslanabilir şimdiden teşekkürler

Tarih: 30 Mart 2006, 01:44 - İp: yok
fotovepco
fotovepco (üye)
Yalova / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın arkadaşım bendekodak6800var süper.yeni cıtızen varsirkecide baktım maliyet cok düşük makinada iyi sentez fotoda var bir bak istersen.yanlız dikkat et aynı kart ve ribonla iki ebat baskı yapabilsin.

Tarih: 30 Ekim 2007, 17:36 - İp: 85.***.**9.33
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar ben yaklaşık 10 aydan beri shınko 9045 kullanıyorum. kullanışlı bir makina. ama çözemediğim birşey var, bir ton flu luk var. bunu gideremedim. sp300 ler veya pp46 ların çıktılarına baktığımda tam bir netlik var yani cam gibi derlerya o misal. ama shınko 9045 imde bir ton fluluk yani netsizlik var.
sorun ne çözemedim

Tarih: 31 Ekim 2007, 10:44 - İp: 88.***.**3.58
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

dusunmeye gerek yok zaten koku kac parakı

Tarih: 9 Kasım 2007, 16:45 - İp: 88.***.**5.14
gencayyyyy
gencayyyyy (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamlar. öncelikle 10 aydır mıtsubıshı kullandıgımı,kart malıyetı ve kalıte acısından da cok memnun oldugumu belırtmelıyım.termal almayı dusunuyosan butun mrkalardan kendı cekımlerın ıcın baskı al ve oyle karar ver.cunku her kullanıcının renk ve kalıte anlayısı farklı olabılıyo sana en dogru hangısı gelıyorsa onu alırsın.

Tarih: 29 Aralık 2008, 17:45 - İp: 88.***.**4.237
TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaş bu makinanın kart maliyeti ucuzdu amaartık en pahalı oldu..aynı zaman da baskılar sarı geliyo bu konuda herkes şikayetci

Tarih: 9 Ocak 2009, 00:51 - İp: 88.***.**8.216
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:55 - İp: 88.***.**8.253