oguz432
oguz432
üye
(Amatör)
Konya

Uzaklık

merhaba bende fujifilm hs28 var ve bunun çekilebilen fotoğrafın uzaklık mesafesini nasıl bulabilirim makinada varmı yoksa makina ekranında çıkıyoda ben mi anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
mesela bu hs 28 ler kaç km ye kardar çekim yapabiliyor

#oguz432' tarafından 19.05.2014 13:18:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mayıs 2014, 13:16 - İp: 78.***.**9.134
atilla61
atilla61
üye
(Amatör)
Istanbul

Öyle bir ölçüm sistemi yok .

Tarih: 19 Mayıs 2014, 14:03 - İp: 5.***.**3.143
oguz432
oguz432
üye
(Amatör)
Konya

tesekkür ederim bunu öğrendiğim iyi oldu

Tarih: 23 Mayıs 2014, 16:57 - İp: 78.***.**5.175
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Tütün Kesesi Almanın Faydaları
Tütün kesesi kullanan arkadaşlarımı görüyordum belki de tütün kesesi hiç kullanmadığımdan ve buna alıştığımdan hiç almayı düşünmemiştim. Arkadaşıma hediyelik eşya ararken bu siteye denk geldim ve tütün keselerini beğendim. Bir tane sipariş ettim. Kullandıktan sonra bunca zaman çantamda sürekli filtre ve kâğıt arama durumuna nasıl katlandığımı ve alıştığımı anlayamadım. Tütün içenler için büyük bir yarar sağlıyor gerçekten. Hem bir yere gidip tütününüzü çıkarttığınızda hoş duruyor hem de çanta da bir onu bir ötekini arama zahmetinden sizi kurtarıyor. Ben çakmağımı bile içine yerleştiriyorum onu da aramıyorum. Hem kâğıt koymak için hem de filtre koymak için ayrıca gözleri var. En çok üçünün bir arada durmasını sevdim. Çantamda arama faaliyetlerim durduğu için mutlu oldum. Ayrıca çantanızın pislenmesine engel oluyor. Tütün tozları illaki çantaya dökülüyor. Hatta kazara tütünün ağzı tam kapanmadıysa çanta tümden tütün içinde bile kalabiliyordu.
Daha Uzun Süre Koruma
Tütün kesesi sayesinde çantanızda biriken tütün artıklarından kurtulmuş oluyorsunuz. Çantama bu tütün artıklarından dolayı sevdiğim bir şeyi koymaya bile çekiniyordum. Ben bu tür sebeplerden tütünüm azaldığında hiç kullanamazdım çünkü açık olan paket zaten tütün bitene kadar aşınıyor ve içinde son birkaç günlük tütün ya kuruluktan ya döküldüğü için içilemiyordu. Bu şekilde muhafaza olmuş bir tütün paketi dibine kadar içilebiliniyor.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:29 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
angelheart
14
3840
02 Ara. 2011, 19:25
alahan1963
burak33
2
1947
14 Eki. 2011, 23:15
burak33
acyn
1
1041
13 Eki. 2010, 23:58
gaijin
Nikon Özel Teknik Sevis
» Fotoğrafça
Neyi Ne Kadar Paylaşıyoruz !!!
the_wallMerhabalar…      Sitede söz konusu olan bir sıkıntıdan söz etmek ve akabinde siz değerli özellikle bu sıkıntıları dile getiren değerli NF üyelerinden belki yorum belki de açıklama alma amacı ile bu forum başlığını açtım…      1- Fotoğraflara yorum...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
anteps, erdem-ozturk, (2)