serkankaya
serkankaya (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kiosk

merhaba arkadaşlar
stüdyoma kisok almak istiyorum.Stüdyosunda kiosku olan arkadaşlar, yada benim gibi kiosk almak isteyen arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi kiosk konusunda.
Stüdyoma nasıl bir katkı sağlar,nerden temin edebilirim nasıl bişe olması gerek fiyatları hemen hemen ne kadardır. şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 24 Aralık 2007, 10:51 - İp: 88.***.**5.158
hakibay
hakibay (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Selam,
Bence birisi Stüdyoda olacagina göre
en hesaplisi bir Sony SnapLab olabilir.
8 inc lik dokunmatik ekrandan müsteri kendisi secebilir.
Fiati 1800 Euro civari
Digerleri Ekran ve Baski ayri ayri modeller ve daha Pahali.
Tabiliki baski Maliyetinide hesapaman lazim. Selamlar

Tarih: 25 Aralık 2007, 04:42 - İp: 89.***.**7.27
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

değerli arkadaşlarım ben biraz incelemelerde bulundum kiosklar hakkında. sony iyi gibi. ama baskı maliyetleri pahalı. bizim için önemli olan baskı maliyeti değilmi?. müşteri geliyor bana mesela.fiyat soruyor. bende shınko 9045 modeli ekransız termal printer var. shınkodan verirsem 50 krş , yarın alırsan (ben ilçedeyim minilap yok dişa bastırıyorum, hergün servis geliyor bana) 25 krş diyorum. müşteri aslında hemen almak istiyor 50 krş pahalı geliyor , 25 krş iyi ama bir gün bekliyor fln filan. kiosk modellerinde müşteriye 25 krş fiyat verebileceğimiz bir model varmı. bu konu hakkında bilgisi olan varmı.??

Tarih: 25 Aralık 2007, 11:08 - İp: 88.***.**7.181
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

35 yeni kuruş olan perakende 10x15 fiyatın yakın zamanda yükseleceğini umuyordum.. burada, 25 ykrş dan bahseden arkadaşlara, Allah yardımcı olsun..

Tarih: 26 Aralık 2007, 10:05 - İp: 85.***.**8.21
to
to (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba arkadaşım

birde buraya bak www.kozmikbilisi.com fiyatı uygun istediğin bir yazıcıylada birleştirirsin. kolay gelsin

Tarih: 28 Aralık 2007, 11:21 - İp: 88.***.**7.156
yakacass
yakacass (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhaba serkan bey
Eğer hala bi karar vermediyseniz kiosk sistemini temin edebilirim düşük maliyetle size.
Görüşmek isteyen arkadaşlar msn [email protected]

Tarih: 18 Ocak 2008, 23:34 - İp: 88.***.**2.64
  • 1