elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

Sony Berkel Nasılbır Fırma (kiosk )

kusura bakmayın harflerı yanlıs yazdım ama bu fırmadan mal aldıgın zaman anyayı konyayı görursunuz elımde olan Kiosk arızalı adamlar yapmıyor yapmamaktada dırenıyor ürünü satıyor ama arkasında durmuyor sızde alın aldıgınızda görursunuz ne kadar salam oldugunu görursunuz

#elith78' tarafından 18.01.2008 16:36:52 tarihinde düzenlendi.

#elith78' tarafından 18.01.2008 16:51:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2008, 14:12 - İp: 88.***.**8.30
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Konu edilen firmadan önce cevap yazışımı mazur görün...

Hışımla klavyeye sarıldığınız anlaşılıyor.. burası, problemin düzgünce dile getirilip, çözüm istenmesi ve/veya şikayette bulunulması gereken bir ortam..

Bu kadar imla hatasını, tamam hoş görelim.. Muhatap firmanın adının dahi yanlış yazıldığını (tek değil, defalarca yanlış yazıldığını) görüyorum..

Daha sakin şekilde kendimizi anlatmalıyız.. Yoksa, ciddiye alınmamak gibi bir durumla karşılaşırız..

Saygılarımla..

Tarih: 18 Ocak 2008, 14:53 - İp: 85.***.**5.45
osmanc
osmanc (üye)
İstanbul / Meraklı

Ah msn ağzı ah.

Tarih: 18 Ocak 2008, 15:24 - İp: 78.***.**8.119
elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

ya adamın öyle sınırlerını bozuyorlarkı sınırden ne yazdıgımı bılmıyorum telefona bakan kız dıyokı sızın ısınızı halletmsıtık bız makıne arızalı dıyorum hala bana arızalı dıyıl dıyor

Tarih: 18 Ocak 2008, 16:50 - İp: 88.***.**8.30
efe1234
efe1234 (üye)
İstanbul / Firma

sevgili Sedat bey;
biz sony berkel olarak sattığımız her ürünün sonuna kadar arkasında duran bir firmayız.sizin probleminizi de hallettik.Ama siz ödemeniz gereken senetlerinizi ısrarla ödemediniz.Sizi defalarca aramamıza rağmen nasıl biliyorsanız öyle yapın dediniz.Biz de gerekeni yapınca hukuki işlemlerle alacağımızı tahsil yoluna gidince siz de bize çamur atma eylemine girişmişsiniz.Olayın detaylarına girmeden firmayı suçlamak bu kadar kolay sanırım sizin için.Umarım bundan sonra çalışacağınız firmalara da aynı tutumu sergilemezsiniz.İşlerinizde bol kazançlar dilerim.

Tarih: 29 Ocak 2008, 09:46 - İp: 88.***.**1.28
elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

valla makıne geldıkten sonra 2 hafta ııcnde aradım makıne arızalı dedım sıze telefondan doğru tarıf ettınız ama ben sıze makıneyı benım yapamıcamı cevat beyın buraya gelmesını söyledım bana kırt kurlu bahane buldunuz ben sıze dedımkı makıneyı yapın adamınız parayı alsın sattıgınız urun hala dukkanda kapalı vazıyette duruyor ınsanda bıraz vıcdan olur benım dukkanımın aylık 10.000YTL gıderı var 1 milyarımı ödeyemeyecegım hem ödeyemesem 3 senedır batardım bukadar kolaymı bu ısler ama yazıkkı sızın vıcdanınız bukadar allah herkezın kalbıne göre versın ama sızın yaptıgınız cok ayıp makıneyı satmak ıcın benı kackere aradınzı arıza ıcın 1 kere aramadınız ınsan bır sorar çalısıyormu çalısmıyormu gerekırse gelıp yapalım dıye aradınzımı makınenız çalısıyormu dıye aramadınız sız sadece ödeme ıcın aradınız benı yav makıneyı yapalım dıye bır kere aramadınız makıneyı yaptınızda paranızmı kaldı sızın gıbı fırmalara yazık

