ersinyilmaz
ersinyilmaz (üye)
Kırşehir / Amatör

Canon İxus 900 Ti Arıza Yardım Ltfn

selam arkadaslar.
bana yurtdısından canon ixus 900 Tİ dijital fotograf makinesi geldi garantili almıslar oradan.türkiyede de gecerliymiş garantisi.ben kırşehirde oturuyorum ve kendim götürebilecegim tek şehir ankara baska yerede kargo ile göndermek istemiyorum.bana canon un servislerini yazarsanız sevinirim.ankarada nerede tamir ettirebilirim yani sadece tamirciye götürmek istemiyorum sonucta yeni ürün ve hiç kullanılmamış iki günlük.makineyi bilenlere söylüyorum altta hafıza kartını taktıgımız yerde küçük bir parca bar kapak oraya basıyo ve makine calışmaya baslıyodu (eskilerdede var hani altta ) o parca kırıldıgı için açılmıyor makine.tam bilmiyorum ama ne oluyosa o devre tamamlayıcısımı ne.
şimdiden ilginiz için tesekür ederim.
yardımcı olacak arkadaslar Emailime msj da atarlarsa sevinirim [email protected]

Tarih: 17 Şubat 2007, 22:15 - İp: 85.***.**6.240
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

kazak bir internet sitesi var mı bildiğin.

Cowon D2'nin fiyatına bakacaktım

Tarih: 20 Şubat 2007, 16:25 - İp: 88.***.**9.155
ersinyilmaz
ersinyilmaz (üye)
Kırşehir / Amatör

yok arkadasım benim bildigim bir site ama bulursam inan seninle paylasırım.

Tarih: 20 Şubat 2007, 16:42 - İp: 88.***.**8.220
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

sağol dostum

Tarih: 20 Şubat 2007, 21:48 - İp: 88.***.**2.202
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

neden servise veriyosun sen kendin de onarabilirsin..sadece oraya bir tirnak yapacaksin..makineyi gormedim ama senin anlattgina gore kafamda canlandi cozumu...

Tarih: 21 Şubat 2007, 00:40 - İp: 81.***.**4.221
ersinyilmaz
ersinyilmaz (üye)
Kırşehir / Amatör

nasıl yapabilirim biraz daha bilgi verebilirmisin ben tamitrat işinden pek anlamam.dedigim gibi güvenlik kiti kırılmış makinenin

Tarih: 21 Şubat 2007, 11:07 - İp: 88.***.**3.119