xnewier
xnewier (üye)
İstanbul / Amatör

Fujı S5700 Lcd Bozuldu Bir Serzeniş

FUJI S5700 LCD BOZULDU, TEKNOSADAN ALMIŞTIM. GÖTÜRDÜM VERDİM. SERVİSE ULAŞMIŞ. LCD YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER.
ANCAK GEL GÖRKİ DAHA 3 AYLIK MAKİNE SERVİSE GİTTİĞİNDEN ÖTÜRÜ İÇİMDEKİ TÜM FOTOĞRAF ÇEKME HİSSİ UÇTU GİTTİ. SERVİSTEN GELSE BİLE ACABA ESKİSİ GİBİ GÜZEL ÇEKECEKMİ? CCD' DE SORUN OLMUŞMUDUR? SORULARI DAHA DA ÇOĞALTABİLİRİM. AMA İNANIN BANA KULLANMAYACAĞIM. ORADA ÖYLECE YATACAK. BÜTÜN İŞTAHIM KAÇTI GİTTİ. HALBUKİ NE ARAŞTRIMALAR SONUCUNDA ALMIŞTIM. BÜTÇEME DE UYGUNDU. ÇEKTİĞİ RESİMLERDE SON DERECE GÜZELDİ KLADI Kİ DSLR KADAR GÜZEL HATTA DAHA ÜSTÜNDÜ BENCE. ARTIK BUNLAR BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL.

Tarih: 29 Ekim 2007, 18:44 - İp: 88.***.**7.125
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hiçbişey olmaz merak etme.

Tarih: 29 Ekim 2007, 20:05 - İp: 88.***.**3.170
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Diyelim ki sen çok sevdiğin bir hanımla evlendin.Evliliğinin 3. ayında eşinde apandisit sorunu çıktı ve eşin ameliyat olması gerekiyor.(allah korusun)
Şimdi sen o çok sevdiğin bayanı ameliyat oldu diye sevmemezlik yapabilir misin?

Tarih: 29 Ekim 2007, 20:46 - İp: 85.***.**5.129
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Yapma xnewier,
bak makineni eskisinden daha iyi yapacağız. Hiç merak etme. Bu konuda 100 % yüzlü bir servis devrede. İçin rahat olsun.
Bir sorun olursa doğrudan bana yaz. [email protected]
Sevgilerle....

Tarih: 29 Ekim 2007, 21:41 - İp: 88.***.**6.253
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

burkay sen adamı öldürürsün valla.

Tarih: 29 Ekim 2007, 22:52 - İp: 88.***.**3.170
xnewier
xnewier (üye)
İstanbul / Amatör

TEŞEKKÜR EDERİM

Tarih: 29 Ekim 2007, 23:16 - İp: 88.***.**8.23
xnewier
xnewier (üye)
İstanbul / Amatör

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

positif
ÖNCELİKLE YAZDIKLARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
VE UMARIM DEDİĞİN GİBİ OLUR.
NE BİLEYİM İLK KEZ FOT. MAK. ALDIM VE BAŞIMA GELENE BAK.
ÜSTELİK ÇOK İYİ BAKIYORDUM. KENDİ GÖZÜME BAKAR GİBİ HATTA DAHA İYİ BAKIYORDUM.MESELA BİRİSİ ELİNE ALDIĞINDA İÇİM GİDİYORDU.
ANLAŞILAN SAKINAN GÖZE ÇÖP BATTI.

burkay
AMMA YAPTIN BE DOSTUM. OLDUMU ŞİMDİ KIYASLAMAN. KUL YAPISI BİRİSİ DİĞERİ YARATILMIŞ KUL. DİMİ AMA )

Tarih: 29 Ekim 2007, 23:18 - İp: 88.***.**8.23
400asa
400asa (üye)
İzmir / Meraklı

umarım en kısa zamanda sorun çözülür.

için rahat olsun [>:D

Tarih: 30 Ekim 2007, 01:58 - İp: 85.***.**4.7
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Fuji makinalarında bir tuhaflık var zaten servise gittikten sonra daha güzel fotolar çekiyorlar. Ben makinamı sadece objektifindeki toz temizlensin diye göndermiştim aklanıp paklanıp geldikten sonra daha güzel fotoğraflar çekmeye başladı anlamış değilim ama şikayetçide değilim. Merak etmeyin makinanıza birşey olmaz eskisinden daha iyi şekilde elenize ulaşacağından eminim.

Tarih: 30 Ekim 2007, 15:18 - İp: 81.***.**8.27
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba Hata;
Makine serviste arızalı parça değişimi oldu ise her halde iyi çekim yapar ve temizlik yapılırsa da daha iyi çeker. Ama sana sanırım kıyak yapmışlar galiba.

Tarih: 31 Ekim 2007, 11:49 - İp: 81.***.**2.84
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Cem bey makinamda herhangi bir değişim olmadı sadece vapurda objektifin içine kaçan bir toz zerresi temizlendi o kadar. Mustafa bey yakından ilgilenmişti makinamla sanırım kıyak yapılmış sizin dediğiniz gibi.

Tarih: 31 Ekim 2007, 13:14 - İp: 85.***.**5.112