Tarih: 30 Ocak 2008, 10:35 - İp: 88.***.**3.198
efe1234
efe1234 (üye)
İstanbul / Firma

Sedat Bey;
Olayları istediğniz gibi algılıyor ve anlatıyorsunuz.Size verdiğimiz fiyat kurulum harici fiyattı ve dolayısıyla kurulum ya da arıza olduğunda bir bedel karşılığı bu hizmeti vereceğimiz size söylendi.Kaldı ki bu bedeli ödemeyi kabul etseydiniz yerinizde sorun giderilirdi.Siz tahahütlerinizi yerine getirseydiniz hiç bu sorunları yaşamamış olurduk.Bakın hala yaşamış olduğumuz bazı sorunları ticari ahlakımızdan dolayı burda deklare etmiyoruz.Keşke siz tahahütlerinizi yerine getirseydinizde biz haksız duruma düşseydik.Sapla samanı birbirine karıştırmamak gerekir.İyi çalışmalar dilerim.

Tarih: 30 Ocak 2008, 11:31 - İp: 88.***.**1.28
elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

ben diçem lafı dedım arkadaş benı ellı kere aradınız satmak ıcın yok ödeme falan bahane bulmayın ben bırtek sızlen calısmıyorumkı sıze muhtac bır fırmadegılım parasıyla degılmı makıne kapalı dıyorum 6 aydır aldıktan sora aradım gelın yapın dıye ama nerdee söz edılen para 1 mılyar ayıp bu parayı ödeyemıcek kadar da degıl sız malınızı sattıgınızda hep böylemı yapıyorsunuz musterılerınızmı gıderıyor arızayı valla bu ısı anlayan anladı aldıgım cıhaz dukkanda arızalı duruyor

Tarih: 30 Ocak 2008, 14:14 - İp: 78.***.**7.207
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Pardon... Anlayamadım mesele; çalıştırmadığınız makinenin arızalı olduğu kanaatine nasıl vardınız

Tarih: 30 Ocak 2008, 17:51 - İp: 85.***.**3.86
elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

METE007 BANA BAK ADAMI SALAK YERINE KOYMA YAZDIGIN KELIMELERE DIKKAT ET LAFA BAK ( Pardon... Anlayamadım mesele; çalıştırmadığınız makinenin arızalı olduğu kanaatine nasıl vardınız ) BUNA BICIM LAF BEN MAKINEYI ACMACAM ARIZALI DICEM ADAMIN ASABINI BOZMA SEN BANA ADRESINI VER BEN SANA MAKINEIN ARIZALI OLUP OLMADIGINI GÖSTERIRIM NET FOTOĞRAFTA YAZDIGIN ŞEYLERIN COGUNU OKUDUM UKALALIK YAPMANIN BIR ALEMI YOK MAKINE PROGRAMINDA ARIZA VAR VE ADAMLAR YAPMIYOR BU KADAR BASIT MAKINEYI SATARKEN ADAMI 500 KERE ARARLAR AMA ARIZA OLDUMU BAKMAZLAR MAKINEYE BIZ FOTOĞRAFCILAR ALISKINIZ BU TÜR ŞEYLERE

#elith78' tarafından 19.02.2008 10:32:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Şubat 2008, 10:30 - İp: 88.***.**7.127
noktasel66
noktasel66 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşa yüklenmeyinhaklı çünki,bendede lanet bir kiosk var allah belasını versin öyle makinanın arkasında duruyolarmış ne durması sen 1600 e kiosk al 5 defa cardreader değiştir 1 defa harddisk değiştir olmadı komple kasayı gönder değiştir değiştir eeee kargo kime bana tabiki hala bozuk tam 1 yıl oldu telefonum 0505 2781875 iş 0354 217 21 21
foto alper yozgat (ilginizi görelim bakalım)

arayında ilgilenin benimdemi borcum var sattıktan sonra kaç defa aradınız? benimdemi borcum var ben alıpta bugüüne kadar konuşmayanlardanım birde burayı takip edenler olsa allah bilir laf yetiştiremeyeceksiniz. sattığınız malın arkasında duracaksınız.

Tarih: 22 Şubat 2008, 21:10 - İp: 78.***.**7.43