gördes
gördes (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kamera Almak İstiyorum

merhaba arkadaslar ben manisada fotografçıyım su an elimde md 9000 ve md 1000 var salon cekimlerinden haric dısarılardada cekim yapıyorumm.kameranın kristaline tos kaçtı için sünnet görüntülerinde hiçbişi çıkmadı bu olay bir kaç sefer daha bu benim başıma geldi artık bıktım bana tozdan etkilenmiyecek görüntüsü iyi bir kamera lazım fiyatı 5 bin ytl geçmemesi lazım bana hangi kamerayı önerisiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Tarih: 9 Temmuz 2008, 16:22 - İp: 88.***.**7.46
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

degerli meslektasım aynı dertten müsterifiz gecen yıl bizimde birkactane cekmimizde ses yoktu. bizdede md10000ler var sony hd1000 aldık yeni salonlar icin.kamera sorunlarımız türkiyemiz sartlarında kesinlikle bitmez ama en dayanıklı olarak eskide olsa m3000ve m3500 tavsiye ederim dış cekimlerinize biz öyle yapıyoruz şükür busene fazla bir sorun yok ..ii calışmalar..

Tarih: 9 Temmuz 2008, 22:54 - İp: 88.***.**7.246
foto_okyanus
foto_okyanus (üye)

ben 3 yıldır m9000 kullanıyorum toz toprak salon allaha şükür hiç etkilenmedi bende bu sıralar yeni kamera düşünüyorum sizce sony mi alayım yoksa panasonic sd kartlı modelimi sizce???

Tarih: 10 Temmuz 2008, 10:17 - İp: 78.***.**7.78
gördes
gördes (üye)

m3500 evet dayanıklı bir kamera ama md1000 ve md9000 kadar görüntü kalitesi iyi degil.MD serisininde görüntü kalitesi iyi diyemeyiz dogrusu. izmire tekrar temizletmeye götürdüm kamerayı bu sefer dün aksam salonda cekim yaptım şimdi kayıtta giriyorum görüntülerin kenarlarında karıncalanma ve pikselleşme var ama çekim esnasında ekranda görünmüyodu arkadaslar müşterilere karşı mahcup duruma düsüyorum acilen bana bi sony kamera öneriseniz sewinirim fiyatı 5 bin ytl geçmesin şimdiden teşekkürler

Tarih: 10 Temmuz 2008, 11:06 - İp: 88.***.**7.46
studyoocak
studyoocak (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

PANASONİC AG-DVC 62 TARTIŞILMAZ BİR ÜRÜN 4X4 HER ALANDA DAYANIKLI VE KALİTELİ ÇEKİM YAPAR

Tarih: 10 Temmuz 2008, 20:36 - İp: 85.***.**6.83
fotovizor
fotovizor (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba arkadaşlar burdan okuduğum kadarıyla hepiniz aynı olaydan şikayetçisiniz.Bendede md9000 md10000 var toplamda 4 adet bu sorunu sene birsefer yaşıyorum ve oda kamera üstünden ayarlanabiliyor ve cam gibi görüntü-ses alabiliyorsunuz.Bu sorunlarınızın büyük çoğunlupu kaset bazlı oluup kafa ile alakası yok.Boşu boşuna kafa değiştirme parası veriyoruz.Bu canavarlar sadece çekim öncesi temizlik ve çok temiz bir kaset bandı istiyor eğer kaset bandında en ufak bir kırışıklık varsa dediğimiz sorunlar ortaya çıkıyor.Tek yapabileceğiniz kasetleri çok iyi konttrol etmek ve hafif kırışık kasetleri makineye takmamak.

Tarih: 11 Temmuz 2008, 13:10 - İp: 88.***.**0.224
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

foto taç a katılıyorum daha önce bu olaylar basımıza sony kasetlerden geldi.şimdi uzman arkadaşların tavsiyesi ile fuji ve maksel minidv kasetleri kullanıyoruz.şükür sorun yaşamıyoruz.tavsiye edilir.

Tarih: 11 Temmuz 2008, 21:28 - İp: 88.***.**0.62
gördes
gördes (üye)

arkadaslar kullandım kasetler panosonicin dvd 90 kasetleri kasetlerin sorun çıkartcanı pek zannetmiyorum.2 senedir bu kasetleri kullanıyorum kasetlerde sorun olsa her dügünde yapar ama bu her zaman olmadı son 2 dügünden beri kafamı çok agrıtıyo sony hdr-hd1000 sizce nasıl bi kamera görüşlerinizi bekliyorum sayın meslektaşlarım

Tarih: 12 Temmuz 2008, 00:10 - İp: 88.***.**2.121
gördes
gördes (üye)

sony hdr-hd1000 arkadaslar bu kamera hakkında görüsü olan yokmu yardımcı olursanız sewinirimm

Tarih: 14 Temmuz 2008, 18:46 - İp: 88.***.**0.249
canerfx
canerfx (üye)
Edirne / Meraklı

Arkadaşlar Md serisi İle LP kayıt yaptıysanız Böyle Problemler Ortaya Çıkıyor Özellikle Md9000 lerde ....

Tarih: 16 Ağustos 2008, 09:16 - İp: 85.***.**4.49
fotokosk
fotokosk (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

panasonic ag60 al rahat et

Tarih: 5 Eylül 2008, 20:17 - İp: 88.***.**2.45