sozi2000
sozi2000 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Lustre Mürekkep Deneyen Var mı ?

Netfotograf.com sitesinin değerli üyeleri,
Epson L850 model fotoğraf yazıcım için şimdiye kadar hep orjinal mürekkepler kullandım. Piyasada bulunan Lustre marka fotoğraf kağıtlarını yeni kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. Acaba bu markanın mürekkeplerini deneyen var mı ? Deneyenlerden bu mürekkep ile ilgili görüş almak istiyorum .İlgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Tarih: 21 Mart 2017, 21:08 - İp: 185.***.**5.2
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Luftreiniger mürekkebi ve kağıdı kulaniyorum yaklaşık 2 seneden beri canon ve epsonda kulaniyorum herhangi için solmasın bozulma olmadı cook memnunum ben tavsiye ederim

Tarih: 8 Nisan 2017, 22:39 - İp: 78.***.**1.2
sozi2000
sozi2000 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Serhat bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız verdiğiniz mürekkep markasını internette araştırmaya çalıştım ama hiçbir yerde bulamadım. Acaba bir yazım hatası mı var? Bu mürekkep ve kağıt ürünlerini nerede bulabilirim ? İlginiz için tekrardan teşekkürler.

Tarih: 14 Nisan 2017, 08:53 - İp: 94.***.**6.130
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Pardon yazı hatası lustre demek istedim lustre mürekkep ve lustre kağıt yaklaşık 2 senedir kulaniyorum super tavsiye ederim

Tarih: 14 Nisan 2017, 22:26 - İp: 78.***.**6.174
osmansahin
osmansahin (üye)
Bursa / Amatör

İyi geceler. Konu 2 yıl önce açılmış ama yine de sormak istedim. Bursa'da "Bitmeyen Kartuş" mağazası Anti UV Photoink mürekkeplerin çok uzun süre solmadığını söylüyor. Bu mürekkepleri denediniz mi?
Yada Lustre mürekkepler ile Lustre fotoğraf kağıtlarının hangi türü daha iyi sonuç veriyor? Mümkünse bilgilendirirseniz sevinirim.
Ayrıca Rovi marka fotoğraf kağıtları ile Lustre marka kağıtlar arasında kalite farkı hakkında bilginiz var mı?
Teşekkür ederim.

Tarih: 11 Eylül 2019, 23:13 - İp: 62.***.**6.162
  • 1