msbozkurt0
msbozkurt0 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Goldtech Uzak Durun

ARKADAŞLAR GOLDTECH MAKİNA ALDIK ÇOK PİŞMANIZ BERBET BİR MAKİNA AMAN AMAN HUZURUNUZ BOZULUR MÜŞTERİ KAYBEDERSİNİZ.

Tarih: 31 Temmuz 2007, 12:55 - İp: 88.***.**8.52
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

goldtech , yazılım değil minilab..

sözleriniz sizi bağlar.. görüşlerinizi paylaşmadığımı belirtmek istedim..

baskı sistemlerine bakarsanız.. benim önerim ya fuji olmuştur yada noritsu..

Goldtech'in fiyatına göre genede iyi olduğunu düşünüyorum.. Ağır hizmet tipi makineye ihtiyacınız varsa tercihiniz zaten o olmamalıydı..

Tarih: 31 Temmuz 2007, 13:32 - İp: 85.***.**2.226
mete007
mete007 (üye)

terbiyesini takınmayana, delikanlı gibi davranmak yanlış..

delikanlı yerine koyduk.. "olum" diye hitab edildi..

"teledonumu ara " denmiş.. teledon diye bişey varsa da hayatta aramam öyle bişeyi..

Tarih: 2 Ağustos 2007, 10:10 - İp: 85.***.**4.128
mete007
mete007 (üye)

site yönetimine, bu sayfanın üst tarafındaki "iletişim" yazan linkden ulaşıp.. konunuzun yazılım bölümünden baskı sistemleri bölümüne taşınmasını isteyebilirsiniz...

bundan sonra, daha samimi olmanızı dilerim.. söz konusu firma, bu sitenin seri ilan bölümüne sizin normal telefon numaranızı verip referans olarak göstermiş.. (o sayfayıda screenshot olarak saklıyorum)

üstüne basarak belirtmek gerekir; "teledon" değil telefon denilir..

sakin şekilde yazmanızı önereceğim.. hışımla klavyeye sarılırsanız, siz zararlı çıkarsınız..

Tarih: 14 Ağustos 2007, 16:21 - İp: 85.***.**9.240
fotostil
fotostil (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

biz goldech makineyi 1 yıl kadar kullandık sonuç fiyatına göre çok iyi idi ama kapesite olarak bize yetmedi 10 fotoğrafçının işini kaldırmadı o yüzden sattık tek kullanım için ideal dir tek fotoğrafçıya çok bile

Tarih: 31 Ağustos 2007, 17:43 - İp: 88.***.**3.214
tekirdagli
tekirdagli (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm halen aynı makınayı kullanıyon mu yada makınayı ne yaptınız

Tarih: 15 Nisan 2008, 02:15 - İp: 88.***.**9.62
tekirdagli
tekirdagli (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm halen cevap yazmadın makınayı ne yapyın diye.aynı makınayı ben kullanıyom Sizin aksine ben çok memnunum.Sizin satıcı firma ile olan kötü ilişkileriniz makinayı kötü yapmaz.

Tarih: 16 Nisan 2008, 19:31 - İp: 88.***.**9.62
fotohakan
fotohakan (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

makina gayet güzel sonuçlar veriyor sorununuzu denyimli kullanıcılarla görüşerek çözebilirsiniz hatayıkendinizde arayın

Tarih: 5 Şubat 2009, 14:06 - İp: 88.***.**4.78
ramzey
ramzey (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben bir buçuk yıldır kullanıyorum makinanın bakımlarını zamnında yaparsanız mükemmel renk kalitesi çıkıyor unutmayalumki makinada değil hüner başındaki teknisyenindedir renkleri tanımıyorsanız kaliteyi bilmiyorsanız lütfen makinayı kötülemeyin

Tarih: 14 Nisan 2009, 14:41 - İp: 88.***.**5.169
zindan_42
zindan_42 (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya arkadaşlar bende iki yıldırı goldtec kullanıyorum niye bu şekilde insanların ticaretine mani oluyorsunuz bende bu makineden çok memnumun ve bende 13 fotoğrafçının işini yapıyorum ve hiç de ağır bi makeni değil ( artı bu kadar kişi bu makineden memnunken sizin şikayet etmeniz bence sizden kaynaklanan bir sorundandır)

Tarih: 8 Haziran 2009, 09:46 - İp: 78.***.**1.51
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

şikayeti yada sorunu olan arkadaşlar yetkili servis olarak hizmet verilir. tel 532 2162539 hayırlı işler

Tarih: 21 Haziran 2009, 10:07 - İp: 88.***.**0.218